Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 62 000 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Helena P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemná dovolená.
Příjemná dovolená.
Čistá, udržovaná
StravaVýborná
UbytováníCK nesdělila hotelu požadavek na snížené podlaží ze zdravotních důvodů! Po výměně pokojů bez chyb.
SlužbyBez chyb
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Elena Marková
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ked sme prisli na letisko, CK nam podala papier kde bola info ktory bus nas vezme do hotela. Cakali sme cca pol hod. Porozvazal vsetkych ludi a nas ako predposlednych vyhodil pred hotelem elegance uplne inam ako sme mali zaplateny. Nastastie nas z toho hotela presunuli. Ubytovanie a celkove zhrnutie bolo pozitivne az na kradez mobilu z izby. Posledny den sme mali cakat o 15.25 pred hotelm na bus. Sedeli sme na recepcii od 15.00 hod. O 16.00 sme si vzali taxi pretoze sme sa busu nedockali a aby sme stihli let, zaplatili sme 40 usd taxikarovi. Budeme ziadat CK o preplatenie taxika.
Ked sme prisli na letisko, CK nam podala papier kde bola info ktory bus nas vezme do hotela. Cakali sme cca pol hod. Porozvazal vsetkych ludi a nas ako predposlednych vyhodil pred hotelem elegance uplne inam ako sme mali zaplateny. Nastastie nas z toho hotela presunuli. Ubytovanie a celkove zhrnutie bolo pozitivne az na kradez mobilu z izby. Posledny den sme mali cakat o 15.25 pred hotelm na bus. Sedeli sme na recepcii od 15.00 hod. O 16.00 sme si vzali taxi pretoze sme sa busu nedockali a aby sme stihli let, zaplatili sme 40 usd taxikarovi. Budeme ziadat CK o preplatenie taxika.
Plaz kazdy den upratovali od rias, lehatka ste si nemnuseli obsadzovat. Stoliky neumyvali. Inak chodili a zbierali odpadky. Ocean teply a cisty. Piesok krasne biely. Denno denne niekolko hodin sa starali o vas animatori.
StravaVynikajuca. Neocakavajte popisane alergeny, zrejmre nemaju alergie na potraviny.
UbytováníUbytovacie zariadenie bolo ciste. Upratovali kazdy den, upozornujem nenechavajte si doklady ci telefon na izbe, ja som o mobil prisla na 4.den. Potesila sa nim bud upratovacka alebo dokladac chladnicky...neskutocna vlhkost, ak vypnete klimu, podlaha je mokra. A este dajte pozor ak mate biele tricko nenechavajte so ho na posteli , lebo sa objavi v medzi spinavym pradlom a uz sa ho nedockate.
SlužbyHotel cisty, mily ludia az na to ze mi slopli mobil. A nesnazili sa najst zlocinca.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Helena P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemná dovolená.
Příjemná dovolená.
Čistá, udržovaná
StravaVýborná
UbytováníCK nesdělila hotelu požadavek na snížené podlaží ze zdravotních důvodů! Po výměně pokojů bez chyb.
SlužbyBez chyb
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Dušan Holý
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolena patřila k těm nejlepším, co jsme absolvovali. Super dojem kazil trosku starší hotel, respektovat ne úplně nejmodernější pokoj.
Dovolena patřila k těm nejlepším, co jsme absolvovali. Super dojem kazil trosku starší hotel, respektovat ne úplně nejmodernější pokoj.
Super, Karibik je karibik
StravaVelmi dobra, chutna
UbytováníPokoje by chtěli zrekonstruovat, a zmodernizovat . TV z roku 1980, to jsem už dlouho neviděl. Sice jsme ji ani jednou nezapli, ale kazila celkový dojem pokoje. Vířivky , která byla také součásti pokoje měla nejlepší léta za sebou.
SlužbyVstřícný personal
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...