Hotel Roma Host Way Resort & Aqua Park

Egypt-Hurghada

Více o ubytování

od 10 790 za osobu

Vyberte termín

Dostupné termíny

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 187 151

Poloha

Roma Hotel se nachází v centru Hurghady, 10 metrů od pláží Rudého moře. Nabízí velký venkovní bazén, potápěčské centrum a 13 restaurací. Hotel leží 10 minut jízdy od mezinárodního letiště Hurghada. V okolí hotelu je k dispozici bezplatné parkování.

Vybavení

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí (za poplatek možnost pronájmu trezoru), lobby bar, bar na pláži, bar u bazénu, hlavní restaurace, restaurace na pláži, kavárna, k dispozici možnost pronájmu konferenční místnosti (až 120 osob), 2 bazény pro dospělé, malý dětský bazén, lehátka, slunečníky, matrace na lehátka a osušky k bazénu zdarma (karty na osušky na pláži i k bazénu jsou zálohovány depositem pro případ ztráty), 2 hřiště na volejbal, 1 multifunkční hřiště, kulečník, centrum vodních sportů (s možností pronájmu vybavení a výstroje) a potápěčské centrum (s možností pronájmu výstroje) jsou k dispozici na pláži.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek disponuje koupelnou s vanou/WC, SAT/TV, telefonem, individuální klimatizací, minibarem (konzumace za poplatek). Na recepci lze zapůjčit vysoušeč vlasů. Pokoje mají balkon nebo terasu a jsou s výhledem na moře, na bazén nebo do ulice. Na recepci lze zapůjčit vysoušeč vlasů.

Strava

All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, oběd a večeře, pozdní večeře formou bufetu, snack, káva, čaj, neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve vybraných restauracích a barech dle jejich otevírací doby (10.00– 24.00), možnost povečeřet v à la carte restauraci 1x za pobyt (po předchozí rezervaci) zdarma.

Služby

Po koupání v bazénu si lze zacvičit v posilovně nebo si objednat revitalizační masáž. Je také možné zahrát si kulečník nebo si odpočinout na pláži s doškovými slunečníky. Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná). Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.

Pláž

Široká písečná pláž s lehátky a slunečníky k dispozici zdarma, 100 m.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 100 m
 • Vzdálenost od centra města 0 m
 • Vzdálenost od letiště 10 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Tobogány ano
 • Fitness ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Volejbal ano

Recenze hotelu

Hodnocení 2,5/5
Invia

Přijatelné (2 hodnocení)

Ubytování 3,2/5

Strava 2,3/5

Okolí 0,8/5

Cena 3,3/5

Tento hotel je 231. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 438 v Hurghada.

Irena Klementová Březen 2020

Datum pobytu: 4.3. - 11.3.2020

Hodnocení 2,8/5

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 3,0/5

Strava 4,0/5

Okolí 1,0/5

Cena 3,0/5

Roman Pospíšil Únor 2020

Datum pobytu: 12.2. - 19.2.2020

Hodnocení 2,2/5

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 3,3/5

Strava 0,5/5

Okolí 0,5/5

Cena 3,5/5

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

04:10 h

Popis

Hurghada byla založena začátkem minulého století jako rybářská vesnice, dnes je moderní turistickou oblastí ve velkém stylu. Jedná se o táhlý, dvacetikilometrový pás hotelových středisek při pobřeží Rudého moře. Vzhledem k faktu, že lokalita patří v současnosti k nejvyhledávanějším přímořským oblastem, lze říci, že již ztratila něco ze svého dřívějšího kouzla.

Vybudovaná dopravní infrastruktura je dostačující pro cestu do města i z něj. Po Hurghadě se doporučuje jezdit v mikrobusech či taxíkem. Sehnat uspokojivé ubytování není v této oblasti problém. Zabydlet se můžete například v hotelu Conrad International, komplexu s menšími vilkami ve vlastní zátoce. Komfortní bungalovy Jasmin Village určitě také nejsou šlápnutím vedle. Zabavit se můžete při vodních sportech či například hraním squashe. Speciální službu mají bungalovy Magawish Village. Přímo na hotelu si můžete objednat bezplatné hlídání dětí. Hotel taky nabízí hostům možnost vyzkoušet si potápěčskou školu.

Samozřejmostí Hurghady jsou luxusní restaurace i malé typicky arabské kavárny, nákupní střediska, trhy, kluby, bary a kasina. Dahar je z hlediska kultury nejzajímavější částí města. Jeho rušené ulice se stánky, bazary a obchůdky nabádají k nákupu suvenýrů, zatímco mešity k návštěvě a rozjímání. Hurghada je také lázeňským městem. Turisti sem nejezdí jen na poznávací zájezdy, ale i na ozdravné pobyty. Díky množství krásných útesů zde potkáte množství potápěčů a z důvodu příznivých povětrnostních podmínek zase množství windsurferů, jachtařů a dalších nadšenců pro vodní sporty. Milovníci podmořského světa si nesmí nechat ujít návštěvu muzea a akvária, kde je k vidění kompletní kolekce flory a fauny Rudého moře. Pobřeží okolo Hurghady je dosti členité, proto nevynechte příležitost zajet si na některý z množství ostrovů. Navštívit můžete třeba ostrovy Giftun, Shadwan, Shrab Abu Shiban, Shrab el-Erg a další.

Hurghada má strategickou polohu vzhledem k památkám. Během fakultativních výletů můžete navštívit Luxor, Karnak, Káhiru i Gízu. Přibližně 30 kilometrů na sever od Hurghady leží El Gouna, malá vesnička obklopená lagunami, která určitě stojí za návštěvu. Místní autobusové linky vás spolehlivě dopraví na místo a zpět. V El Gouně se rozprostírá také proslavené mezinárodní golfové centrum Steigenberger Golf Resort. O několik kilometrů dál se nachází poloostrov, na němž se nalézá letovisko s názvem Soma Bay. Kromě vodních sportů se zde můžete opět věnovat golfu. Dalšími oblíbenými turistickými středisky v oblasti jsou Safaga a Makadi Bay.

Doprava autobusem

doprava autobusem
 • Vzdálenost od pláže 100 m
 • Vzdálenost od centra města 0 m
 • Vzdálenost od letiště 10 km
 • Doba letu Doba letu z Prahy 04:10

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 29 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec