Tento hotel si právě prohlíží další 3 lidé.

od 12 352 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 118 822

Poloha

Albatros Sea World Marsa Alam je zcela nový hotelový resort přímo u písečné pláže s nádherným podmořským světem. V moderním a útulném prostředí s dotekem místní chuti si můžete vychutnat slunce, výborné jídlo a jedinečnou atmosféru. Vzdálenost od letiště 60 km.

Vybavení

K vybavení objektu patří recepce, několik barů a restaurací, velké množství bazénů z toho 1 pro dospělé + 2 pro děti vyhřívané během zimní sezóny, aquapark s několika atrakcemi, tenisový kurt, plážový volejbal, fotbalové hřiště, minigolf, šachy, tělocvična, denní a večerní animační programy, potápěčské centrum, jízda na koni, kulečník, prádelna a čistírna, SPA centrum, lékář, lékárna, bankomat.

Ubytování

K dispozici je 376 moderních pokojů, vybavených telefonem, SAT/TV, klimatizací, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou, koupelnou se sprchou.

Strava

All Inclusive formou bufetu včetně občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Minibar denně doplňován vodou a nealkoholickými nápoji. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Služby

Bazény, 2 pro děti - vyhřívané během zimní sezony, aquapark, aqupark, animační programy SPA centrum, potápěčské centrum, jízda na koni (dráha 600m), kulečník - za poplatek. Internet přes W-LAN ve veřejných prostorách, Internet přes W-LAN.

Pláž

Podle vzdálenosti ubytování - do 100m.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 60 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Tobogány ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,6/5
Invia

Skvělé (371 hodnocení)

Ubytování 4,8/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,3/5

Cena 4,6/5

Tento hotel je 15. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 142 v Marsa Alam.

Dagmar Listopad 2020

Datum pobytu: 31.10. - 7.11.2020

Hodnocení 5,0/5
Skvělý resort, určitě se sem vrátíme. Ideální na Home Office...
Celkové hodnocení

Skvělý resort, určitě se sem vrátíme. Ideální na Home Office...

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Nový komplex, komfortní ubytování, na každém pokoji FUNGUJÍCÍ WIfi, fungovala téměř v celém areálu, velké prostorné pokoje i koupelny.

Příjemné jednopodlažní domky v zahradě a podél soustavy bazénů.

Strava
Velký výběr, výborně dochucené, vybere si každý.

Služby hotelu
Několik restaurací (stejně jsme ale chodili jen do jedné), spa, malé nákupní centrum

Pláž
Byli jsme na podzim, hotel poloprázdný, dostatek míst na pláži, ta má malý korálový "záliv". Zde se dá koupat (i bez bot), šnorchlovat (korály jsou dost zničené, ale svět pod hladinou i tak žije. Spousta ryb, rejnok-trnucha, murény...) Šnorchlování je možné i z mola, korály podél celého pobřeží u hotelu.

Lucie S. Březen 2020

Datum pobytu: 8.3. - 15.3.2020

Hodnocení 5,0/5
Nemáme slov. Naprosto špičkový, luxusní a úžasný resort.
Celkové hodnocení

Nemáme slov. Naprosto špičkový, luxusní a úžasný resort.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Vše nové, moderní, velké, měli jsme rodinný pokoj a výhledem na moře hned u bazénu. Byly jsme jen dvě. Jsou prostě hodní... :) hned první pohled na pokoj nás úplně unesl.

Strava
Stravovat se dá v resortu úplně všude. Jídla je strašně moc a je taky výjimečně dobré. Nebylo nic, co by nám nechutnalo.

Služby hotelu
Personál a služby jsou na špičkové úrovni. Nejsou vtíraví! Pořád někdo uklízí doplňuje a hledí na každý detail. Všechno úplně perfektní.

Pláž
Pláž nádherná, široká, žlutá, čistá, uklizena, dokonce i sem vám personál nosí pití. Molo taky super, ne moc dlouhé, a moře krásně teplé a barevné.

Filtrovat recenze

Vít Vondráček Prosinec 2020

Datum pobytu: 19.12. - 26.12.2020

Hodnocení 3,9/5
Jelikož jsme chtěli rychle odjet na Vánoce za teplem, tak za dané peníze byl pobyt zajímavý (rodina 2+2) a dle fotek jsme čekali pohodovou dovolenou v krásném rezortu - což se víceméně potvrdilo. Jde o rozlehlý areál, ve kterém jsou jen dvoupatrové vilky a mraky vodní plochy - ke koupání jen některé, ale celkově to dělá hezký dojem.V areálu většinou češi, poláci, a členové zemí bývalého Sovětského...
Celkové hodnocení

Jelikož jsme chtěli rychle odjet na Vánoce za teplem, tak za dané peníze byl pobyt zajímavý (rodina 2+2) a dle fotek jsme čekali pohodovou dovolenou v krásném rezortu - což se víceméně potvrdilo. Jde o rozlehlý areál, ve kterém jsou jen dvoupatrové vilky a mraky vodní plochy - ke koupání jen některé, ale celkově to dělá hezký dojem.V areálu většinou češi, poláci, a členové zemí bývalého Sovětského svazu. Větší koncentraci silikonu, botoxu a velkých vyžraných pupků ve zlatých brýlích, v podání sester a bratrů osvoboditelů, jsem ještě nikde nikdy neviděl :))

Ubytování 4,3/5

Strava 2,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Rodinný apartmán prostorný (za 10 doláčů v pase při příjezdu jste ubytováni rychlostí světla) - 2 prostorné pokoje + 2 obří terasy, sprchový kout veliký, že by se do něj vešel Ahmed i s velbloudem. Každý den kvalitně uklizeno, doplněna voda, ručníky. Domy na egyptské poměry vypadají luxusně, při detailním průzkumu stavebních postupů se horká jehla a horká hlava nezapře.

Strava
Zde vidím nejslabší místo našeho pobytu - asi vzhledem k cca 30% obsazenosti hotelu, byl výběr nic moc, chuť také nic moc, snídaně spíš nic než moc - ale snažili se hoši, málo platné. U pláže možnost snacku - pizza, hranolky, kebab v rohlíku, těstoviny na 3 způsoby, ovoce - na obědy to šlo. Na štědrý den se snažili ještě víc - krevety, ryby, dokonce i tuňák - suchej jak cesta místní pouští.

Co opravdu chutnalo, bylo mleté maso na grilu. Na každém rohu byl bar, obsluha u bazénu na pláži, v aquaparku...to fungovalo pěkně, po zaplacení bakšiše, ještě pěkněji.

Služby hotelu
WIFI - neWIFI - nečekejte, že byste zde mohli pracovat, naštěstí jste na dovolené, tam se pracovat nemusí. Základní weby, emaily v telefonu to zvládne, ale nic víc. Vzhledem k omezením v souvislosti s panem Virem, byl veškerý program stažen na minimum - tzn. ranní rozcvička za melodií Michala Davida, a sem tam vodní přehazovaná. Pro děti od 20:00 tancovačka a 2x show nějakého siláka. Dětský koutek uzavřen. Co ale bylo otravnější než místní mouchy, byli místní prodavači všech možných výletů, masáží, krásných těl, nezapomenutelných zážitků a fotografií šťastné rodiny.....každý den, celý den - většina lidí nakonec tlaku podlehla. Ale nutno říci že lze smluvit o dost výhodnější cenu než nabízí CK ve svém letáku. "Centrální" bazén vyhříván - dostatečně veliký s dostatečným počtem míst v soukromí - uprostřed bazénu ostrůvek z palem a všemožné flóry, u kterého pořídíte špičkové fotky na sociální sítě a všichni vám to budou lajkovat a děsně závidět. Aquapark nevyhříván, ale bylo vtipné pozorovat volně pobíhající fialové děti. Kde se nefoťte, to je minigolf, resp. parodie na minigolf - 18 jamek na kterých hrával již sám Faraon a dodnes neprošly rekonstrukcí.

Pláž
Pláž čistá, všude dost místa, lehátka daleko od sebe, takže si nefuníte za krk a nešlapete po hlavě. Vstup do moře z mola - když fouká, jsou schody vytaženy. Dále se dá vykoupat v lagunce o rozměrech cca 50 x 50 metrů, která je přístupná z pláže. Šnorchlování pro děti dobré - mělké moře, sem tam ryba, sem tam druhá.....pokud odšnorchlujete z lagunky dále, je to již zajímavější. Z mola skočíte na hranu útesu, kde je mořský život o malinko pestřejší, ale po půlhodině vás to již nebaví. Pokud jste šnorchlovací nadšenci, zde se nevyřádíte.

Jaroslav T. Prosinec 2020

Datum pobytu: 12.12. - 19.12.2020

Hodnocení 3,7/5
Tento hotel není, podle mého názoru, možno ani náhodou označit jako 5* Je možné, že to bylo tím, že bylo z důvodu Čínské chřipky minimum lidí, obsazenost hotelu cca 10% a byli tam pouze Češi, Poláci a Rusové, v poměru tak nějak na stejno. Je možné, že díky minimální obsazenosti hotelu snížili standart poskytovaných služeb, ale moc tomu nevěřím, podle mne je tento stav v Egyptě normální. V tomto hodnocení...
Celkové hodnocení

Tento hotel není, podle mého názoru, možno ani náhodou označit jako 5* Je možné, že to bylo tím, že bylo z důvodu Čínské chřipky minimum lidí, obsazenost hotelu cca 10% a byli tam pouze Češi, Poláci a Rusové, v poměru tak nějak na stejno. Je možné, že díky minimální obsazenosti hotelu snížili standart poskytovaných služeb, ale moc tomu nevěřím, podle mne je tento stav v Egyptě normální. V tomto hodnocení budu vycházet ze srovnání s jinými 5* hotely v jiných zemích-např Dominikánská Republika. Už jen to, že píšu takhle dlouhou recenzi je toho důkaz a to proto, že tu v podstatě nefunguje internet a proto nemohu online pracovat, tak jak jsem pevně věřil při objednávání tohoto pobytu a mám proto dost času na sepsání této recenze. Podle několika měření rychlosti je celý hotel! připojen rychlostí 1Mb/s (celý hotel!!) tak že na nějaké online video konference a nebo datově náročnější práci v klidu a v pohodě zapomeňte. Ano, webové stránky se po více či méně dlouhém čekání načtou a email také odešlete, ale to je tak vše co se dá na místním internetu provádět. Navíc nefunguje jakákoliv IP telefonie, SIP protokol ani přes WA se nedovoláte, dá se pouze psát. Vypadá to, že je WA zakázaný v celém Egyptě, protože jsem to zkoušel i s Egyptskou SIM kartou a nefungovalo to. Jediné co funguje na přenos hlasu a videa i rámci hotelové WiFi je messenger a to i s videem… a docela v pohodě..zvláštní… Výhodou je, že je internet v celém areálu a „funguje“ i na pokoji. No, prostě za 16.000 se to dalo přežít, ale dát za to víc peněz tak bych byl asi naštvaný.

Ubytování 4,8/5

Strava 2,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 3,5/5

Ubytování
To je jediná oblast (mimo internetu), ve které by hotel u mne obhájil 5*. Hotel je poměrně nový a jeho vnitřní prostory, hlavně co se bazénů týká, jsou opravdu super. V daném termínu co jsem tam byl, tak vzhledem k počtu lidí byl jeden bazén vyhřívaný a ostatní dost studené, což nevadilo, protože se všichni kdo chtěli se vešli k tomu jednomu vyhřívanému. V hotelu je bar, diskotéka a několik dalších společných prostor, kde je možno si sednou a pokecat, zase…vše bylo prázdné, ale kdyby byla normální situace tak y to bylo super. Pokoje mají moderní vstup přes kartu a také dáte elektronicky najevo, jestli chcete uklidit a nebo ne…zvenku vedle dveří je displej, který danou informaci zobrazuje a není třeba věšet nějaké cedule na kliku. V noci je celý hotel moc hezky osvětlen.

Strava
Ano, najíte se v pohodě a většina jídel je poměrně chutná, když budete chvíli hledat, ale prostě to neodpovídá 5* standartu. Většina masa je kuřecí na různé způsoby, občas nějaké hovězí v jakých si čalamádách a občas nějaká ryba. Každý večer je venku u kuchyně kuchař, který griluje maso a zeleninu. Pokud je tam kuřecí, tak si toho nikdo skoro ani nevšimne, když je tam vepřové a nebo hovězí, tak kuchař prostě dogriluje to maso co má přidělené a nějak extra zvlášt ho netrápí, že by si lidi ještě dali, prostě sorry, došlo to. Za největší nedostatek považuju, že není meloun, prostě tam za celý týden nebyl, dále hroznové víno a kiwi tak nikdy nebylo. Zelí je prostě nakrájené bez jakékoliv zálivky, tak že tam celé 3h výdeje jídla schne, nikdo si toho ani nevšimne a potom to vyhodí. Ano, jsou tam i více nakrájené saláty se zálivkou, ale ve všech takto zmixovaných byla petržel a to tam prostě do toho nesedí. Netuším jestli z důvodu minima lidí a nebo je to takle normální, ale fakt mne to štvalo. Je asi všeobecně známo, že salámy a uzeniny v Egyptě mají nic moc, což se potvrdilo, ale hlavně na snídani nikdy nebyla slanina ani nic na ten způsob, což mi teda opravdu chybělo. Na pití vydávají dost přeslazené džusy té nejnižší kvality-prostě tam po nějaké dužnině není ani památky, prostě něco jako ten nejlevnější džus z Kauflandu. Co tam mají fakt výborné, jsou zákusky a sladkosti, tam si člověk vybere, ale zase na hodně z nich jsou použity takové ty nekvalitný umělohnotné polevy a krémy, na kterých je na první pohled vidět, že je to děláno ve velkovýrobnách. Jinak Pepsi kolu rozlévají z plastové lahve a ta je dobrá. Co mi utkvělo v paměti bylo, jak jednotlivý hosté chodí kolem výdejních míst, kde jsou překryté nádoby s jednotlivými jídly, vždycky to člověk nadzvedne, koukne pod to a s úšklebkem to zase zase zakreje, když zjistí že je pod tím něco, co se fakt nedá "papat"... Ano, po nějaké době najde něco co by mu mohlo chutnat, ale chvíli to trvá...

Služby hotelu
Výběrová restarace-jsou tam 2, Italská a Německá a měli by vařit nějaké „lepší“ jídla…teda takhle to funguje v jiných hotelích. Tady dostanete jako předkrm úplně tu samou pizzu jako na pláži, úplně ty samé těstoviny se stejnou omáčkou a úplně to samé víno, jako se čepuje-rozlévá v celém hotelu. Nějaký jiný vývěr, třeba že bych si to i zaplatitl, nehrozí. Jako hlavní chod maso něco jako naše roštěná s trochou omáčky, kopeček rýže a hranolky..jooo…a pro efekt ve všem zapíchnutá špageta. Ta špageta je asi to jediné, v čem se ta restaurace lišila od normálního výdeje jídla. Tak že zase…5* ani náhodou.

Pláž
Tam kde jsou na pláži slunečníky je jemný písek, u moře jsou drobné kamínky, po kterých se relativně chodit dá, ale pokud chcete jit do moře, které je v pásmu cca 50m velice mělké, tak jedině s botama do vody. Lepší možnost jak se dostat do moře a zaplavat si a zašnorchlovat si je jít přes molo, potom se dostanete do hloubky, kde je hromada ryb a všelijaké mořské havěti. V každém případě, první na co jsem si na pláži na rozhraní moře sednul, byla ropa, prostě malý kousek o rozměrech cca 3x3cm, nešlo to dostat ani z plavek ani z kůže. Neříkám tím, že je to na dané pláži normální, pouze že je třeba s tím počítat a podle toho, jak jsou na plážových lehátkách tmavé rozmazané skvrny, tak jsem evidentně nebyl jediný, kdo se s tím setkal. Na pláži u slunečníků jsou protivětrné zábrany, které byly v daném termínu docela potřeba protože foukal fakt nepříjemný vítr, ale pokud si tu zábranu člověk správně nastavil, tak se mohl opalovat v klidu a v pohodě.

Pavlína K. Prosinec 2020

Datum pobytu: 5.12. - 19.12.2020

Hodnocení 4,7/5
Hotel hezky, čistý, vždy uklizeno. Moře pokud fouká, tak molo uzavřené, vstup do laguny viděli jsme trnuchu, chobotnici, murenu a mnoho krásných rybek.
Celkové hodnocení

Hotel hezky, čistý, vždy uklizeno. Moře pokud fouká, tak molo uzavřené, vstup do laguny viděli jsme trnuchu, chobotnici, murenu a mnoho krásných rybek.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Velké prostorné pokoje, voda doplňována, za pobyt 1 Cola a 1 Sprite. Výměna ručníků denně.

Strava
Strava rozmanitá, pestrá, chutná. Oběd i na pláži, pizza, kebab, těstoviny palačinky, ovoce.

Služby hotelu
Spa výborné, doporučuji. Byli jsme i na Safari. Výlet do Marsa Mubarak krásný.

Pláž
Spíše hrubší kamínky u moře, jinak žlutý písek. Ráno vždy nám pan chystal ručníky na lehátka a batman nosí pití po pláži, což je příjemné ????.

Marie K. Prosinec 2020

Datum pobytu: 28.11. - 12.12.2020

Hodnocení 2,4/5
O můj pozitivní zážitek se postaralo počasí. Jinak jsem si jistá, že sem se nevrátím.
Celkové hodnocení

O můj pozitivní zážitek se postaralo počasí. Jinak jsem si jistá, že sem se nevrátím.

Ubytování 2,8/5

Strava 1,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 2,0/5

Ubytování
Hned při příjezdu si recepční řekl o tringelt za lepší pokoj. Když jsem nereagovala, dostala jsem opravdu hrozný pokoj. Vyřešila jsem to stížností a pak šlo všechno jako na drátkách. Nebyla jsem v Egyptě poprvé, vím, jak to chodí, ale takhle neomaleně jsem to zažila poprvé. Po tomto incidentu se pak každý den chodili ptát, jak se máme a jestli je vše v pořádku.

Strava
Jídlo bylo i na Egypt opravdu katastrofa. Jak lidé píší, nejedu za jídlem, ale aby se střídalo hovězí se zeleninou s kuřecím se zeleninou po celou dobu pobytu, jsem neviděla. Mělo to jedno pozitivum, dělali výborné rybí prsty a tak vnučka i já jsme jedly zdravě po celý pobyt. Velmi dobře jsme se najedly v restauracích na objednávku. Až jsem přemýšlela, zda vaří stejní kuchaři.

Dělají výbornou ledovou kávu.

Služby hotelu
Služby byly omezené vzhledem k situaci. Chápu to, ale platila jsem tolik, jako když omezení nebyla. Vadilo mi, že nebyl v provozu dětský aquapark i když v hotelu byla dobrá půlka hostů malé děti. Vyhřívaný bazén byl jeden s hloubkou 120 cm. Pro děti tam nebylo vůbec nic, pouštěli v baru od pěti večer pohádku. Dvě malá hřiště, ale kam s dětmi po setmění, tedy po páté večer, když večeře je od půl sedmé? Vzhledem k tomu, jak bylo přistupováno k opatřením, si myslím, že by dětský klub mohl být otevřený.

Všichni číšníci byli úslužní, milí vstřícní a absolutně bez náznaku vyžadování tringeltu. Ostatní, pokojští, plavčíci...ani těm nemohu cokoli vytknout. Milí, příjemní, nedotírali.

Hotel jsem na poslední chvíli vyměnila, protože jsem vloni byla ve stejném hotelu v Hurghadě a doufala jsem, že je to záruka kvality. To jsem i řekla při řešení mého problému s pokojem. Tak tedy není.

Pláž
Pláž byla čistá, stále dost lehátek, písek je jen ke slunečníkům, pak jsou kamínky a korálové podloží. Rozhodně to chce boty do vody. Moře bylo čisté a opravdu teplé. Je tam malá laguna s hejnem rybek, malý rejnok, ale pro ty, co touží po podvodním zážitku tady určitě ne. Nevím, jak z mola, to jsem nezkusila. Byl prý několikrát vidět delfín. Mně a vnučce to ale stačilo. Číšníci z baru u pláže obsluhovali i na pláži a opravdu neustále.

Martin Tesařík Prosinec 2020

Datum pobytu: 5.12. - 12.12.2020

Hodnocení 4,8/5
Krásný resort, byli jsme tu již loni touto dobou, a jsme zde absolutně spokojeni, i v této době těžké době, byli všichni milí a usměvavý
Celkové hodnocení

Krásný resort, byli jsme tu již loni touto dobou, a jsme zde absolutně spokojeni, i v této době těžké době, byli všichni milí a usměvavý

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování v moderních 2 patrových bungalovech rozmístěných ve třech řadách směrem k moři, souběžně s dvěmi řadami bazénů, kaskádovitě směřujících k moři, jelikož byl resort obsazen z cca 10% byl vyhřívaný jeden obrovský bazén s tropickým ostrovem, ostatní bazény čisté jsou přístupné, teplota cca 18, mi jsme se tam koupali, ale jinak všichni byli ve vyhřívaném

Strava
Vynikající, snídaně rozmanité, obědy a večeře, denně venkovní gril, každý den jiné maso, ryby, hovězí atd, gril zelenina a batáty a samozřejmě spousty jídla uvnitř

Služby hotelu
až na první den po příjezdu, kdy se neuklízelo, možná se čekalo na výsledky testu, vše v naprostém pořádku

Pláž
Pláž denně udržovaná v okolí 3 mola, 2 zavřené, jedno v provozu denně na potápění,

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 23 °C v noci 16 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 21 °C v noci 16 °C

 • Úterý 20 °C v noci 15 °C

 • Středa 18 °C v noci 14 °C

 • Čtvrtek 19 °C v noci 15 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec