Soleil De Saint Tropez Hodnocení: 4/5
od 8 575 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 966 Kč za os.
od 8 575 Kč za os.
od 7 174 Kč za os.
od 9 862 Kč za os.
od 2 939 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 10 hodnocení)
Olga B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádhera
Nádhera
Čistě pláže, nádherné more
StravaBez stravy
UbytováníUbytování supr, ciste
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ivan Hofman
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (7)
Filtrovat recenze
Olga B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádhera
Nádhera
Čistě pláže, nádherné more
StravaBez stravy
UbytováníUbytování supr, ciste
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Simona Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Rezidence má velmi příhodnou polohu, což je její velká výhoda. ubytování je v mnoha směrech skvělé, ale ne pro české turisty. Existuje tam vícero variant pokojů s různými dispozicemi, balkony, ale Češi mají jakýsi horší standard rovnající se ubytování pro studentskou skupinku. A to jsme si záměrně připlatily větší pokoj, abychom se nemusely o sebe otírat. Velká nevýhoda je samoúklid, který pojímá každý po svém, ne-li vůbec. Či-li sem je nutné počítat s tím, že dovolenou začínáte mytím nádobí, úklidem a větráním zpocených polštářů a přikrývek. Dobré bylo, že vratnou kauci nevybírali, ale stačilo zadat číslo karty. Při našem příjezdu pokoj nebyl připraven, usnuly jsme v recepci.
Rezidence má velmi příhodnou polohu, což je její velká výhoda. ubytování je v mnoha směrech skvělé, ale ne pro české turisty. Existuje tam vícero variant pokojů s různými dispozicemi, balkony, ale Češi mají jakýsi horší standard rovnající se ubytování pro studentskou skupinku. A to jsme si záměrně připlatily větší pokoj, abychom se nemusely o sebe otírat. Velká nevýhoda je samoúklid, který pojímá každý po svém, ne-li vůbec. Či-li sem je nutné počítat s tím, že dovolenou začínáte mytím nádobí, úklidem a větráním zpocených polštářů a přikrývek. Dobré bylo, že vratnou kauci nevybírali, ale stačilo zadat číslo karty. Při našem příjezdu pokoj nebyl připraven, usnuly jsme v recepci.
Pláž byla dostatečná, dostupná, vyčištěná.
StravaStravovaly jsme se samy.
UbytováníDalší nevýhoda byl pobyt bez delegáta, který by nám mohl mohl ušetřit čas a vysvětlit některé detaily pro lepší orientaci. Recepce fungovala jen v některé hodiny. Při našem odjezdu v 7.20 jsme položily klíče od pokoje a trezoru pouze na parapet recepčního pultíku. Na recepci jsme měli cosi vyplňovat, nevěděly jsme co a to ani v AJ, tak jsme to zkrátka nevyplnily a bylo. Moc bychom si přály, až se tam budeme opět vracet, kdyby mohl hotel zohlednit naši "věrnost" tím, že nám dá opravdu pěkné pokoje!!!!! Bylo tam s námi mnoho Francouzů - těm by jistě propocené přikrývky nedali!!!!!!
SlužbyNebyly žádné, ručníky nevyměňovaly, neuklízely.
Byla tato recenze užitečná? (5) (1)
Stanislav N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cannes je nádherné město. Okouzlující promenáda v centru města, příjemné a zpravidla nezaplněné pláže - zejména v části města La Bocca. Možost výletů - Monako, Nice či Saint Tropez.
Můj názor - Cannes je nejhezčí z měst na riviéře ve Francii. Třeba právě věhlasné letovisko Saint Tropez bylo pro mne zklamáním.
Cannes je nádherné město. Okouzlující promenáda v centru města, příjemné a zpravidla nezaplněné pláže - zejména v části města La Bocca. Možost výletů - Monako, Nice či Saint Tropez.
Můj názor - Cannes je nejhezčí z měst na riviéře ve Francii. Třeba právě věhlasné letovisko Saint Tropez bylo pro mne zklamáním.
Pláže čisté, místy úzké, místy širší, lemované stánky s občerstvením, koupání příjemné, sprchy k dispozici kousek od každého schodiště na pláž. Pohoda, klid. Příjemné.
Pláže v centru podél promenády široké a velmi dobře vybavené (lehátka, slunečníky, restaurace, stámky se zmrzlinou atd.).
Stravovali jsme se samostatně. Jako všude jinde, tak i tady se vyplatí sledovat podniky (kavárny, bistra či restaurace), kam chodí místní.
Přes ubytování mimo centrum města je Francie prostě celkově dražší. :-( Ale jste na dovolené!! :-) Takže si ji užijte.
Osobně mne zklamala vychvalovaná husí játra, jsou prostě moc přetučnělá a hlavně mdlé chuti. Ostatní jídla masitá i nemasitá byla výborná, včetně třeba zeleninové polévky, kde byla - mimo jiné - nakrájená okurka. Poněkud neobvyklé v ČR.
Navečer jsme zkusili zdejší turecký kebab, porce větší než je obvyklé u nás, ale cena cca 300,- Kč.
Nákupy na snídaně - máslo, vejce, mléko, vynikající šunky a francouzské sýry - jsme vždy nakupovali v místních hypermarketech za ceny ucházející, rozdíl oproti ČR už zdaleka nebyl tak bolestně vysoký. :-)
K tomu každé ráno čerstvé bagety od malých pekařů a snídaně byly jako lusk.
No a večery při sklence růžového francouzského vína a pohledu na slunce zapadající do moře ..... :-) :-) :-)
Ubytování bylo horší, než jsem očekával. Malé prostory, nevhodná doba otevření recepce, starší vybavení apartmánu, malý hotelový bazén v areálu (vzhledem k obrovské celkové kapacitě ubytovacího zařízení). Masakrem pro pobyt jsou koleje přímo před budovami s apartmány. Připlatíte si výhled na moře a získáte rachot vlaků od rána do noci. :-(
Celkem prostorné jsou podzemní garáže (za příplatek na místě). Ujde i velikost balkónů a výhled na moře (ale až tak od druhého či třetího patra, aby vám v něm navadily projíždějící vlaky). Naštěstí jsem byl ubytován v pátém, takže při snídaních (čerstvé bagety jsou nevyhnutelné) jsem si výhled na moře užíval a rušil mne pouze hluk vlaků (nikoliv i pohled na ně). Úklid areálu též nic moc, hlína z vytržených květin byla na schodišti dva dny. :-(
Dalším negativem je zcela nedostatečná kapacita výtahů. Brzy ráno a pozdě večer v pohodě, ale během dne jsem chodil po schodišti, protože dočkat se výtahu, to vyžadovalo velkou trpělivost. No, alespoň jsem dělal něco pro své zdraví. :-)
Služby hotelu jsme moc nevyužili, byli jsme v komplexu apartmánů, kde si každý vařil sám, vybavení kuchyně hodnotím po všech stránkách jako dostatečné. Místo překapávače na kafe bych osobně spíš přivítal rychlovarnou konvici, ale to múže být jen můj názor. V roce 2016 bych už čekal i automat na kafe (na kapsle), ale jak jsem již výše psal, vybavení apartmánů bylo již starší.
Byla tato recenze užitečná? (6) (4)
Radek M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dalo se to , ale pár připomínek - zejména k hotelu tu je .
Dalo se to , ale pár připomínek - zejména k hotelu tu je .
úzká , čistá každý den . Ale aspoň tam nebylo ( a pak ani v moři ) přeplněno . Kousek dál i TOI TOI ka a občerstvení . Celodenně na ni svítilo slunko ( slunečník by byl lepší ) .
Bylo to beze stravy , a nebyl problém si v okolí nakoupit případně se stravovat v okolí , cenově sice dražší .- ale přece jsme na dovolené .
UbytováníHotel je v pohodě , ale dnes již bez klimatizace to není ono a člověk si v noci neodpočine . Sice se jednalo o apartmán , a jedna místnost byla v podstatě na chodbě u dveří , ale tam se spát nedalo - neskutečné horko .
Byli jsme pod střechou .
Problematické bylo také to , že vzhledem k horku jsme museli mít neustále otevřeno do průvanu i balkony . A pod hotelem byla rychlodráha , která naštěstí jezdila max. do 24.00 a pak začala až v 7.00 .
Dále tam byla dost rušní ulice a tedy i motorky a tůrování bylo značně slyšet .
Jinak supr moře , čistota s certifikátry hygieny , čisté a nepřeplněné pláže , voda kolem 28°C a aturově čistá .
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Ivan Hofman
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (7)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...