Hotel Malolo Island Resort

Fidži-Mamanuca

Více o ubytování

od 72 508 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 21 636

Poloha

Ostrov Malolo, podle něhož byl resort pojmenován, je největším v souostroví Mamanuca. Od ostrova Viti Levu je vzdálen jen několik desítek minut lodí, které vyplouvají dvakrát denně z přístavu Danarau. Ostrov není příliš hustě obydlen, nachází se tu dvě vesnice, několik dalších hotelů a jeden kemp. Krásná tropická příroda ostrova stojí za prozkoumání a při té příležitosti můžete vystoupat i na nejvyšší vrchol Uluisolo. I když jeho výška není právě ohromující - pouhých 218 metrů - poskytne vám nádherný panoramatický výhled na moře a sousedící ostrůvky souostroví Mamanuca a Yasawa.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce otevřená 24 hodin. Najdete i další příslušenství jako hotelové lázně Leilani's Spa, butik s oblečením a dárkovým zbožím, restaurace, bary a dětský klub.

Ubytování

Ubytování v Malolo resortu je řešeno v pětačtyřiceti bungalovech umístěných uprostřed tropické zahrady, nedaleko moře. Všechny chatky jsou klimatizované s privátní terasou, vybaveny ledničkou, kávovarem a stropním ventilátorem.

Strava

Hosté se mohou stravovat individuálně, nebo je jim k dispozici snídaně, polopenze, plná penze.

Služby

Malolo Island nabízí i sportovní a kulturní vyžití, jako jsou vodní sporty, šnorchlování, potápění, surfování, plážový volejbal, minigolf, rybaření. Krásná tropická příroda ostrova stojí za prozkoumání a při té příležitosti můžete vystoupat i na nejvyšší vrchol Uluisolo. I když není příliš vysoký, poskytne vám nádherný panoramatický výhled na moře a sousedící ostrůvky souostroví Mamanuca a Yasawa.

Pláž

Krásná písečná pláž přímo u hotelu.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 25 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lednička ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

20:00 h

Popis

Ostrovy Mamanuca patří k nejkrásnějším na Fidži. Bílý písek, palmy, slunce, příjemné počasí, bujná vegetace – to všechno představuje skutečný tropická ráj. Není tedy divu, že právě sem směřuje velké množství turistů z celého světa. Počasí na ostrovech je příjemně teplé, ale zdaleka tolik tady neprší.

Skutečný ráj tu najdou všichni milovníci mořských hlubin. Místní korálové útesy jsou tak populární, že mají dokonce dost nezvyklá jména. Najdete tu Supermarket, kde není výjimkou setkat se s místními malými žraloky nebo Cirkus, kde se to hemží barevnými rybami všech velikostí a barev. Podmínky pro potápění jsou tu skutečně ideální.
 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od letiště 25 km
 • Doba letu Doba letu z Prahy 20:00

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 25 °C