Milan Pazour
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi pěkné přístavní město, lepší však navštívit z jara, či v létě, teď je tam skoro celý den tma. Perfektní vyžití, spousty muzeí, galerií, restaurací, kaváren, každý si přijde na své. Helsinky mohu vřele doporučit. Je je potřeba si vzít dostatek financí, já měl dost éček, ale je tam draho.
Velmi pěkné přístavní město, lepší však navštívit z jara, či v létě, teď je tam skoro celý den tma. Perfektní vyžití, spousty muzeí, galerií, restaurací, kaváren, každý si přijde na své. Helsinky mohu vřele doporučit. Je je potřeba si vzít dostatek financí, já měl dost éček, ale je tam draho.
Strava, stejná jako u nás+ ryby, sobí, lidí a medvědí maso.
UbytováníLuxusní hotel ve stylu vintage. Nádhera, čistota, ochotný personál, luxusní snídaně v nádherném prostředí hotelu. Mohu jen doporučit. Dostupnost perfektní, hotel hned u hlavního vlakového nádraží v centru města.
SlužbyPerfektní, vše na, co si vzpomenete.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)











































