Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Nezapomeňte si zkontrolovat, že váš pas je platný ještě 6 měsíců po plánovaném návratu z dovolené v Egyptě. Toto je na Egyptské straně důsledně vyžadováno.
 • Pro vstup do Egypta je potřeba vízum, doporučujeme ho koupit zároveň se zájezdem a nechat tak veškeré starosti s tím spojené na cestovní kanceláři. V opačném případe je možné vízum zakoupit za 25 USD přímo na letišti v Egyptě. (Pokud občan ČR cestuje pouze do sinajských resortů Sharm El Sheikh, Nuweiba, Dahab či Taba, tak do 14 dní pobytu není vízum potřeba.)

od 18 969 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 186 709

Poloha

Nejnovější z hotelů v Almaza Bay postavený v orientálním stylu se nachází cca 43 km od centra a letiště Marsa Matrouh.

Pláž

Soukromá písčitá pláž vedlejšího hotelu Jaz Oriental (cca 5 minut chůze); lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Pozvolný vstup do moře. Bar na pláži v rámci all inclusive.

Vybavení

Recepce, hlavní restaurace, 6 á la carte restaurací (středomořská, libanonská, plody moře, asijská a sushi, italská), 3 bary, venkovní bazén, dětský bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; WiFi v lobby zdarma.

Ubytování

Superior pokoje mají vlastní příslušenství (WC, koupelna, fén), klimatizace, SAT/TV, set na přípravu kávy a čaje, trezor a minibar (za poplatek), balkon nebo terasu s výhledem do zahrady.
Za příplatekv jsou k dispzici superior pokoje s výhledem na bazén a rodinné pokoje s výhledem do zahrady nebo na bazén.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně (08:00-10:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) formou bufetu, pozdní snídaně (10:00-12:00), občerstvení (12:00-18:00), nealkoholické a místní alkoholické nápoje (9:00-24:00) v časech a místech určených hotelem.

Sport a zábava

Animační a večerní zábavní program, živá hudba, tenisové kurty, plážový volejbal, basketbal, fotbal, dětské hřiště a miniklub, stolní tenis, fitness, wellness (masáže) za poplatek.

Cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

Cena zájezdu nezahrnuje vízum. Vízum si můžete zakoupit po příletu do destinace na letišti v Egyptě za 27 USD/os. nebo předem v ČR (bližší informace u prodejce). Pro vycestování do Egypta je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 6 měsíců pro návratu z Egypta. Konkrétní informace si můžete ověřit na internetových stránkách Ministerstva zahraničí www.mzv.cz nebo na zastupitelských úřadech jednotlivých států.

Vybavení hotelu

 • All inclusive
 • Pouze v Čedoku
 • Rodina s dětmi
 • Slunečníky zdarma
 • WIFI zdarma

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od letiště Letiště 43 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén Dětské hřiště ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Hodnocení 4,7 / 5
Invia

Skvělé (42 hodnocení)

Ubytování 4,7 / 5

Strava 4,8 / 5

Okolí 4,8 / 5

Cena 4,6 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 2. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 10 v Marsa Matrouh.

Jan K.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 18.9. - 28.9.2023 Hodnoceno: Říjen 2023

Jaz Tamerina Egypt, Marsa Matrouh

Krom slabého Wi-Fi připojení není co vytknout.

Krom slabého Wi-Fi připojení není co vytknout.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Není co vytknout - velikost, úložné prostory i servis (úklid) - vše v pořádku.

Strava
Není co vytknout. Jídlo chutné, myslím, že každý si najde to, co mu chutná. (od masa - kuřecí, hovězí, ryby, mořské plody), přes přílohy, saláty až po ovoce a dezerty - vše v pořádku.

Služby hotelu
Vše OK.

Pláž
Pláž čistá, velká, slunečníky i lehátka v naprostém pořádku. Stejně tak služby (výměna ručníků, obsluha plážového baru) - vše OK.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Karolína

Hodnocení 3,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 11.9. - 21.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Jaz Tamerina Egypt, Marsa Matrouh

Pro shrnutí musím napsat, že i když by jinak vše bylo skvělé a nějaké ty menší nedostatky by byly zapomenuty pod vlivem té nádherné pláže, bohužel, pokud hledáte klidnou dovolenou, toužíte si užít jeden druhého nebo jen prostě odpočinek a netoužíte po nekonečné disco party na pláži, vyberte si jiný hotel, než Jaz.

My si už do budoucna vždy předem zjistíme zda vybraný hotel neovládají šílení italští animátoři.

Pro shrnutí musím napsat, že i když by jinak vše bylo skvělé a nějaké ty menší nedostatky by byly zapomenuty pod vlivem té nádherné pláže, bohužel, pokud hledáte klidnou dovolenou, toužíte si užít jeden druhého nebo jen prostě odpočinek a netoužíte po nekonečné disco party na pláži, vyberte si jiný hotel, než Jaz.

My si už do budoucna vždy předem zjistíme zda vybraný hotel neovládají šílení italští animátoři.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Hotel je starší a je to trošku znát na vybavení pokojů, ale není to nijak dramatické a nezkazilo to celkový dojem. Pokoj byl příjemně velký, jen je velká škoda, že bez wifi. Postele celkem pohodlné, koupelna v pořádku. Nic luxusního nebo nádherného, ale funkční, prostě v pořádku.

Strava
Vždy jsme si našli jídlo, které nám chutnalo.

Přijeli jsme v pondělí 11.9. a do středy vše bylo jednoduše v pořádku, ve čtvrtek se vše ještě o 100% zlepšilo.

Netuším zda to bylo díky tomu, že do hotelu najelo mnoho místních, aby zde strávili 2-3 dny nebo zda přijel někdo z vyššího managementu na kontrolu, myslím, že jsem tam někoho takového viděla, ale vše bylo doslova perfektní! Jak obsluha, tak jídlo. Škoda jen, že v neděli již bylo vše zase jako předtím.

Chci tím říct, že to vůbec nebylo špatné, ale ukázali nám, že to umějí i perfektně. Bohužel, nestáli jsme jim za to.

Služby hotelu
Přijeli jsme v den kdy byla písečná bouře a první dva dny dost pršelo. Při bouři nalétal písek a nepořádek do bazénů, samozřejmě jsme chápali, že za to nikdo nemůže a prostě jsme čekali až se počasí ustálí. Třetí den začalo krásné počasí a jak u nás v Jaz Tamerině, tak i vedle v Jaz Orientalu, kam jsme chodili na pláž, začali zaměstnanci s úklidem. Bohužel, zatímco v Orientalu byl od čtvrtého dne bazén v perfektním stavu, v Tamerině ne a ještě celý týden byla voda nepěkně kalná. Když jsme upozornili našeho průvodce, od Blue Style, poradil nám, že se máme "zkusit koupat v bazénu Orientalu". To bylo smutně vtipné vzhledem k tomu, že na úvodní schůzce nám kladl na srdce, že nesmíme využívat nic jiného v Orientalu, než pláž a bar u pláže, několikrát zdůraznil, že jsme si to přeci nezaplatili. Příliš se nám to nelíbilo a také jsme si říkali, že jsme nezaplatili celkem dost peněz za to, abychom se "pokoušeli" koupat někde, kde se budeme muset bát, že nás někdo vyhodí. Nakonec nám nic jiného nezbylo a prostě jsme to tedy zkoušeli, dopadlo to dobře, nikdo nás nevyhodil, ale příjemné to nebylo.

Zde bohužel musím také zmínit, že bar u pláže byl velké zklamání. Nabídka občerstvení nebyla ani lákavá ani chutná, jediné, co se dalo jíst, byla sýrová pizza, ale to každý den nechcete.

Nejvíc nás ale zklamala obsluha. I přesto, že jsme ze začátku vždy nechávali spropitné, i za maličkosti, prostě nás ignorovali. Jakmile viděli žlutý náramek na ruce (hosté Orientalu měli modré a zelené) a navíc zjistili, že nejsme italští turisté, dávali nám okatě najevo, že je nezajímáme. Nakonec jsme se prostě obsluhovali sami.

Pláž
Samotná pláž je nádherná! Světlý písek a průzračná voda, prostě krásná pláž a pokud by zde bylo vše v pořádku, jistě by nám naprosto vynahradila jakékoliv jiné nedostatky.

Bohužel, a to nás mrzí ze všeho nejvíc, dojem z pláže jsme měli zkažený díky sobeckosti a aroganci skupiny animátorů italské CK, kteří tu překrásnou pláž každý den změnili v lunapark.

Uprostřed pláže si postavili stánek a obrovské repro bedny ze kterých od rána do 13.00 a následné od 15.00 do večera doslova ryčela disco hudba.

Pokud jste chtěli být v blízkosti plážového baru a sprchy, byla jen jedna pro celou pláž, nebylo možné si ani povídat a už vůbec ne si třeba číst knížku.

Napřed jsme se tedy přestěhovali na úplný okraj pláže a doufali jsme, že to tam nebude slyšet. S námi se tam přestěhovalo dost dalších hostů, prakticky každý, komu bylo přes 45 let, takže tam bylo dost plno. Bohužel, to příliš nepomohlo.

Potom jsme je zkusili poprosit, zda by tu hudbu nemohli pouštět méně hlasitě nebo třeba jen na jednu polovinu pláže, vysmáli se nám.

Nakonec jsme tedy ráno zůstávali u bazénu, na pláž jsme chodili v 13.00, když měli umělci siestu a odcházeli jsme zpět k bazénu kolem 15.00, když opět začal cirkus.

Že jsou italští turisté temperamentní a hluční lidé, to víme, ale nikdy nám nevadili. Ano, je jich všude plno, nevydrží chvilku jen tak odpočívat, sami se svými myšlenkami nezůstávají, ale nikdy nám nebyli nepříjemní, naopak, osobně je mi jejich chování sympatické.

To ovšem nemá nic společného s neomaleností a arogancí animátorů .

Svým přístupem prostě zničili zážitek z krásného místa.

Když jsme si v Tamerině povídali s jedním z managerů, zmínili jsme se mu o tom, řekl, že o tom ví, že nejsme sami, kdo si stěžuje, ale, že s tím nemůže moc nic dělat, CK je částečným podílníkem v hotelech Jaz a tím je věc dána.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Jan K.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 18.9. - 28.9.2023 Hodnoceno: Říjen 2023

Jaz Tamerina Egypt, Marsa Matrouh

Krom slabého Wi-Fi připojení není co vytknout.

Krom slabého Wi-Fi připojení není co vytknout.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Není co vytknout - velikost, úložné prostory i servis (úklid) - vše v pořádku.

Strava
Není co vytknout. Jídlo chutné, myslím, že každý si najde to, co mu chutná. (od masa - kuřecí, hovězí, ryby, mořské plody), přes přílohy, saláty až po ovoce a dezerty - vše v pořádku.

Služby hotelu
Vše OK.

Pláž
Pláž čistá, velká, slunečníky i lehátka v naprostém pořádku. Stejně tak služby (výměna ručníků, obsluha plážového baru) - vše OK.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Karolína

Hodnocení 3,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 11.9. - 21.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Jaz Tamerina Egypt, Marsa Matrouh

Pro shrnutí musím napsat, že i když by jinak vše bylo skvělé a nějaké ty menší nedostatky by byly zapomenuty pod vlivem té nádherné pláže, bohužel, pokud hledáte klidnou dovolenou, toužíte si užít jeden druhého nebo jen prostě odpočinek a netoužíte po nekonečné disco party na pláži, vyberte si jiný hotel, než Jaz.

My si už do budoucna vždy předem zjistíme zda vybraný hotel neovládají šílení italští animátoři.

Pro shrnutí musím napsat, že i když by jinak vše bylo skvělé a nějaké ty menší nedostatky by byly zapomenuty pod vlivem té nádherné pláže, bohužel, pokud hledáte klidnou dovolenou, toužíte si užít jeden druhého nebo jen prostě odpočinek a netoužíte po nekonečné disco party na pláži, vyberte si jiný hotel, než Jaz.

My si už do budoucna vždy předem zjistíme zda vybraný hotel neovládají šílení italští animátoři.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Hotel je starší a je to trošku znát na vybavení pokojů, ale není to nijak dramatické a nezkazilo to celkový dojem. Pokoj byl příjemně velký, jen je velká škoda, že bez wifi. Postele celkem pohodlné, koupelna v pořádku. Nic luxusního nebo nádherného, ale funkční, prostě v pořádku.

Strava
Vždy jsme si našli jídlo, které nám chutnalo.

Přijeli jsme v pondělí 11.9. a do středy vše bylo jednoduše v pořádku, ve čtvrtek se vše ještě o 100% zlepšilo.

Netuším zda to bylo díky tomu, že do hotelu najelo mnoho místních, aby zde strávili 2-3 dny nebo zda přijel někdo z vyššího managementu na kontrolu, myslím, že jsem tam někoho takového viděla, ale vše bylo doslova perfektní! Jak obsluha, tak jídlo. Škoda jen, že v neděli již bylo vše zase jako předtím.

Chci tím říct, že to vůbec nebylo špatné, ale ukázali nám, že to umějí i perfektně. Bohužel, nestáli jsme jim za to.

Služby hotelu
Přijeli jsme v den kdy byla písečná bouře a první dva dny dost pršelo. Při bouři nalétal písek a nepořádek do bazénů, samozřejmě jsme chápali, že za to nikdo nemůže a prostě jsme čekali až se počasí ustálí. Třetí den začalo krásné počasí a jak u nás v Jaz Tamerině, tak i vedle v Jaz Orientalu, kam jsme chodili na pláž, začali zaměstnanci s úklidem. Bohužel, zatímco v Orientalu byl od čtvrtého dne bazén v perfektním stavu, v Tamerině ne a ještě celý týden byla voda nepěkně kalná. Když jsme upozornili našeho průvodce, od Blue Style, poradil nám, že se máme "zkusit koupat v bazénu Orientalu". To bylo smutně vtipné vzhledem k tomu, že na úvodní schůzce nám kladl na srdce, že nesmíme využívat nic jiného v Orientalu, než pláž a bar u pláže, několikrát zdůraznil, že jsme si to přeci nezaplatili. Příliš se nám to nelíbilo a také jsme si říkali, že jsme nezaplatili celkem dost peněz za to, abychom se "pokoušeli" koupat někde, kde se budeme muset bát, že nás někdo vyhodí. Nakonec nám nic jiného nezbylo a prostě jsme to tedy zkoušeli, dopadlo to dobře, nikdo nás nevyhodil, ale příjemné to nebylo.

Zde bohužel musím také zmínit, že bar u pláže byl velké zklamání. Nabídka občerstvení nebyla ani lákavá ani chutná, jediné, co se dalo jíst, byla sýrová pizza, ale to každý den nechcete.

Nejvíc nás ale zklamala obsluha. I přesto, že jsme ze začátku vždy nechávali spropitné, i za maličkosti, prostě nás ignorovali. Jakmile viděli žlutý náramek na ruce (hosté Orientalu měli modré a zelené) a navíc zjistili, že nejsme italští turisté, dávali nám okatě najevo, že je nezajímáme. Nakonec jsme se prostě obsluhovali sami.

Pláž
Samotná pláž je nádherná! Světlý písek a průzračná voda, prostě krásná pláž a pokud by zde bylo vše v pořádku, jistě by nám naprosto vynahradila jakékoliv jiné nedostatky.

Bohužel, a to nás mrzí ze všeho nejvíc, dojem z pláže jsme měli zkažený díky sobeckosti a aroganci skupiny animátorů italské CK, kteří tu překrásnou pláž každý den změnili v lunapark.

Uprostřed pláže si postavili stánek a obrovské repro bedny ze kterých od rána do 13.00 a následné od 15.00 do večera doslova ryčela disco hudba.

Pokud jste chtěli být v blízkosti plážového baru a sprchy, byla jen jedna pro celou pláž, nebylo možné si ani povídat a už vůbec ne si třeba číst knížku.

Napřed jsme se tedy přestěhovali na úplný okraj pláže a doufali jsme, že to tam nebude slyšet. S námi se tam přestěhovalo dost dalších hostů, prakticky každý, komu bylo přes 45 let, takže tam bylo dost plno. Bohužel, to příliš nepomohlo.

Potom jsme je zkusili poprosit, zda by tu hudbu nemohli pouštět méně hlasitě nebo třeba jen na jednu polovinu pláže, vysmáli se nám.

Nakonec jsme tedy ráno zůstávali u bazénu, na pláž jsme chodili v 13.00, když měli umělci siestu a odcházeli jsme zpět k bazénu kolem 15.00, když opět začal cirkus.

Že jsou italští turisté temperamentní a hluční lidé, to víme, ale nikdy nám nevadili. Ano, je jich všude plno, nevydrží chvilku jen tak odpočívat, sami se svými myšlenkami nezůstávají, ale nikdy nám nebyli nepříjemní, naopak, osobně je mi jejich chování sympatické.

To ovšem nemá nic společného s neomaleností a arogancí animátorů .

Svým přístupem prostě zničili zážitek z krásného místa.

Když jsme si v Tamerině povídali s jedním z managerů, zmínili jsme se mu o tom, řekl, že o tom ví, že nejsme sami, kdo si stěžuje, ale, že s tím nemůže moc nic dělat, CK je částečným podílníkem v hotelech Jaz a tím je věc dána.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Monika K.

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 18.9. - 25.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Jaz Tamerina Egypt, Marsa Matrouh

Nádherná dovolená.

Nádherná dovolená.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Vybavení pokoje trochu starší, ale vše bylo čisté a každý den uklizeno. Nedalo se na nic stěžovat.

Strava
Jídlo bylo vynikající, výběr dostačující .

Pláž
Pláž čistá, lehátek dostatek jen slunečníky by mohly být větší. Moře nádherné a teplé

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Pavlína Řeháčková

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 14.9. - 25.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Jaz Tamerina Egypt, Marsa Matrouh

Jedním slovem - dokonalá dovolená.

Jedním slovem - dokonalá dovolená.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Miloš

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 14.9. - 25.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Jaz Tamerina Egypt, Marsa Matrouh

Velká spokojenost

Velká spokojenost

Ubytování 4,3 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Dobré

Strava
Velice dobrá chutná

Služby hotelu
Spokojený

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další hotely, které by vás mohly zaujmout