Tento hotel si právě prohlíží další 3 lidé.

 • Při příletu do Egypta je nutné vyplnit a odevzdat prohlášení cestovatele
 • Nutný negativní PCR test před odletem, ne starší než 72 hodin (osoby nad 6 let)
 • Osoby s ukončeným očkováním (min. 14 dní po poslední dávce) nemusí předkládat PCR test
Cesta zpět do ČR
 • Nutný příjezdový formulář pro všechny
 • Očkované osoby (min. 14 dní po 2. dávce) a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 bez testů
 • Děti do 5,99 let bez nutnosti testů a příjezdového formuláře
 • Ostatní osoby s povinností testů

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 118 822

Poloha

Albatros Sea World Marsa Alam je zcela nový hotelový resort přímo u písečné pláže s nádherným podmořským světem. V moderním a útulném prostředí s dotekem místní chuti si můžete vychutnat slunce, výborné jídlo a jedinečnou atmosféru. Vzdálenost od letiště 60 km.

Vybavení

K vybavení objektu patří recepce, několik barů a restaurací, velké množství bazénů z toho 1 pro dospělé + 2 pro děti vyhřívané během zimní sezóny, aquapark s několika atrakcemi, tenisový kurt, plážový volejbal, fotbalové hřiště, minigolf, šachy, tělocvična, denní a večerní animační programy, potápěčské centrum, jízda na koni, kulečník, prádelna a čistírna, SPA centrum, lékář, lékárna, bankomat.

Ubytování

K dispozici je 376 moderních pokojů, vybavených telefonem, SAT/TV, klimatizací, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou, koupelnou se sprchou.

Strava

All Inclusive formou bufetu včetně občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Minibar denně doplňován vodou a nealkoholickými nápoji. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Služby

Bazény, 2 pro děti - vyhřívané během zimní sezony, aquapark, aqupark, animační programy SPA centrum, potápěčské centrum, jízda na koni (dráha 600m), kulečník - za poplatek. Internet přes W-LAN ve veřejných prostorách, Internet přes W-LAN.

Pláž

Podle vzdálenosti ubytování - do 100m.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 60 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Tobogány ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,5/5
Invia

Skvělé (490 hodnocení)

Ubytování 4,7/5

Strava 4,4/5

Okolí 4,3/5

Cena 4,6/5

Tento hotel je 20. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 146 v Marsa Alam.

Veronika Mlčochová Srpen 2021

Datum pobytu: 10.8. - 18.8.2021

Hodnocení 5,0/5
S dovolenou jsme byli spokojeni ve všech směrech. Vůbec se nám nechtělo domů a doufáme, že se příští rok veátíme.
Celkové hodnocení

S dovolenou jsme byli spokojeni ve všech směrech. Vůbec se nám nechtělo domů a doufáme, že se příští rok veátíme.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování splnilo všechny naše představy. Vždy pěkně uklizeno a čisto.

Strava
Jídlo bylo výborné. Všeho pořád dostatek, postupně doplňováno.

Služby hotelu
Naprostá spokojenost se vším

Pláž
Z mola fantastické šnorchlování. Jinak vymezená část bez korálového podloží pro koupání. Plno barevných krásných rybiček. Moře krásné a průzračné

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Dana Plešmídová Srpen 2021

Datum pobytu: 13.8. - 17.8.2021

Hodnocení 5,0/5
Vše dle očekávání, děkujeme.
Celkové hodnocení

Vše dle očekávání, děkujeme.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Filtrovat recenze

Jana K. Září 2021

Datum pobytu: 2.9. - 12.9.2021

Hodnocení 4,8/5
V Egyptě jsem byla 5* tento byl pro mě druhý nejlepší. První byl pro mě Fayrous v Marse a tento bych řekla, že byl podobný. Vše bylo dost daleko od sebe. Z našeho pokoje cesta do hlavní restaurace trvala určitě tak 7-10 minutek, ale když jsme chtěli, tak jsme zůstali jíst na pláži, ale to jídlo je tam tak dobré, že to aspoň těma procházkama na jídlo trošku spálíte. Shrnu to. Nejvíc nedostatků popi
Celkové hodnocení

V Egyptě jsem byla 5* tento byl pro mě druhý nejlepší. První byl pro mě Fayrous v Marse a tento bych řekla, že byl podobný. Vše bylo dost daleko od sebe. Z našeho pokoje cesta do hlavní restaurace trvala určitě tak 7-10 minutek, ale když jsme chtěli, tak jsme zůstali jíst na pláži, ale to jídlo je tam tak dobré, že to aspoň těma procházkama na jídlo trošku spálíte. Shrnu to. Nejvíc nedostatků popisuji ve službách hotelu a jinak za mě moc dobrý. Jistě budou i lepší hotely, ale mě se tu fakt líbilo. Moře čisté, spousta bazénů, milý personál, pitíčka alkoholická velmi krásná a dobrá, alkoholem fakt nešetří. Večerní program byl ucházející, takové čisto jsem nepotkala nikde - pokoj, bazény, moře, recepce, restaurace. Možná ještě dodat, že hotel je hodinu od letiště, ale to ještě jde, budek byl novoučký. Jeďte a užijte si to tam!!!

Ubytování 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
pokoj byl abnormálně velký, taková garsonečka, odhaduji okolo 35m2, obří sprchový kout v koupelně, balkon, na který nikdy nepraží, klima nastavená na 28stupňů s malým foukáním stačila. Klima jede stále. v pokoji 1272 po celou dobu lehounce svítilo světlo podhledu. Mě to vadilo, kdo se bojí tmy bude rád. Největší problém byl s vodou. Záchody v pohodě. Sprcha velmi malinký tlak. Na vlasy to nebylo, takže jsem je myla v umyvadle.

TAK ČISTÝ A VELKÝ POKOJ JSEM NIKDE NEMĚLA, ANI KDYŽ JSEM PŘIPLATILA

Strava
moc dobré vše. Nicméně je poznat, že měli rok zavřeno - kovid, takže kdo nebyl v Egyptě bude nadšený, kdo už byl, bude hledat co příjde, ale nic víc už nebude, mění pouze večeře, ale nijak moc. Nebojte pochutnáte si a vyberete si i tak, ale dříve bývaly tématicky laděné večery a to už teď není. Jeden večer v týdnu byl rybí a restaurace ala cart byly otevřené každý den všem, ale švédské stoly

Služby hotelu
myslím, že už patřím mezi náročnější klienty. recepce se mi moc nelíbila, pánové se nijak neusmívají, pomůžou, ale na Egypt nemají ten obvyklý neutuchající úsměv na rtu. Náramky byly okamžitě a až do konce pobytu, pokoj až ve 14 hod a žádné dolary do pasu nepomůžou. bary jsou otevřené od 10 hod do setmění u bazénů nebo moře či do půlnoci ty ostatní bary. Bazénů je tu teda obří množství. Personál je skvělý, obchůdky nejsou hned u hlavní restaurace, ale zastrčené za recepcí, takž Vám prodejci nahánějí jen pokud tam sami jdete. Nicméně prodejci masáží, kosmetiky, dr. rybička, atd jsou Vám neustále v patách. Nechodí pouze do vody, takže doporučuji postel v bazénu, tam nikdy nechodí, no a nebo si něco objednat, pak dají také pokoj, Animační program, malý, ale asi je to covidový syndrom všech hotelů

Pláž
vstup z mola i z pláže. Z mola se téměř nedalo, dost foukal vítr a tak víc než 3/4 pobytu byla červená vlajka. Lidé říkali, že je to z mola hezké, my nestihli :-D pozvolný vstup - dalo se v některých místech plavat po pár metrech, místy byla pouze mělčinka, takže super pro plavce, neplavce i děti. Rybičky uvidí i začátečníci šnorchlaři z postupného vstupu, takže za mě ok. Pro lidi co touží si pořádně zašnorchlovat, tak ti rozhodně nadšení nebudou.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Monika P. Září 2021

Datum pobytu: 3.9. - 12.9.2021

Hodnocení 3,7/5
Celkový dojem je dobrý , až na zmatky na letišti při cestě zpět. Většina Čechů není schopná pochopit, co znamená mít pas, negativní test a příjezdový formulář.. Areál je rozsáhlý, lehátek je dostatek, avšak kolem 9.ranní už bývá problém u některých bazénů s místy. To neznamená, že nemůžete jít k jinému.
Celkové hodnocení

Celkový dojem je dobrý , až na zmatky na letišti při cestě zpět. Většina Čechů není schopná pochopit, co znamená mít pas, negativní test a příjezdový formulář..

Areál je rozsáhlý, lehátek je dostatek, avšak kolem 9.ranní už bývá problém u některých bazénů s místy. To neznamená, že nemůžete jít k jinému.

Ubytování 3,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Hotel je moc hezký, ovšem nedostavěný. Museli jsme tedy chodit přes staveniště, což nebylo úplně fajn. Když si zaplatíte pokoj s výhledem na moře, počítejte s tím, že budete od restaurace, kde se servírují všechna jídla, dost daleko. Takže chodíte minimálně 3x denně flák cesty a ještě k tomu nepotkáte ani kapku stínu.

Na pokoji nám každý večer běhali škvoři. Po 2 dnech a domluvou se zaměstnanci nám pokoj vydezinfikovali, poté tam byl jen 1, max 2 za den.

Strava
Jídlo bylo dobré, grilovalo se i venku, byl velký výběr, i když téměř stále to samé, ale to není chyba hotelu, ani kuchařů.

Služby hotelu
Na recepci nebyli moc příjemní pracovníci, dokonce jsem se setkala i s tím, že neumí anglicky. Ze služeb jsme zkusili masáže, které byli skvělé, až na to, jak nás napálili na ceně. Nakonec se nám však podařilo dohodnout alespoň lepší cenu. Ale to je pro ně typické, byla to naše vina. Kvalita masáží byla skvělá.

Pláž
Lehátek kvanta, pláž spíše kamenitá, určitě boty do vody jsou potřeba. Na šnorchlování to bylo moc hezké, spoustu rybiček. Voda čistá. Kdo chtěl plavat, mohl jít do vody z mola, ovšem to nebylo pro nás, docela bych se bála, že mě nějaká vlna šplouchne na konstrukci mola.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Michaela K. Srpen 2021

Datum pobytu: 19.8. - 26.8.2021

Hodnocení 4,4/5
Výborné místo pro rodinu s dětmi, přímo před apartmánem bazén. Měli jsme delší cestu k restauracím, ale blízko k moři. Velmi milý personál, výborné služby. Delegát mluvil výbornou češtinou. Strava byla dobrá.
Celkové hodnocení

Výborné místo pro rodinu s dětmi, přímo před apartmánem bazén. Měli jsme delší cestu k restauracím, ale blízko k moři.

Velmi milý personál, výborné služby. Delegát mluvil výbornou češtinou. Strava byla dobrá.

Ubytování 5,0/5

Strava 2,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Ubytování pěkné, čisté.

Strava
Strava průměrná, ale bylo možné si vybrat z bohaté nabídky.

Služby hotelu
Služby perfektní. Vždy pomohli a poradili.

Pláž
Pláž blízko apartmánu. Čistá a mnoho lehátek k dispozici. Výborné na šnorchlování.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Barbora K. Srpen 2021

Datum pobytu: 14.8. - 21.8.2021

Hodnocení 3,6/5
Celkový dojem byl pozitivní, dovolená tady se nám líbila.
Celkové hodnocení

Celkový dojem byl pozitivní, dovolená tady se nám líbila.

Ubytování 4,0/5

Strava 2,5/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Pokoj byl prostorný s klimatizací. Areál hotelu je velký, nachází se tam několik bazénů, lehátka jsme vždycky nějaké našli. Tobogány a bazény pro malé děti byly položeny stranou, to jsme velice ocenili. Hotel působí celkově velmi hezky, upraveně a čistě. Pořád zde ale dostávují nové křídlo hotelu, může se stát tedy, že ráno uslyšíte hluky ze stavby.

Strava
Chuť jídla nás příliš nenadchla... očekávejte, že šunka, párky, sýry nechutnají vůbec jako ty naše. Jinak výběr je velký a všude na hotelu je balená voda zdrama. Koktejly taky neurazí a kolem bazénu a pláže chodí číšníci, kteří vám pití donesou.

Služby hotelu
Hotel nemá místnost na kufry, pokud přijedete brzy ráno, stojí vaše zavazadla na sluníčku před recepcí hotelu. Check in je opravdu až kolem 14:00. Nikdo nám neukázal, kde máme pokoj... museli jsme v tom vedru 30 minut běhat po areálu a hledat naše číslo. Kufry vám přivezou autíčkem.

Úklid pokoje byl ok, jednou nám ale zapomněl dát ručníky:).

Byla možnost půjčení plážových ručníků. V areálu je přítomen doktor, lékárna a pár malých obchůdků. Wifi byla docela pomalá. Všude se dá platit dolary.

Pláž
Pláž byla čistá s hodně lehátky. Přímo z pláže se dostanete pouze do takové mělké laguny, kde jsou povětšinou mrtvé korály a nějaké rybky. Do opravdového moře se dostanete pomocí mola a schůdků, ale kvůli silným vlnám je velmi často vyvěšena červená vlajka - zákaz koupání.

Byla tato recenze užitečná? (5) (1)

Veronika Mlčochová Srpen 2021

Datum pobytu: 10.8. - 18.8.2021

Hodnocení 5,0/5
S dovolenou jsme byli spokojeni ve všech směrech. Vůbec se nám nechtělo domů a doufáme, že se příští rok veátíme.
Celkové hodnocení

S dovolenou jsme byli spokojeni ve všech směrech. Vůbec se nám nechtělo domů a doufáme, že se příští rok veátíme.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování splnilo všechny naše představy. Vždy pěkně uklizeno a čisto.

Strava
Jídlo bylo výborné. Všeho pořád dostatek, postupně doplňováno.

Služby hotelu
Naprostá spokojenost se vším

Pláž
Z mola fantastické šnorchlování. Jinak vymezená část bez korálového podloží pro koupání. Plno barevných krásných rybiček. Moře krásné a průzračné

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 36 °C v noci 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 36 °C v noci 26 °C

 • Středa 36 °C v noci 26 °C

 • Čtvrtek 35 °C v noci 25 °C

 • Pátek 33 °C v noci 26 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec