Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Pokoje VODICE NO NAME

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Vodice

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Simona Bukovinska

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Boli sme na dovolenke vo Vodiciach v termine 4.-11.8. , ubytovani sme boli v apartmanovom dome v izbach pre dve osoby a mali sme zabezpecenu polpenziu

Boli sme na dovolenke vo Vodiciach v termine 4.-11.8. , ubytovani sme boli v apartmanovom dome v izbach pre dve osoby a mali sme zabezpecenu polpenziu

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Vzhladom na to, ze plaze su pomerne uzke boli preplnene, ale na to sme boli pripravení a vedeli sme kam a preco ideme. Navstivili sme aj plaz v Srime cca 5min autom, kde bolo menej ludi a aj voda bola pomerne cistejsia.

Strava

Boli sme milo prekvapeni zo stravy, ktora bola chutna a podavana v prijemnom prostredi hotela Nikola. Ranajky boi riesene formou bufetu, kde sme mali moznost vybrat si /cerealie, pecivo, syr, sunka, dzem, med, vajicka.../ taktiez bola k dispozicii kava /z automatu/ ako aj napoje /dzusy, voda/.
Nam osobne chybala na ranajky nejaka zelenina resp. ovocie.

Vecera sme si vyberali z troch jedal, pricom jedno bolo vzdy vegetarianske. Sucastou kazdeho vecerneho manu bola polievka a k dispozicii bol aj salatovy bar. K veceri vsak neboli podavane napoje, resp. sme si mohli objednat na bare.

Stravu by sme zhodnotili velmi pozitivne, jedlo bolo skutocne chutne, priestory boli ciste, casnici boli mili.
Treba sa vsak pripravit na cakanie v radoch na salatovy bar ako aj na ranajkach panoval pri bufetovych stoloch chaos, nakolko sme sa akosi este nenaucili pockat v rade a mame tendenciu sa predbiehat a zbytocne tlacit, tym myslime skoro vsetkych stravnikov, s ktorymi sme mali tu cest sa stretnut.
Ale aj tak si myslime, ze bolo spravne rozhodnutie zabezpecit si ubytovanie aj s polpenziou.

Ubytování

Ubytovanie bolo velmi slusne a primerane danej cene. Izby boli pre dve osoby spolu s kupelnou a balkonom. Kuchynka bola k dispozicii v prizemnej casti apartmanoveho domu, bola vybavena skromne ale bola postacujuca, nakolko sme mali polpenziu vyuzivali sme z kuchynky maximalne chladnicku, na chladenie napojov.

Služby

Sluzby hotela sme prakticky ani nevyuzili, nakolko sme pricestovali vlastnym autom a v hoteli sme sa boli akurat nahlasit a zistit kde budeme ubytovani.
Ubytovanie bolo k dispozicii az po 13hod. ale nakolko sme prisli autom, boli sme mobilni a stravili sme cely den na plazi.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Šárka Bordeová

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Moře nádherné, pláž strašná, hlava na hlavě... Lidé mají tu drzost požádat vás, abyste si posunuli tašku kterou máte vedle ručníku, aby si mohli ještě lehnout vedle vás...

Strava

Dostačující, pro chlapi a větší jedlíky nedostačující.

Ubytování

Naprosto jednoduché, postel, stoleček, WC, sprcha, umyvadlo...doslova...

Služby

Nelze hodnotit - pokoje s polopenzí.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Filtrovat recenze

Simona Bukovinska

Hodnocení 4,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Boli sme na dovolenke vo Vodiciach v termine 4.-11.8. , ubytovani sme boli v apartmanovom dome v izbach pre dve osoby a mali sme zabezpecenu polpenziu

Boli sme na dovolenke vo Vodiciach v termine 4.-11.8. , ubytovani sme boli v apartmanovom dome v izbach pre dve osoby a mali sme zabezpecenu polpenziu

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Vzhladom na to, ze plaze su pomerne uzke boli preplnene, ale na to sme boli pripravení a vedeli sme kam a preco ideme. Navstivili sme aj plaz v Srime cca 5min autom, kde bolo menej ludi a aj voda bola pomerne cistejsia.

Strava

Boli sme milo prekvapeni zo stravy, ktora bola chutna a podavana v prijemnom prostredi hotela Nikola. Ranajky boi riesene formou bufetu, kde sme mali moznost vybrat si /cerealie, pecivo, syr, sunka, dzem, med, vajicka.../ taktiez bola k dispozicii kava /z automatu/ ako aj napoje /dzusy, voda/.
Nam osobne chybala na ranajky nejaka zelenina resp. ovocie.

Vecera sme si vyberali z troch jedal, pricom jedno bolo vzdy vegetarianske. Sucastou kazdeho vecerneho manu bola polievka a k dispozicii bol aj salatovy bar. K veceri vsak neboli podavane napoje, resp. sme si mohli objednat na bare.

Stravu by sme zhodnotili velmi pozitivne, jedlo bolo skutocne chutne, priestory boli ciste, casnici boli mili.
Treba sa vsak pripravit na cakanie v radoch na salatovy bar ako aj na ranajkach panoval pri bufetovych stoloch chaos, nakolko sme sa akosi este nenaucili pockat v rade a mame tendenciu sa predbiehat a zbytocne tlacit, tym myslime skoro vsetkych stravnikov, s ktorymi sme mali tu cest sa stretnut.
Ale aj tak si myslime, ze bolo spravne rozhodnutie zabezpecit si ubytovanie aj s polpenziou.

Ubytování

Ubytovanie bolo velmi slusne a primerane danej cene. Izby boli pre dve osoby spolu s kupelnou a balkonom. Kuchynka bola k dispozicii v prizemnej casti apartmanoveho domu, bola vybavena skromne ale bola postacujuca, nakolko sme mali polpenziu vyuzivali sme z kuchynky maximalne chladnicku, na chladenie napojov.

Služby

Sluzby hotela sme prakticky ani nevyuzili, nakolko sme pricestovali vlastnym autom a v hoteli sme sa boli akurat nahlasit a zistit kde budeme ubytovani.
Ubytovanie bolo k dispozicii az po 13hod. ale nakolko sme prisli autom, boli sme mobilni a stravili sme cely den na plazi.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Šárka Bordeová

Hodnocení 1,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Moře nádherné, pláž strašná, hlava na hlavě... Lidé mají tu drzost požádat vás, abyste si posunuli tašku kterou máte vedle ručníku, aby si mohli ještě lehnout vedle vás...

Strava

Dostačující, pro chlapi a větší jedlíky nedostačující.

Ubytování

Naprosto jednoduché, postel, stoleček, WC, sprcha, umyvadlo...doslova...

Služby

Nelze hodnotit - pokoje s polopenzí.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250