Barbara Pados
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme na úžasném místě, fotografie na základě kterých jsme si tento hotel rezervovali téměř neodrážely realitu, při příjezdu jsme byli ohromeni, jak krásné je prostředí, hotel a vše, co nás obklopuje.
Byli jsme na úžasném místě, fotografie na základě kterých jsme si tento hotel rezervovali téměř neodrážely realitu, při příjezdu jsme byli ohromeni, jak krásné je prostředí, hotel a vše, co nás obklopuje.
Na tomto místě bylo vždy místo na pláži, lehátek bylo dostatek, žádné davy lidí, oceán zjevně spláchl zelenou vegetaci, ale dalo se koupat a teplota vody byla velmi příjemná a každé ráno sbírali vegetaci, která voda odplavila... dát si koktejly, hudba hrála celý den
StravaNa tomto místě nebudete hladovět, bylo tu spousta jídla a pití, spousta různých druhů jídla, jak pro ty nejmenší...
UbytováníNáš pokoj byl velmi pěkný, uklizený a čistý a celé prostředí hotelu bylo také pod neustálou údržbou, nikdy nebylo období, kdy bychom neviděli uklízečku nebo zahradníka... Všemu věnovali velkou pozornost, vše bylo velmi čisté a uklizené
SlužbyNa tomto místě nebudete hladovět, bylo tu spousta jídla a pití, spousta různých druhů jídla, jak pro ty nejmenší...
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)







