Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Při příletu do Egypta je nutné vyplnit a odevzdat prohlášení cestovatele
 • Nutný negativní PCR test před odletem, ne starší než 72 hodin (osoby nad 6 let)
 • Osoby s ukončeným očkováním (min. 14 dní po poslední dávce) nemusí předkládat PCR test
Cesta zpět do ČR
 • Nutný příjezdový formulář pro všechny
 • Očkované osoby (min. 14 dní po 2. dávce) a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 bez testů
 • Děti do 5,99 let bez nutnosti testů a příjezdového formuláře
 • Ostatní osoby s povinností testů

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 2 851

Poloha

Luxusní hotelový resort se nachází v krásné udržované zahradě přibližně 13 km od centra nové části Hurghady, Sakkaly, a asi 10 km od letiště (lze využít hotelový bus do centra za poplatek). Hotel se nachází přímo u písečné pláže, která je v některých úsecích kamenitá, s pozvolným vstupem do moře nebo je přístupná sestupem z mola.

Vybavení

Komplex tří hotelů ( Aladdin, Ali Baba a Jasmin Village) umožňuje klientům využívat služeb a pláží všech tří hotelů resortu. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik barů včetně baru na pláži, hlavní restaurace a restaurace a'la carte, konferenční sál, nákupní pasáž, směnárna, čistírna, salon krásy, diskotéka, vnitřní bazén, kadeřnictví a autopůjčovna. V zahradě se nachází rozsáhlá soustava bazénů (2 700 m2, z toho část vyhřívaná), bar u bazénu a terasa na slunění. Dětem je určen dětský bazén, miniklub a dětské hřiště.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 675 pokojích. Prostorné dvoulůžkové pokoje umístěné ve dvou- a tříposchoďových budovách v zahradě mají vlastní sociální zařízení(koupelnu/WC), klimatizaci/topení, telefon, malou ledničku, TV/sat. a balkon nebo terasu s výhledem na moře či bazén. Možnost rezervace stejně vybavených pokojů tzv.úsporného typu, bez výhledu na moře či bazén. Nabízí se i tzv. rodinné pokoje - dva dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi, případně s další ložnicí.

Strava

All inclusive program zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů v ve vybraných prostorách hotelu, během dne snacky od 12:30 hod. do 16:00 hod., káva, čaj a pečivo od 16:00 hod. do 17:00 hod. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v neomezeném množství od 9:00 hod. do 24:00 hod. Malá chladnička v pokoji je denně doplňována vodou.

Služby

Hotel zajišťuje bohatý mezinárodní animační a sportovní program, večerní programy a diskotéku.Hostům je zdarma k dispozici fitness, stolní tenis, dva tenisové kurty s tvrdým povrchem (umělé osvětlení za poplatek), minigolf, plážový volejbal. Biliár, centrum vodních sportů a potápění, sauna, pára, masáže a jacuzzi se nabízí za poplatek.. Trezor na recepci mohou hosté využívat zdarma, internetový koutek a WiFi v lobby se poskytuje za poplatek. Lehátka, podložky, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži jsou k dispozici bezplatně.

Pláž

Hotel se nachází přímo u písečné pláže, která je v některých úsecích kamenitá, s pozvolným vstupem do moře nebo je přístupná sestupem z mola. Plážový servis je poskytován zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 17 km
 • Vzdálenost od letiště 12 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Tobogány ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Bowling ano
 • Hotelová doprava ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,1/5
Invia

Výborné (1869 hodnocení)

Ubytování 4,1/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,3/5

Cena 4,1/5

Tento hotel je 119. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 479 v Hurghada.

Anna Gumanová Červen 2021

Datum pobytu: 15.5. - 22.5.2021

Hodnocení 5,0/5
Super dovolená,hotel je spíš orientován na ruskou klientelu, nevadí domluvili sme se , pláž taky super, podmořský život nic moc, celkově spokojenosti.
Celkové hodnocení

Super dovolená,hotel je spíš orientován na ruskou klientelu, nevadí domluvili sme se , pláž taky super, podmořský život nic moc, celkově spokojenosti.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Nemám výtku,uklizeno každý den, čisto,vše bez problémů.

Strava
Bylo z čeho vybírat,nejsme nároční stačí málo,spokojenost, stejně nemáte hlad , když ve stínu je 40 stupňů,za nás super.

Služby hotelu
Ochotný personál super.

Pláž
Pro dospělé normál,je to kamenitá pláž, pozvolná, čisto super perzonál, plážová restaurace taky super a skvělé čepované pivo ????

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Pavla Sedláčková Březen 2021

Datum pobytu: 6.3. - 13.3.2021

Hodnocení 5,0/5
Velmi pěkný hotel,strava výborná, služby velmi dobré,nebyli otevřené všechny bazény ale to nám nevadilo jelikož jezdíme za mořem.Plaz rozlehlá a čistá
Celkové hodnocení

Velmi pěkný hotel,strava výborná, služby velmi dobré,nebyli otevřené všechny bazény ale to nám nevadilo jelikož jezdíme za mořem.Plaz rozlehlá a čistá,přístup do vody pozvolný a z mola.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoje starší,ale naprosto dostačující.

Strava
Velmi chutná a rozmanitá,každý si vybere.Na pláži bar, podávala se pizza, hamburger s hranolkami, saláty

Služby hotelu
Dobré

Pláž
Pláž čistá, stále upravovana,postupný vstup i přes molo.Koral velmi slabý.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Filtrovat recenze

Luboš V. Prosinec 2021

Datum pobytu: 27.11. - 4.12.2021

Hodnocení 2,6/5
Bohužel po příletu do destinace nám bylo oznámeno, že z důvodu plné obsazenosti hotelu Coral Beach jsme ubytovaní jinde a není jiná možnost. Bylo nám řečeno, že hotel Ali Baba je lepší - nebyl (tuto domněnku nám potvrdil i pár, který v hotelu Coral Beach již 2x byl a jel tam po 3.). Hotel Ali Baba přetékal dětmi a ruskými turisty - vzhledem k tomu, že děti nemáme a těšili jsme se na krásnou dovole
Celkové hodnocení

Bohužel po příletu do destinace nám bylo oznámeno, že z důvodu plné obsazenosti hotelu Coral Beach jsme ubytovaní jinde a není jiná možnost. Bylo nám řečeno, že hotel Ali Baba je lepší - nebyl (tuto domněnku nám potvrdil i pár, který v hotelu Coral Beach již 2x byl a jel tam po 3.). Hotel Ali Baba přetékal dětmi a ruskými turisty - vzhledem k tomu, že děti nemáme a těšili jsme se na krásnou dovolenou v klidu, ani toto nám nebylo umožněno. Hotel měl obrovský bazén, kde byla cca 1/5 plochy oddělená a vyhřívaná a zbytek nikoli, což nám vadilo, protože tu vyhřívanou pětinu využily hlavně rodiny s malými dětmi a s nimi jsme se u bazénu opravdu mačkat nechtěli. Jako kompenzaci za výměnu hotelu jsme dostali výlet v hodnotě 40 €/osobu. Na výlet bohužel ale odjela jen jedna osoba protože druhá v průběhu zájezdu onemocněla střevními potížemi.

Ubytování 2,5/5

Strava 2,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Ubytování v hotelu Ali Baba ušlo, bylo zde vše, co potřebujete - nicméně bylo vidět, že to není to samé a tak hezké jako na fotografiích hotelu Coral Beach.

Strava
Strava v hotelu Ali Baba byla spíše jednotvárná a stále se opakovaly ty samé pokrmy dokola. Na snídani bylo každý den to samé. Chyběl nám větší výběr ovoce (bylo jen hrozno, banány, zelený meloun a granátová jablka - těšili jsme se například na ananas, jablka, apod.). Pokrmy byly všechny relativně dost mastné. Co bylo ale největší mínus, které nás vytáčelo bylo veškeré pití v jednorázových kelímcích a to po celý den, takže za týden spotřebujete neuvěřitelnou hromadu plastů i přesto, že se snažíte je co nejvíce šetřit a nebrat si stále nové kelímky. Nechápu, že hotel nepoužije vratné plastové kelímky a v restauraci hrnečky a sklenice. Normální kávu ze zrnkové kávy zde dostanete velmi výjimečně, všude jsou bohužel automaty nescafé, které mají vše instantní. Na snídani překapávaná káva bohužel otřesně přepálená. Jediná světlá stránka stravy byl velký výběr zákusků po obědech a večeři.

Služby hotelu
Standard

Pláž
Pláž u hotelu Ali Baba byla mělká, ale čistá a daly se zde pozorovat ryby při šnorchlování. Bohužel zde nebyly laguny jako v hotelu Coral Beach.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Yvona L. Listopad 2021

Datum pobytu: 13.11. - 27.11.2021

Hodnocení 4,2/5
Velmi slušné ubytování, po 14 dnech stále se víceméně opakující stravě, už jsme měli dost, ale to je na všech dovolených, takže body bych určitě nestrhávala. Jídlo dobré, čistota v restauracích by mohla být lepší (myslím tím svižnější výměna prostírání, případně špinavých ubrusů po stolujících před Vámi), ale dojem převládá pozitivní. Okolí hotelu a pláž hezké, přístup do vody pozvolný, takže vhod
Celkové hodnocení

Velmi slušné ubytování, po 14 dnech stále se víceméně opakující stravě, už jsme měli dost, ale to je na všech dovolených, takže body bych určitě nestrhávala. Jídlo dobré, čistota v restauracích by mohla být lepší (myslím tím svižnější výměna prostírání, případně špinavých ubrusů po stolujících před Vámi), ale dojem převládá pozitivní. Okolí hotelu a pláž hezké, přístup do vody pozvolný, takže vhodný i pro hůře chodící. Dovolená se nám líbíla, služby byly úžasné, rádi se sem vrátíme.

Ubytování 5,0/5

Strava 3,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,5/5

Byla tato recenze užitečná? (2) (3)

Markéta Z. Listopad 2021

Datum pobytu: 17.11. - 22.11.2021

Hodnocení 4,6/5
Skvělá dovolená, určitě hotel doporučuji.
Celkové hodnocení

Skvělá dovolená, určitě hotel doporučuji.

Ubytování 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Hotel i pokoje moc hezké, prostorné a čisté.

Strava
Strava velmi chutná, velký výběr restaurací, á la cart je fantastická. Dostatečný výběr druhů jídla, dopolední i odpolední svačinky na barech u bazénu i u moře.

Služby hotelu
Nic nebylo problém domluvit, vstřícnost. Skvělý barber v beauty zóně. Fajn fitness zóna.

Pláž
Krásná pláž, byť s trochou kamínků, ale díky tomu bylo průzračné moře. Čistota pláže, moře i uklizeno kolem slunečníků. Skvěle vyřešené ležení na pláži - oddělené bambusovými paravany, dostatečně od sebe. V moři korály i spoustu rybek, bezvadné na šnorchlování.

Byla tato recenze užitečná? (1) (1)

Karel Listopad 2021

Datum pobytu: 24.10. - 31.10.2021

Hodnocení 4,7/5
Vše splnilo našeočekávání
Celkové hodnocení

Vše splnilo našeočekávání

Ubytování 4,3/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Zcela vyhovující

Strava
Výborná, velký výběr

Služby hotelu
vyhovující

Pláž
Pláž přímo u hotelu, občerstvení na pláži, obsluha, moře úžasné

Byla tato recenze užitečná? (0) (2)

Miriam Hollá Říjen 2021

Datum pobytu: 24.9. - 8.10.2021

Hodnocení 4,8/5
velmi dobrý hotel,jediná nevýhoda bol slabý internet v hlavnej budove, dal sa pouzívat len na telefóne,notebook sa zasekával,v izbách internet nebol
Celkové hodnocení

velmi dobrý hotel,jediná nevýhoda bol slabý internet v hlavnej budove, dal sa pouzívat len na telefóne,notebook sa zasekával,v izbách internet nebol

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
velmi dobré

Strava
velmi dobra

Služby hotelu
super

Pláž
super

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...