Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 34 544 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 63 hodnocení)
Tento hotel je 90. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 139 v Dominikánská republika.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Simona I.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025
Pri výbere hotela sme sa ešte pred objednaním výslovne informovali u agenta sprostredkujúceho ubytovanie na možné zdravotné riziká, konkrétne na problémy s dýchaním a stravou. Bolo nám jednoznačne potvrdené, že v hoteli sa žiadne takéto ťažkosti nevyskytujú a že ubytovanie je z tohto hľadiska bezpečné.
Skutočnosť však bola úplne odlišná. Pobyt v hoteli mal výrazne negatívny dopad na naše zdravie. Prostredie hotela bolo zatuchnuté, hygienicky nevyhovujúce a v kombinácii s ďalšími opísanými nedostatkami nám spôsobilo vážne zdravotné komplikácie. V mojom prípade došlo k výraznému zhoršeniu zdravotného stavu, najmä k problémom s dýchaním a k veľmi silným žalúdočným ťažkostiam, ktoré pretrvávali aj po návrate z dovolenky.
Hotel teda nielenže nesplnil deklarované podmienky a základné hygienické štandardy, ale svojím stavom nám preukázateľne spôsobil zdravotnú ujmu, čo považujeme za mimoriadne závažné zlyhanie poskytovaných služieb.
Pri výbere hotela sme sa ešte pred objednaním výslovne informovali u agenta sprostredkujúceho ubytovanie na možné zdravotné riziká, konkrétne na problémy s dýchaním a stravou. Bolo nám jednoznačne potvrdené, že v hoteli sa žiadne takéto ťažkosti nevyskytujú a že ubytovanie je z tohto hľadiska bezpečné.
Skutočnosť však bola úplne odlišná. Pobyt v hoteli mal výrazne negatívny dopad na naše zdravie. Prostredie hotela bolo zatuchnuté, hygienicky nevyhovujúce a v kombinácii s ďalšími opísanými nedostatkami nám spôsobilo vážne zdravotné komplikácie. V mojom prípade došlo k výraznému zhoršeniu zdravotného stavu, najmä k problémom s dýchaním a k veľmi silným žalúdočným ťažkostiam, ktoré pretrvávali aj po návrate z dovolenky.
Hotel teda nielenže nesplnil deklarované podmienky a základné hygienické štandardy, ale svojím stavom nám preukázateľne spôsobil zdravotnú ujmu, čo považujeme za mimoriadne závažné zlyhanie poskytovaných služieb.
Pláž bola pekná a čistá, čo hodnotíme pozitívne. Cesta k pláži však nebola veľmi praktická, najmä počas dažďa, keď sa tvorili veľké záplavy a voda často dosahovala výšku po kolená, čo sťažovalo prístup a znižovalo komfort návštevy pláže.
StravaStrava v hoteli bola zabezpečená formou dvoch reštaurácií s naozaj širokým a pestrým výberom jedál, čo hodnotíme ako pozitívum. Na druhej strane však úroveň hygieny a spôsob prípravy jedál boli na slabšej úrovni, čo považujeme za výrazné negatívum. Uvedené skutočnosti vnímame s istým pochopením vzhľadom na miestne podmienky a zvyklosti v danej krajine, avšak ani napriek tomu ich nemožno úplne ospravedlniť.
UbytováníBoli sme si vedomí toho, že ide o hotel určený pre nenáročných klientov, a s týmto faktom sme do pobytu vstupovali. Napriek tomu ubytovanie dlhodobo a opakovane nespĺňalo ani minimálne hygienické štandardy, ktoré sú nevyhnutné pre poskytovanie ubytovacích služieb. Tento stav považujeme za závažné pochybenie a za absolútne neakceptovateľný, čo viedlo k zásadnému znehodnoteniu celej dovolenky a k nášmu veľkému sklamaniu.
SlužbySlužby hotela boli z dlhodobého hľadiska nedostatočné a nefunkčné. Opakovane sme museli žiadať o výmenu izby, ako aj o vykonanie opráv, ktoré však neboli zabezpečené riadne ani v primeranom čase. Pretrvávali problémy s netečením teplej vody, nefunkčnou klimatizáciou a celkovým technickým stavom izieb.
Napriek opakovaným urgenciám zo strany hostí neboli účinne riešené ani hygienické problémy, konkrétne výskyt hmyzu v izbách. Požiadavky na odstránenie týchto nedostatkov zostávali bez výsledku alebo boli riešené len formálne, bez reálneho zlepšenia situácie.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anna K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2025
Hotel je starší a třikrát jsme měnili pokoj, ale nebyl to pro nás problém. Pláž je oddělená zóna s omezeným počtem lehátek. Jídlo je velmi dobré a výběr je široký. Celkově se mi to moc líbilo.
Hotel je starší a třikrát jsme měnili pokoj, ale nebyl to pro nás problém. Pláž je oddělená zóna s omezeným počtem lehátek. Jídlo je velmi dobré a výběr je široký. Celkově se mi to moc líbilo.
Malé, s řasami, které vyčistili
StravaVelmi dobře
UbytováníVelmi velké postele, velmi pohodlné. Čisté.
SlužbyŽe jsem se vším spokojená, i přes drobné problémy s pokojem, ale rychle jsme dostali druhý, pak třetí????
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jaroslav P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2025
Dovolená nenaplnila naše očekávání.
Dovolená nenaplnila naše očekávání.
pláž není přímo u hotelu, je to zhruba 100 metrů v areálu jiného hotelu, což není z fotografií vidět a to nás zklamalo. Na pláži každý den sbírají vyplavené řasy. Občas se ukážou místní obchodnící, ale neotravují pořád.
StravaJídlo bylo v celku dobré, velký výběr
UbytováníV hotelu byl rozbitý sprchový kout a toaleta. Oprava trvala 3 dny. Toaletu jsem si musel opravit svépomocí. Po opravě sprchy za námi dorazil personál hotelu, který nemluvil anglicky, že vytápíme pokoj pod námi, od té doby netekla ani úplně teplá voda.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Karel J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2024
Špatný. hlavně to ovlivnilo hrozné jídlo, dala se jíst pouze rýže a kuřecí maso, jinak bylo maso tuhé jak podešev nedalo se ani ukrojit, natož ukousnout. Jedna vnučka měla nahlášenou bezlepkovou stravu, která sestávala z několika kusů pečiva, což považuji za velmi nedostatečné. Jistota byla pouze snídaně, ale na salámu a sýru se nedá nic zkazit. Zelenina byla, ale normální lidi chtějí maso a to bylo hrozné.
Špatný. hlavně to ovlivnilo hrozné jídlo, dala se jíst pouze rýže a kuřecí maso, jinak bylo maso tuhé jak podešev nedalo se ani ukrojit, natož ukousnout. Jedna vnučka měla nahlášenou bezlepkovou stravu, která sestávala z několika kusů pečiva, což považuji za velmi nedostatečné. Jistota byla pouze snídaně, ale na salámu a sýru se nedá nic zkazit. Zelenina byla, ale normální lidi chtějí maso a to bylo hrozné.
Pláž byla blízko hotelu, vstup na ní byl hlídán ochrankou, byl na ní bar, což byla plus. Minus byla vrstva shnilé trávy podél moře a vrstvy trávy ve vodě. To znemožňovalo vstup do moře a koupání v něm. Na vedlejší pláži jiného hotelu tuto pláž čistil traktor se strojem, který trávu likvidoval. I moře tam potom bylo čisté. Lehátek bylo opravdu málo.
StravaStrava byla hlavním důvodem nespokojenosti s dovolenou. Pro středoevropana to bylo nejedlé. Všichni jsme dostali průjem, já ho mám ještě teď, vnučky ještě zvracely a podle příznaků měly otravu jídlem (nejsou to děti, je jim téměř 17 let). Nejhorší jídlo bylo v rest, Ala Carte. Nóbl název ale jídlo šílené. Bezlepková strava byla přírodní kuřecí plátek (tuhý jak podrážka) obložený cuketou, která vypadala jako 14 dní po smrti. My jsme měli nějakou smaženou rybu, hrůza. Slovo steak tam vůbec neznali, ačkoli to mělo být k večeři 1x týdně.
UbytováníPokoj vypadal jako na fotografii, ale tam podrobnosti nevidíte. Vchodové dveře nešly zamknout, oprava trvala 2 dny. Byl to pokoj č.3307. Dveře do koupelny neměly zámek vůbec. oprava se nedělala, na to už jsem neměl nervy. Trezor nefungoval, oprava 2 dny. Jelikož často pršelo, začala nám do pokoje téct voda na 4 místech. To jsem ani neoznamoval, nevím jak by spravovali střechu, tašky jsou v zoufalém stavu. Na balkoně není možno upevnit šňůru na prádlo, měli jsme prádlo pořád mokré.
SlužbySlužby hotelu byly pomalé, musely se urgovat a když touto činností strávíte 2 dny ze 7 dní dovolené, tak vám to na náladě nepřidá. Taky jsem musel v restauraci několikrát žádat o příbory, scházela často sůl, slánky na stolech byly prázdné.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Ľubomír H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2024
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...