Baron Palms Resort Hodnocení: 5/5
od 19 277 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 19 277 Kč za os.
od 16 139 Kč za os.
od 9 010 Kč za os.
od 7 147 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno
Průměrné hodnocení počítáme z recenzí zveřejněných za poslední 3 roky.
Iva Hurychová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Červenec 2014
očekávaná kvalita.
čistá, dostatek volných míst. korál chudý. u bazénu se lehátka obsazovala už před 7. hod. ráno. bazén čistý.
úporní plážoví animátoři, všichni hovořící přednostně rusky.
úžasná, pestrá kuchyně, každý den ryby. množství zeleniny syrové i tepelně upravené, báječně kořeněné. vynikající hranolky. očekávaný deficit hovězího masa, které bylo špatně upravované a tuhé.
Ubytovánívelký , luxusní pokoj, rozvrzaná přistýlka (pravděpodobně by nám jí vyměnili, kdybychom to vyjednali na recepci)
Službyobsluha v hlavní jídelně neskutečně familiární, nevadí nám dotazy typu "odkud jste" s replikou !česki heski Karel Gott", ale aby se číšník v pětihvězdičkovém hotelu vyptával mě a dcery s kým žijeme, jestli máme partnery a bafal na nás za opěradlem židle, to je za hranicí i v Egyptě. Až když ho syn požádal, aby nás přestal prudit, nechal toho.
Při odjezdu nám vynadal pohůnek, který měl hlídat naše zavazadla v místnosti k tomu určené (přístupné z recepce). Když jsme do místnosti vešli, nikdo tam nebyl, všechna naše zavazadla (pasy, kreditky, laptopy atd. ) byla absolutně bez dozoru. Půjčili jsme si váhu na zavazadla, která se válela na parapetu okna, vtom vešel ten podomek a začal ječet, jestli je ta váha naše a jestli víme, kolik stojí...zmlkl, když jsme mu vysvětlili, že nebyl, kde měl být. trochu nám to zkazilo dojem z dovolené. Nechci si vůbec představit, jak by se choval personál v hotelu se 4, neřkuli 3 hvězdami.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Pavel H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Červen 2014
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Duben 2014
Podle mého názoru hotel neodpovídá pětihvězdičkovému standardu, dal bych mu asi 3-4 hvězdy. Pláž je hezká, ale nevhodná ke koupání, protože je třeba projít poměrně dlouhým molem, aby voda nebyla jen po kotníky. Zahrada hotelu je také krásná a udržovaná. Budovy už méně, potřebují rekonstrukci. Pokoje nebyly tak čisté, jak by člověk očekával v zařízení této úrovně. Stravování není příliš pestré, v hlavní restauraci jsou vždy stejné možnosti a některé z nich nám vůbec nechutnaly. Na druhou stranu je zde několik menších restaurací, kde si lze předem rezervovat stůl na večeři, a kde se dá jíst chutně a v kultivovanějším prostředí.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Srpen 2013
Perfektní místo pro odpočinek.
Pláž je pohodlně dostupná pěšky, lehátka a animátoři čekají na turisty. Čistá pláž, krásné moře. Je možné potápění, plavání mezi rybami. Vodní lyžování, jízda na velbloudech na pláži.
StravaVe všech ohledech uspokojivé stravování. Stravování probíhalo na několika místech. Různorodá strava.
UbytováníČisté, uklizené, dobře vybavené. Dostali jsme organizovanou službu. Personál je milý, zdvořilý.
SlužbyPlážové osušky, lehátka u několika bazénů. Bufet fungoval formou organizovaného stravování. Bezplatná autobusová doprava do centra města, vlastní malý vláček na území hotelu. Animátoři baví hosty celodenním programem: aerobik, výuka orientálního tance. Dětské animátorky čekají na děti v herně. Děti jsou voděny na hřiště nebo se konají rukodělné aktivity. Zmrzlina a skluzavky jsou pro děti zdarma.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Renata Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Červenec 2013
Hotel je opravdu již starší a je to všude vidět. V Egyptě jsem byla snad 20x, ale rozhodně do tohoto hotelu se nikdy nevrátím. Kdybych měla platit původní cenu, tak bych byla pěkně naštvaná, ale takto mám pocit, že jsem za poměrně málo peněz dostala to co bylo slibováno.
Vetšina lidí tráví dovolenou u mnoha bazénů a ráno vstávají velmi brzy, aby si obsadili lehátka. U moře bylo dostatek volných lehátek po celý den. Jen moře většinu dne chybělo a nebo jste za ním museli jít daleko po písku.
Molo je opravdu velmi dlouhé- 850m, ale je to příjemná procházka. Šnorchlovali jsme se pouze 2x neb 5 dnů byl červený prapor a do moře se nemohlo vůbec
Tak jako v Egyptě....neurazí, ale ani nenadchne. Rozhodně si každý vybere. Jen co nám opravdu chybělo,byl vodní červený meloun.
Navštívili jsme i specializované restaurace....co dodat? čínská restaurace v podání egyptského kuchaře, italská to samé a do rybí jsme pro jistotu ani nešli
I když jsme měli mít lepší pokoj který se nekonal a na recepci avizovali, že i s výhledem na moře....tak moře tam bylo, ale za obrovským stromem a to jsme se museli vyklonit z balkonu. Zařízení pokoje i koupelny velmi zastaralé i když opravené a vše fungovalo. Každý den čisté ručníky, ale skleničky uklízeč neumyl ani jednou.
SlužbyVelmi milá a vstřícná obsluha v celém hotelu.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Helena M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Leden 2013
Hotel pěkný , prostředí příjemné , klid . Nevýhodou byl vstup do moře , hlavně pro nás , co nešnorchujeme .
Poměrně velká , nevýhodou byl vstup do moře . Molo sice problém trochu řešilo . Plavali jsme jen v bazénu .
StravaPestrá a chutná strava , vybrat si mohl každý .
UbytováníProstorné pokoje , prima balkony nebo terasy , čisto .
SlužbyNa úrovni .
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety Napsáno Leden 2013
Pěkná dovolená za dobrou cenu.
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...