• Egypt zavádí elektronický příjezdový formulář. Stále je možné vyplnit formulář během letu papírovou formou.
 • Předložit potvrzení o ukončeném očkování, od kterého uplynulo 14 dní, nebo negativní PCR test, nebo antigenní test taktéž ne starší 72 hodin
 • Osoby s ukončeným očkováním nemusí předkládat test
 • Cesta zpět do ČR
  • Návrat do ČR je zcela bez omezení

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 38 666

Poloha

Pěkný a rozlehlý hotelový komplex s příjemnou atmosférou je postavený v moderním egyptském stylu. Nachází se v klidnější oblasti, severně od městečka El Quseir a přímo u pláže, asi 35 km od letiště Marsa Alam. V této oblasti jsou ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Vybavení

Hotel tvoří prostorná vstupní hala s recepcí, lobby barem a směnárnou, a postranní křídla budov s pokoji. Uprostřed komplexu v krásné zahradě se nachází terasa s několika bazény, k dispozici je celkem 9 bazénů, mj. velký panoramatický bazén, vnitřní vyhřívaný bazén (v zimě), bazén se skluzavkou, dětský bazén, bazén pro potápění a další bazény rozprostírající se uprostřed komplexu. Je zde hlavní restaurace, italská a grill restaurace součástí all inclusive, rybí restaurace a la carte, bar u bazénu a na pláži (součást all inclusive), pizzerie, internet a WI-FI (za poplatek), obchůdky se suvenýry, kadeřnictví, dětské hřiště, konferenční místnost.

Ubytování

Pěkné a prostorné standardní pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou dětí na přistýlce jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT-TV, fénem, minibarem, trezorem zdarma a balkonem (pokoje v patře) nebo terasou (pokoje v přízemí) s výhledem na mořskou stranu, na bazén nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit rodinné pokoje, propojené pokoje a suite s výhledem na mořskou stranu.

Strava

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické nápoje 24 hodin, místní alkoholické nápoje (pivo, víno), snack, kávu a čaj.

Služby

V rámci all inclusive je stolní tenis, billiard, fitness, plážový volejbal, tenisový kurt (noční osvětlení je za poplatek).

Služby za poplatek

Za poplatek je SPA – sauna, jacuzzi a masáže. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé, diskotéka. Je zde kvalitní potápěčské centrum s mezinárodními instruktory.

Pláž

Přímo u hotelu je pěkná asi 600 m dlouhá písečná pláž, na jejímž začátku je mělké moře s korály, pak hloubka na potápění, přístup k otevřenému moři je zajištěn z mola (doporučujeme boty do vody). Vhodné pro potápění a šnorchlování, v blízkosti korály. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénů i na pláži.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 37 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol ano
 • Volejbal ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,0/5
Invia

Výborné (509 hodnocení)

Ubytování 4,0/5

Strava 4,1/5

Okolí 3,7/5

Cena 4,0/5

Tento hotel je 73. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 145 v Marsa Alam.

Martina H.

Hodnocení 5,0/5
Velká spokojenost. Určitě doporučuji
Celkové hodnocení

Velká spokojenost. Určitě doporučuji

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Sice trochu starší ale vše bylo čisté

Strava
Výborná

Služby hotelu
Dobrý

Pláž
Moře čisté a krásné

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Pavel Kotásek

Hodnocení 5,0/5
Není to žádný TOP hotel, ale bylo to vše moc krásné, hlavně personál ( jsou tam hodně křesťané) byl za výbornou.
Celkové hodnocení

Není to žádný TOP hotel, ale bylo to vše moc krásné, hlavně personál ( jsou tam hodně křesťané) byl za výbornou.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování bylo perfektní ( na recepci jsme dali do pasu 20 USD) s krásným výhledem na moře v 3NP, doporučuji! Navíc nám dal skvělý recepční pro dvě osoby Wi-Fi na celý týden zdarma!!!

Strava
Jak bylo v recenzích psáno, tak množstevní výběr je slabší, ale zato vše velmi chutné. V rámci pobytu dělají navíc a zdarma speciální servírované večere, které jsou opravdu na perfektní úrovni! Ocenil by i pan Pohlreich z Ano šéfe.

Služby hotelu
Služby jsou skvělé, kde se místní zaměstnanci mohou přetrhnout, aby Vám vyhověli. Dejte jim pár dolarů ( cca 2- max. 5 USD vybraným obsluhám) a snesou Vám modré z nebe. Každý dolar, co jim dáte se Vám vrátí násobně v jejich úžasné ochotě se o Vás starat!

Pláž
Pláž není žádná Amerika. Na pláži se dá cca do pasu očvachtat, ale zaplavat se musí z fajn mola, nebo také kousek nalevo od mola se dá krásně projít do volného moře, což na oblast Marsa Alam je supr! V rámci týdenního pobytu cca dva dny bylo molo zavřené, ale nevadilo.

Byla tato recenze užitečná? (7) (0)

Filtrovat recenze

Tomáš Otepka Leden 2020

Hodnocení 3,4/5
Hotel již měl nejlepší časy nějakou dobu za sebou. Na pláži ale i jinde byly "torza/trosky" již nefunkční infrastruktury. Pozůstatky plážového baru, nefunkční restaurace v blízkosti pláže apod.
Celkové hodnocení

Hotel již měl nejlepší časy nějakou dobu za sebou.

Na pláži ale i jinde byly "torza/trosky" již nefunkční infrastruktury. Pozůstatky plážového baru, nefunkční restaurace v blízkosti pláže apod.

Ubytování 3,8/5

Strava 3,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Pokoje byly čisté, pokojová služba ochotná.

Služby hotelu
Deklarovaný 5-hvězdičkový hotel pouze s placenou WIFI a to jen v recepci považujeme za nepřijatelné.

Byla tato recenze užitečná? (1) (3)

Jitka Šátková

Hodnocení 4,8/5
Znám velmi dobře tento Resort vždy jsem byla velmi spokojena jediné co bohužel musím vytknout je cestovní kancelář.Letěla jsem z Polska a voucher jsem obdržela v den obletu což je opravdu dost pozdě.
Celkové hodnocení

Znám velmi dobře tento Resort vždy jsem byla velmi spokojena jediné co bohužel musím vytknout je cestovní kancelář.Letěla jsem z Polska a voucher jsem obdržela v den obletu což je opravdu dost pozdě.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Výborné, byla jsem spokojena všichni jsou vstřícní a ochotní.

Strava
Strava byla výborná jen menší výběr jídla než v létě.To mi ovšem vůbec nevadilo.Jím velmi málo a jsem vegetariánka.Ochota u číšníků byla opět dokonalá.

Služby hotelu
Služby výborné.Pokoje každý den uklizené,povlečeno,voda pravidelně na pokoji.Cokoliv jsem potřebovala bylo mi splněno.Naprostá spokojenost.

Pláž
Pláž krásná,čistá.Vstup z mola a plavání jen pro dobré plavce.Využívala jsem jen lagunu před korálovým útesem cca. po kolena vody bohatě stačilo na relax.Pláž je pod dohledem příjemných plavčíků.Takže za mne spokojenost.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Natalie H.

Hodnocení 3,7/5
Boží dovolená...u každého záleží co od dovolené očekává. My jsme očekávaly odpočinek formou válení se na pláži a u bazénu s drinkem v ruce, šnorchlování, párty a výlety. A to všechno jsme na dovolené měly :))
Celkové hodnocení

Boží dovolená...u každého záleží co od dovolené očekává. My jsme očekávaly odpočinek formou válení se na pláži a u bazénu s drinkem v ruce, šnorchlování, párty a výlety. A to všechno jsme na dovolené měly :))

Ubytování 3,8/5

Strava 3,5/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Tady bych řekla, že cena odpovídala kvalitě. Nebyl to žádný luxus, ale nám to bohatě stačilo. Pokoj byl prostorný s dostatkem úložného prostoru a s trezorem bez poplatku. Pokojová služba nosila vždy čisté ručníky a čerstvou vodu a vždy se zeptala, jestli ještě něco nepotřebujeme. Přistýlka nebyla úplně pohodlná, ale když přijdete na pokoj každý den ve 2 ráno tak jste rádí, že si lehnete :))

Strava
Nepatřily jsme mezi náročné strávníky a s jídlem jsme byly spkojené. Super byla možnost se najíst v Italské restauraci a v Grill rest. ...příjemná změna.

Služby hotelu
Obsluha a perosnál v hotelu jsou milí a vstřícní lidé, kdykoliv jsme potřebovaly pomoct tak jsme se na ně mohly obrátit. Obsluha u barů byla skvělá, minimální čekání na drinky a vše s úsměvem :)) Animační tým byl také super, snaží se lidi zabavit jak na show time, aktivit u bazénu tak zařizují párty mimo hotel.

Pláž
Pláž zde na pořádnou koupačku moc není, vstup do moře je pouze z korálů kde se neobejdete bez bot do vody. Šnorchlování z mola bylo ale super :))

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Vladimír Plzák

Hodnocení 0,5/5
Pokud chcete Dovolenou u moře trávit u bazénu, tak mohu tento zájezd vřele doporučit. Ale jestli jezdíte k moři hlavně kvůli moři, tak sem rozhodně nejezděte!!!!!!!!!! Věděli jsme, že je u tohoto hotelu přístup do vody pouze z mola, ale nepředpokládali jsme, že to znamená, že se tu v moři téměř nedá koupat. Fouká zde totiž prakticky neustále silný vítr, který je jinak velmi příjemný, ale ten zvedá
Celkové hodnocení

Pokud chcete Dovolenou u moře trávit u bazénu, tak mohu tento zájezd vřele doporučit. Ale jestli jezdíte k moři hlavně kvůli moři, tak sem rozhodně nejezděte!!!!!!!!!! Věděli jsme, že je u tohoto hotelu přístup do vody pouze z mola, ale nepředpokládali jsme, že to znamená, že se tu v moři téměř nedá koupat. Fouká zde totiž prakticky neustále silný vítr, který je jinak velmi příjemný, ale ten zvedá vlny, které se na korálových útesech lámou a díky tomu se v moři koupat nedá. Za 5 dnů jsme se v moři koupali dvakrát!!!!!!!, to když vždycky na 1hodinu!!!!!!! stáhli červenou vlajku. A jeden čech, se kterým jsem tam mluvil, mi řekl, že se za 5 dnů mohli koupat jednou. Jinak, jelikož nemáme rádi bazény, jsme se po celou dobu koupali v malé lagunce o rozměru asi 15 m2, kde byla voda po prsa. A i v ní jsme mohli obdivovat podmořský život. A byli jsme velmi zklamaní, že těch nádherných ryb a korálů nemůžeme vidět víc.

No a pak mě napadlo, že zajdu za naším delegátem Mohamedem a zeptám se ho, jestli by nám nepomohl zařídit jiný hotel s přístupem do moře. Byl velmi ochotný a druhý den, za přijatelných 130USD, jsme se už koupali v otevřeném moři u hotelu UTOPIA. A zbylých 6 dnů naší, teď už skvělé dovolené, jsme si několik hodin denně užívali plavání a šnorchlování v neskutečně čisté a velmi teplé vodě. A stojí to doopravdy za to. Připadáte si jak v obrovském akváriu a vy si tam jen tak proplouváte a obdivujete tu krásu.

Takže hotely UTOPIA BEACH CLUB a vedlejší PENSEE ROYAL GARDEN, u kterého se dá i celkem slušně nakoupit, můžeme vřele doporučit, protože zdejší moře stojí doopravdy za to.

PS: Opravdu nechápeme, proč na téměř nulovou možnost koupání v moři Cestovní kanceláře výslovně neupozorňují a prodávají zájezdy, jako zájezdy k moři. Takže hotel HOTEL DREAMS BEACH MARSA ALAM NEEEEEEE. A doufám, že aspoň někomu tato recenze pomůže při výběru dovolené.

Ubytování 0,5/5

Strava 0,5/5

Okolí 0,5/5

Cena 0,5/5

Ubytování
Ubytování solidní, každý den uklizeno, všude čisto.

Strava
Jídlo celkem v pořádku, takový průměr, každý si vybere.

Služby hotelu
Nemohu hodnotit, nic jsme nevyužívali, pouze večerní programy.

Pláž
V prvním hotelu tragédie, v Utopii nádhera.

Byla tato recenze užitečná? (14) (0)

Soňa Škorpíková

Hodnocení 2,3/5
Příjemná dovolená, jen dost strašná obsluha v baru na recepci
Celkové hodnocení

Příjemná dovolená, jen dost strašná obsluha v baru na recepci

Ubytování 2,5/5

Strava 2,5/5

Okolí 1,5/5

Cena 2,5/5

Ubytování
Starší hotel, ale cisto

Strava
Průměr, dle očekávání v téhle destinaci

Služby hotelu
Až na bar na recepci vše v poradku

Pláž
Vhodné jen na snorchlovani

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 26 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec