Falkensteiner Club Funimation Borik Hodnocení: 4/5
od 2 140 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 140 Kč za os.
od 5 839 Kč za os.
od 11 913 Kč za os.
od 10 780 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Martina B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokalita skvělá. Spousta pláží, my si nakonec vybrali zpoplatněnou písečnou a naprostá spokojenost. Stravování jsme měli vlastní, což nám naprosto vyhovovalo, obchod je hned za rohem a vybavení kuchyně dostačující. Vše potřebné bylo v dostupné vzdálenosti, cesta k moři nám trvala cca 15 minut. Jediné, co se mi nelíbilo, bylo ubytování - měla jsem dojem, že 2+2 jsou dvě ložnice po dvou lůžkách, ale nakonec to byla jen jedna ložnice a v obýváku rozkládací gauč. Prostory pro 4 lidi dost stísněné. Vila měla navíc tenké zdi a slyšet bylo všechno, hlavně sedánky sousedů hluboko do noci. Gril je sice k dispozici, ale pro celou vilu.Majitelé byli milí, ochotní a vstřícní. Celkový dojem dobrý, ale je co zlepšovat.
Lokalita skvělá. Spousta pláží, my si nakonec vybrali zpoplatněnou písečnou a naprostá spokojenost. Stravování jsme měli vlastní, což nám naprosto vyhovovalo, obchod je hned za rohem a vybavení kuchyně dostačující. Vše potřebné bylo v dostupné vzdálenosti, cesta k moři nám trvala cca 15 minut. Jediné, co se mi nelíbilo, bylo ubytování - měla jsem dojem, že 2+2 jsou dvě ložnice po dvou lůžkách, ale nakonec to byla jen jedna ložnice a v obýváku rozkládací gauč. Prostory pro 4 lidi dost stísněné. Vila měla navíc tenké zdi a slyšet bylo všechno, hlavně sedánky sousedů hluboko do noci. Gril je sice k dispozici, ale pro celou vilu.Majitelé byli milí, ochotní a vstřícní. Celkový dojem dobrý, ale je co zlepšovat.
V okolí pláže oblázkové (pichlavé šutry, bez bot se to fakt nedalo), molo nebo jedna písčitá. Vzdálenost ke všem stejně 15 minut chůze. My si po prvním dnu na těch kamenech zvolili tu písčitou - placenou 15 kun za vstup. Leželo se pod stromy, na mole, na betonu, vstup do moře nepříjemný (zase ty pichlavé kameny), ale asi po 5 metrech jemný krásný písek. Klasika Chorvatsko - dalších 5om stejná hloubka, ideální pro děti a seniory. Moře průzračně křišťálově blankytně modré a teplé, celý týden jsme šnorchlovali a lovili mušličky a pozorovali rybky. Pofukuje mírný vánek, takže jsou jen mírné vlny. Na pláži sprchy, za poplatek 20 kun zapůjčení lehátka. O víkendu bylo lidí víc, ale přes týden narváno nebylo. Pláž patří ke kempu Borik, ale dovnitř kempu je zákaz vstupu, dostanete se ale k občerstvení před hotelem.
StravaVlastní, což nám naprosto vyhovovalo. Za rohem něco jako večerka - levnější než ty větší markety, nakoupit se dá vše, co je třeba.
UbytováníNeodpovídalo očekávání, dle mého 2+2 "4" je čtyřlůžkový apartmán se 2 ložnicemi po 2 lůžkách a ne jedna dvoulůžková ložnice a v obýváku rozkládací gauč. Zařízení skromné a už mělo leccos za sebou, ale všude bylo čisto. Zařízení kuchyňky nové a dostačující. Účelem vily je "narvat" do ní co nejvíc apartmánů, takže přes tenké zdi bylo slyšet každé vrznutí a mačkání pet lahví, i když sousedi nebyli nějak extra hluční, hlavně v noci dost nepříjemné. Gril s posezením společný pro celou vilu.
SlužbyMajitelé ochotní a vstřícní.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Martina B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokalita skvělá. Spousta pláží, my si nakonec vybrali zpoplatněnou písečnou a naprostá spokojenost. Stravování jsme měli vlastní, což nám naprosto vyhovovalo, obchod je hned za rohem a vybavení kuchyně dostačující. Vše potřebné bylo v dostupné vzdálenosti, cesta k moři nám trvala cca 15 minut. Jediné, co se mi nelíbilo, bylo ubytování - měla jsem dojem, že 2+2 jsou dvě ložnice po dvou lůžkách, ale nakonec to byla jen jedna ložnice a v obýváku rozkládací gauč. Prostory pro 4 lidi dost stísněné. Vila měla navíc tenké zdi a slyšet bylo všechno, hlavně sedánky sousedů hluboko do noci. Gril je sice k dispozici, ale pro celou vilu.Majitelé byli milí, ochotní a vstřícní. Celkový dojem dobrý, ale je co zlepšovat.
Lokalita skvělá. Spousta pláží, my si nakonec vybrali zpoplatněnou písečnou a naprostá spokojenost. Stravování jsme měli vlastní, což nám naprosto vyhovovalo, obchod je hned za rohem a vybavení kuchyně dostačující. Vše potřebné bylo v dostupné vzdálenosti, cesta k moři nám trvala cca 15 minut. Jediné, co se mi nelíbilo, bylo ubytování - měla jsem dojem, že 2+2 jsou dvě ložnice po dvou lůžkách, ale nakonec to byla jen jedna ložnice a v obýváku rozkládací gauč. Prostory pro 4 lidi dost stísněné. Vila měla navíc tenké zdi a slyšet bylo všechno, hlavně sedánky sousedů hluboko do noci. Gril je sice k dispozici, ale pro celou vilu.Majitelé byli milí, ochotní a vstřícní. Celkový dojem dobrý, ale je co zlepšovat.
V okolí pláže oblázkové (pichlavé šutry, bez bot se to fakt nedalo), molo nebo jedna písčitá. Vzdálenost ke všem stejně 15 minut chůze. My si po prvním dnu na těch kamenech zvolili tu písčitou - placenou 15 kun za vstup. Leželo se pod stromy, na mole, na betonu, vstup do moře nepříjemný (zase ty pichlavé kameny), ale asi po 5 metrech jemný krásný písek. Klasika Chorvatsko - dalších 5om stejná hloubka, ideální pro děti a seniory. Moře průzračně křišťálově blankytně modré a teplé, celý týden jsme šnorchlovali a lovili mušličky a pozorovali rybky. Pofukuje mírný vánek, takže jsou jen mírné vlny. Na pláži sprchy, za poplatek 20 kun zapůjčení lehátka. O víkendu bylo lidí víc, ale přes týden narváno nebylo. Pláž patří ke kempu Borik, ale dovnitř kempu je zákaz vstupu, dostanete se ale k občerstvení před hotelem.
StravaVlastní, což nám naprosto vyhovovalo. Za rohem něco jako večerka - levnější než ty větší markety, nakoupit se dá vše, co je třeba.
UbytováníNeodpovídalo očekávání, dle mého 2+2 "4" je čtyřlůžkový apartmán se 2 ložnicemi po 2 lůžkách a ne jedna dvoulůžková ložnice a v obýváku rozkládací gauč. Zařízení skromné a už mělo leccos za sebou, ale všude bylo čisto. Zařízení kuchyňky nové a dostačující. Účelem vily je "narvat" do ní co nejvíc apartmánů, takže přes tenké zdi bylo slyšet každé vrznutí a mačkání pet lahví, i když sousedi nebyli nějak extra hluční, hlavně v noci dost nepříjemné. Gril s posezením společný pro celou vilu.
SlužbyMajitelé ochotní a vstřícní.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.