Egypt - Marsa Alam Egypt

 • Doprava letecky

  04:00 h

 • Popis

  Marsa Alam je původní rybářskou vesničkou, která se v posledních letech stala vyhledávaným turistickým střediskem. Rozkládá se ve východní části Egypta na západním břehu Rudého moře. Místo evokuje atmosféru klidu a relaxace. Je relativně vzdálena od rušných turistických center, tudíž je ideálním místem pro odpočinek, hlavně pro starší věkové kategorie či rodiny s dětmi.

  Roku 2001 byla dokončena výstavba mezinárodního letiště. Od té doby již není problém s dopravou do Marsa Alam, naopak se sem letecky dostanete velmi rychle a jednoduše. V posledních letech se toto letovisko rozrůstá, důvodem je čerpání mnoha investic zejména v oblasti cestovního ruchu. Budují se další nové hotely a spolu s nimi různá kulturní a sportovní střediska. Oblast si zamilujete pro její vzezření. Slunečné pláže jsou lemovány palmami a omývány azurovým mořem s mnoha korálovými ostrovy. Nejvyhledávanějším je podmořský útes Samadai, kterému se říká Domov delfínů. Celkově je toto místo rájem surfařů, jachtařů a potápěčů.

Nejnovější recenze Egypt - Marsa Alam

Celkem: 6.5 Krásná pláž, brzo ráno na pláži při potápění krásné želvy nádherné koraly. Animátoři výborní Marro a Letoo a česká animátorka Anetta skvělá.

 • 5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 9 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Krásná pláž, brzo ráno na pláži při potápění krásné želvy nádherné koraly. Animátoři výborní Marro a Letoo a česká animátorka Anetta skvělá. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Dlouhé čekání na ubytovaní přes 3,5 hodiny. Pokoje no neni to luxus ale peřiny byly čisté ????

Strava
Kazdý den to samé, ale vyberete si.Vyborné ryby, maso suché jak cesta. Moc dobré grepy, pomeranče.

Služby hotelu
3 hosti,stále problém s ručníky pořád jen 2ks

Pláž
Pláž hezká,

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 22.02.2024, Datum pobytu: 9.2. - 16.2.2024
Oblast: Egypt Egypt, Marsa Alam, Hotel: Malikia Beach Resort Abu Dabbab

1 fotografie

Celkem: 10 Trefili jsme skvělé počasí, teplou vodu, na únor asi perfektní. Všichni v resortu strašně ochotní, příjemní a usmívající se. Rádi...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Trefili jsme skvělé počasí, teplou vodu, na únor asi perfektní. Všichni v resortu strašně ochotní, příjemní a usmívající se. Rádi komunikovali. Moře s korálovými útesy přímo u pláže s podvodním životem. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Nízké přízemní a jednopatrové domky, nebylo slyšet od sousedů, ohromné pohodlné postele, velké úložné prostory, lednice, trezor, teplá voda, denně uklizeno, doplněná pitná voda, z ručníku vyrobené figurky, hodně zeleně okolo.

Strava
Velký výběr ovoce, zeleniny, masa a hlavně sladkostí. Chcete hned vše vyzkoušet, ale většina se celý týden nemění, nicméně i za ten týden je to jen tak tak stihnout vše ochutnat. Každý večer jiný tématický pult, takže lze mít denně k večeři něco jiného. Možnost ala carte večeří v ceně. Bar na pláži s občerstvením a možností i poobědvat. Bary v bazénech.

Služby hotelu
Moc jsme nevyužili, ale odvoz kufrů do a z ubytování, dotazy, informace, vše v pořádku. Ručníky na pláž zdarna u bazénu nebo i na pláži.

Pláž
Moře teplé 25°C, krásně čisté. Korálové útesy, mnoho života pod vodou. Možnost zahlédnout i mořské želvy. Přístup do moře bez nutnosti bot po písku. Relativně hned hloubka k plavání. U pláže lehátka s velkým zastřešením a stínem. Nejsou nijak namačkané na sobě. Pláž uklizená, čistá.

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 22.02.2024, Datum pobytu: 11.2. - 18.2.2024
Oblast: Egypt Egypt, Marsa Alam, Hotel: Hilton Marsa Alam Nubian Resort

Celkem: 6.8 Spokojenost

 • 6 Ubytování
 • 8 Strava
 • 6 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Spokojenost Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Mněly jsme pokoj v posledním domečku, daleko od hlavni budovy a nebyl útulny, ale cisty, velký.

Strava
dobra - dalo se vybrat podle chuti

Služby hotelu
v pořadku

Pláž
pláž krásna, jediné přístup ke korálům byl s mola, který na tak obrovsky hotel strašné malý a cely neopraveny. Přišlo 5 lidi a už tam nebylo místo kam stát.

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno, Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 22.02.2024, Datum pobytu: 9.2. - 16.2.2024
Oblast: Egypt Egypt, Marsa Alam, Hotel: The Three Corners Happy Life

Celkem: 9.5 Chtěli jsme vám poděkovat za naprosto fantastický pobyt. Celý personál byl nejen kvalitní, ale i mimořádně přátelský. Ubytování v...

 • 10 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Chtěli jsme vám poděkovat za naprosto fantastický pobyt. Celý personál byl nejen kvalitní, ale i mimořádně přátelský. Ubytování v připlaceném dvoupokojovém apartmánu s dvěma koupelnami bylo nad očekávání, zejména pro naše děti.

All-inclusive stravování nabídlo širokou škálu chutných možností každý den. Plavání ve vyhřívaném bazénu a další aktivity přispěly k dokonalému odpočinku.

I přes krátkodobý problém s nefunkčním akvaparkem jsme si váš rezort užili do poslední chvíle. Oceňujeme rychlé vyřešení poruchy, a aquapark byl znovu k dispozici pro naše děti.

Velmi si ceníme i skvělé dostupnosti pokoje hned po příjezdu na hotel, včetně brzkých ranních hodin. Hotel je výborně situován nedaleko letiště, což nám velmi usnadnilo příjezd.

Celkově hodnotíme náš pobyt 10/10 a děkujeme vám za nezapomenutelné zážitky. Velmi si vážíme i skvělé práce slečny Terezy z recepce, která mluvila naším jazykem. Určitě se těšíme na další návštěvu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování v připlaceném dvoupokojovém apartmánu s dvěma koupelnami bylo nad očekávání, zejména pro naše děti.

Strava
All-inclusive stravování nabídlo širokou škálu chutných možností každý den.

Služby hotelu
Personál, zejména paní Tereza z recepce, byl nejen kvalitní, ale i mimořádně přátelský.

Plavání ve vyhřívaném bazénu a další aktivity přispěly k dokonalému odpočinku.

I přes krátkodobý problém s nefunkčním akvaparkem jsme si váš rezort užili do poslední chvíle. Oceňujeme rychlé vyřešení poruchy, a aquapark byl znovu k dispozici pro naše děti.

Pláž
TOP

Jakub W., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 22.02.2024, Datum pobytu: 11.2. - 18.2.2024
Oblast: Egypt Egypt, Marsa Alam, Hotel: Radisson Individuals Marina Port Ghalib

Celkem: 9.9 Odpovídá cenové relaci. Všechno dopadlo tak jak jsem očekával.

 • 9.5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Odpovídá cenové relaci. Všechno dopadlo tak jak jsem očekával. Zobrazit celou recenzi

Miroslav P., Ověřená recenze (Invia.cz), Hodnoceno: 21.02.2024, Datum pobytu: 11.2. - 18.2.2024
Oblast: Egypt Egypt, Marsa Alam, Hotel: Blend El Phistone Beach Resort

Všechny recenze Egypt - Marsa Alam