Green Valley (Jezerce)
od 16 053 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 053 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
od 8 443 Kč za os.
od 8 124 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 9 hodnocení)
Tento hotel je 1. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 9 v Zaton.
Adriana B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsme byli s ubytováním a okolím spokojeni. K moři to bylo blízko, i když cestovka uvádí písečnou pláž, která v daném okolí opravdu není. Dno moře je sice místy písčito/kamenné, ale vstupy jsou z betonových plat, po schodech, místy jsou malé příjemné oblázky, místy velké kameny..... rozhodně není vhodné pro někoho, kdo má problémy s chozením.
Písčitá pláž je sice cca 20 minut pěší dostupná, ale v placeném prostoru holiday resortu. Nevyplatí se jet autem, neboť parkoviště s možností celodenního parkování za 200kuna, vstup za osobu 30kuna a parkování podél domů 30kuna ... Nicméně je tento prostor ve večerních hodinách přístupný, vše je pod stromy, plné restaurací, stánků a sportovního vyžití .... golf, tenis, udržovaná hřiště na volejbal, fotbal, tenis ... a mnoho dalšího. Resort je stále ve výstavbě, takže v příštím roce bude nabídka určitě pestřejší. Nicméně jsme v okolí tohoto střediska byli již podruhé a stává se z tohoto tichého a klidného místa opravdu čistě komerční záležitost.
Celkově jsme byli s ubytováním a okolím spokojeni. K moři to bylo blízko, i když cestovka uvádí písečnou pláž, která v daném okolí opravdu není. Dno moře je sice místy písčito/kamenné, ale vstupy jsou z betonových plat, po schodech, místy jsou malé příjemné oblázky, místy velké kameny..... rozhodně není vhodné pro někoho, kdo má problémy s chozením.
Písčitá pláž je sice cca 20 minut pěší dostupná, ale v placeném prostoru holiday resortu. Nevyplatí se jet autem, neboť parkoviště s možností celodenního parkování za 200kuna, vstup za osobu 30kuna a parkování podél domů 30kuna ... Nicméně je tento prostor ve večerních hodinách přístupný, vše je pod stromy, plné restaurací, stánků a sportovního vyžití .... golf, tenis, udržovaná hřiště na volejbal, fotbal, tenis ... a mnoho dalšího. Resort je stále ve výstavbě, takže v příštím roce bude nabídka určitě pestřejší. Nicméně jsme v okolí tohoto střediska byli již podruhé a stává se z tohoto tichého a klidného místa opravdu čistě komerční záležitost.
Díky kamenitým plážím a mořskému dnu je tady dostatek prostoru pro šnorchlování. Voda průzračná a čistá. Vzhledem k ceně šnorchlů a ploutví, kterých je v blízkých stáncích přehršel, jsou mušle téměř vysbírané. Pláže jsou v odpoledních hodinách špinavé a u košů se válí odpadky, nicméně se v resortu o pořádek starají a neustále jezdí auta s kontajnery na odpaky a vše vyváží, takže to není chyba střediska, ale je to vše o lidech ...
Nicméně nám vadila komerční zábava na skůtrech a motorových člunech, které řádí v těsných blízkostech pláží. Vytrhávají z mořského dna rostliny, které pak znečišťují vodu na pobřeží. Také díky tomu nemůžete plavat dál od břehu, jak jsme kdysi byli zvyklý, nebo si v klidu ležet na lehátku. Skůtry řádí v podstatě celý den, takže již není na plážích takové ticho. I když jsme jezdili na opravdu písčitou pláž, která je nedaleko tohoto střediska a pro děti naprosto dokonalá, dalo by se předpokládat, že by tam byl zasloužený klid a ticho, ale v podstatě tato situace bylo od Zatonu do Privljaky podél celého pobřeží ...
V okolí dostatečné množství restaurací s bohatým výběrem .... cenově o něco málo dražší než v klasické běžné restauraci u nás, ale zase porce, které vás opravdu nacpou ... a talíře nazdobené tak, že přechází zrak. I obyčejná pizza vypadá luxusně :)
UbytováníKdo je zvyklý na klasické chorvatské ubytování, bude spokojen. Všude bylo čisto, uklizeno, majitelé příjemní, vstřícní ... klasika hroznové víno, fíky, olivy :)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ladislav Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Čistotu apartmánu bych přirovnal chatě u babičky na vesnici ????
Okolí krásné, pan domaci starší v pohodě pán. Rád poradil.
Čistotu apartmánu bych přirovnal chatě u babičky na vesnici ????
Okolí krásné, pan domaci starší v pohodě pán. Rád poradil.
V okolí oblázková pláž. Písečná je 5km daleko, ale stojí za to.
StravaStravu jsme měli vlastní. Kuchynka dostatečně vybavená.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Sandra M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Naprosto nejhorší ubytování v mém životě. Na apartmánu špína a havěť vč jedovaté stonozky,špína, pavouci (ve skříni na zdech všude.)Opravdu tohle jsem ještě nezazila. Postel jedna část propadla, koupelna sprchový kout s těží šel otevřít a pod. Mohla bych psát dal a dal a nebyla bych u konce kolik zážitků z tohoto ubytování máme.
Naprosto nejhorší ubytování v mém životě. Na apartmánu špína a havěť vč jedovaté stonozky,špína, pavouci (ve skříni na zdech všude.)Opravdu tohle jsem ještě nezazila. Postel jedna část propadla, koupelna sprchový kout s těží šel otevřít a pod. Mohla bych psát dal a dal a nebyla bych u konce kolik zážitků z tohoto ubytování máme.
Otřesné, špína, zastaralé, neudrzovane
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Ladislav Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Čistotu apartmánu bych přirovnal chatě u babičky na vesnici ????
Okolí krásné, pan domaci starší v pohodě pán. Rád poradil.
Čistotu apartmánu bych přirovnal chatě u babičky na vesnici ????
Okolí krásné, pan domaci starší v pohodě pán. Rád poradil.
V okolí oblázková pláž. Písečná je 5km daleko, ale stojí za to.
StravaStravu jsme měli vlastní. Kuchynka dostatečně vybavená.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nebylo to nejhorší, ale znovu sem již nepojedeme.
Nebylo to nejhorší, ale znovu sem již nepojedeme.
Úzká, ale dlouhá pláž. Lidé leželi i na chodníku. Moře špinavé, kamínků na pláži ostré. Moře hodně mělké a díky tomu teplé.
StravaBez stravy
UbytováníSpousta komárů, pavučiny v ubytování, ve skříni a na poličkách prach.
SlužbyDomácí byl milý.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Peter M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Adriana B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově jsme byli s ubytováním a okolím spokojeni. K moři to bylo blízko, i když cestovka uvádí písečnou pláž, která v daném okolí opravdu není. Dno moře je sice místy písčito/kamenné, ale vstupy jsou z betonových plat, po schodech, místy jsou malé příjemné oblázky, místy velké kameny..... rozhodně není vhodné pro někoho, kdo má problémy s chozením.
Písčitá pláž je sice cca 20 minut pěší dostupná, ale v placeném prostoru holiday resortu. Nevyplatí se jet autem, neboť parkoviště s možností celodenního parkování za 200kuna, vstup za osobu 30kuna a parkování podél domů 30kuna ... Nicméně je tento prostor ve večerních hodinách přístupný, vše je pod stromy, plné restaurací, stánků a sportovního vyžití .... golf, tenis, udržovaná hřiště na volejbal, fotbal, tenis ... a mnoho dalšího. Resort je stále ve výstavbě, takže v příštím roce bude nabídka určitě pestřejší. Nicméně jsme v okolí tohoto střediska byli již podruhé a stává se z tohoto tichého a klidného místa opravdu čistě komerční záležitost.
Celkově jsme byli s ubytováním a okolím spokojeni. K moři to bylo blízko, i když cestovka uvádí písečnou pláž, která v daném okolí opravdu není. Dno moře je sice místy písčito/kamenné, ale vstupy jsou z betonových plat, po schodech, místy jsou malé příjemné oblázky, místy velké kameny..... rozhodně není vhodné pro někoho, kdo má problémy s chozením.
Písčitá pláž je sice cca 20 minut pěší dostupná, ale v placeném prostoru holiday resortu. Nevyplatí se jet autem, neboť parkoviště s možností celodenního parkování za 200kuna, vstup za osobu 30kuna a parkování podél domů 30kuna ... Nicméně je tento prostor ve večerních hodinách přístupný, vše je pod stromy, plné restaurací, stánků a sportovního vyžití .... golf, tenis, udržovaná hřiště na volejbal, fotbal, tenis ... a mnoho dalšího. Resort je stále ve výstavbě, takže v příštím roce bude nabídka určitě pestřejší. Nicméně jsme v okolí tohoto střediska byli již podruhé a stává se z tohoto tichého a klidného místa opravdu čistě komerční záležitost.
Díky kamenitým plážím a mořskému dnu je tady dostatek prostoru pro šnorchlování. Voda průzračná a čistá. Vzhledem k ceně šnorchlů a ploutví, kterých je v blízkých stáncích přehršel, jsou mušle téměř vysbírané. Pláže jsou v odpoledních hodinách špinavé a u košů se válí odpadky, nicméně se v resortu o pořádek starají a neustále jezdí auta s kontajnery na odpaky a vše vyváží, takže to není chyba střediska, ale je to vše o lidech ...
Nicméně nám vadila komerční zábava na skůtrech a motorových člunech, které řádí v těsných blízkostech pláží. Vytrhávají z mořského dna rostliny, které pak znečišťují vodu na pobřeží. Také díky tomu nemůžete plavat dál od břehu, jak jsme kdysi byli zvyklý, nebo si v klidu ležet na lehátku. Skůtry řádí v podstatě celý den, takže již není na plážích takové ticho. I když jsme jezdili na opravdu písčitou pláž, která je nedaleko tohoto střediska a pro děti naprosto dokonalá, dalo by se předpokládat, že by tam byl zasloužený klid a ticho, ale v podstatě tato situace bylo od Zatonu do Privljaky podél celého pobřeží ...
V okolí dostatečné množství restaurací s bohatým výběrem .... cenově o něco málo dražší než v klasické běžné restauraci u nás, ale zase porce, které vás opravdu nacpou ... a talíře nazdobené tak, že přechází zrak. I obyčejná pizza vypadá luxusně :)
UbytováníKdo je zvyklý na klasické chorvatské ubytování, bude spokojen. Všude bylo čisto, uklizeno, majitelé příjemní, vstřícní ... klasika hroznové víno, fíky, olivy :)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.