Soleil De Saint Tropez Hodnocení: 4/5
od 8 575 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 575 Kč za os.
od 7 174 Kč za os.
od 9 862 Kč za os.
od 2 939 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Jarmila Krebsová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž byla dlouhá podél celého pobřeží, poměrně úzká, ale čistá s jemným pískem. Vstupo do moře není příliš pozvolný jako např. na italských plážích. Takže jdete tak 3 metry a je sešup. Sprchy na pláži jsou samozřejmostí a podél pláží je spousta stánků s občerstvením.
StravaStrava vlastní, nevyužili jsme stravování v hotelu.
UbytováníApartmán odpovídal ceně, koupelna byla velmi prostorná s čistými bílými ručníky a osuškami, na postelích byla čistá prostěradla a povlečené polštáře. Na přikrytí jsou k dispozici deky, ale my jsme měli svoje přikrývky. pokoje jsou velké a prostorné, z ložnice byl vstup do poměrně velké šatny. Kuchyňka byla zvlášť s veškerým nádobím a příslušenstvím včetně mikrovlné trouby. V obývací místnosti je k dispozici televize a také telefon do recepce. U apartmánu je prostorný balkon se sezením.
Náš apartmán byl situován do ulice, neviděli jsme na bazén ani na moře, což nám zas tak nevadilo, protože pod okny apartmánů s výhledem na moře jezdí vlak.
Recepční byli velmi ochotné a vstřícné, nebyl žádný problém, jen malinko s domlouváním. Snažili jsme se komunikovat anglicky, ale jejich anglická výslovnost je trošku horší, takže nám museli vícekrát zopakovat odpověď.
Na místo jsme dorazili v 10hod. dopoledne a jejich ochotu jsme nemuseli čekat do 17. hod. na apartmán,našli pro nás jeden apartmán hned, takže jsme si mohli po cestě odpočinout.
Parkovné v podzemní garáži přímo v hotelu stojí 60 Euro na týden, tuto možnost jsme nevyužili a parkovali jsme před hotelem na poměrně velkém parkovišti zdarma.
Ale pro vyložení zavazadel z auta nás panírecepční ochotně pustila do garáží a výtahem jsme všechny zavazadla dostali až do pokoje.
K dispozici jsme měli i hotelový bazén s lehátky, voda byla nádherně čistá s pozvolným vstupem i pro malé děti. K bazénu patří i menší skluzavka.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Filtrovat recenze
Jarmila Krebsová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž byla dlouhá podél celého pobřeží, poměrně úzká, ale čistá s jemným pískem. Vstupo do moře není příliš pozvolný jako např. na italských plážích. Takže jdete tak 3 metry a je sešup. Sprchy na pláži jsou samozřejmostí a podél pláží je spousta stánků s občerstvením.
StravaStrava vlastní, nevyužili jsme stravování v hotelu.
UbytováníApartmán odpovídal ceně, koupelna byla velmi prostorná s čistými bílými ručníky a osuškami, na postelích byla čistá prostěradla a povlečené polštáře. Na přikrytí jsou k dispozici deky, ale my jsme měli svoje přikrývky. pokoje jsou velké a prostorné, z ložnice byl vstup do poměrně velké šatny. Kuchyňka byla zvlášť s veškerým nádobím a příslušenstvím včetně mikrovlné trouby. V obývací místnosti je k dispozici televize a také telefon do recepce. U apartmánu je prostorný balkon se sezením.
Náš apartmán byl situován do ulice, neviděli jsme na bazén ani na moře, což nám zas tak nevadilo, protože pod okny apartmánů s výhledem na moře jezdí vlak.
Recepční byli velmi ochotné a vstřícné, nebyl žádný problém, jen malinko s domlouváním. Snažili jsme se komunikovat anglicky, ale jejich anglická výslovnost je trošku horší, takže nám museli vícekrát zopakovat odpověď.
Na místo jsme dorazili v 10hod. dopoledne a jejich ochotu jsme nemuseli čekat do 17. hod. na apartmán,našli pro nás jeden apartmán hned, takže jsme si mohli po cestě odpočinout.
Parkovné v podzemní garáži přímo v hotelu stojí 60 Euro na týden, tuto možnost jsme nevyužili a parkovali jsme před hotelem na poměrně velkém parkovišti zdarma.
Ale pro vyložení zavazadel z auta nás panírecepční ochotně pustila do garáží a výtahem jsme všechny zavazadla dostali až do pokoje.
K dispozici jsme měli i hotelový bazén s lehátky, voda byla nádherně čistá s pozvolným vstupem i pro malé děti. K bazénu patří i menší skluzavka.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...