Hotel MILLENNIUM OPERA

Francie-Paříž

Více o ubytování

od 45 165 za osobu

Vyberte termín

Dostupné termíny

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 76 414

Poloha

Millennium Hotel Paris Opérase je nádherný  historický hotel v centru Paříží postavený v roce 1927 přímo na bulváru Haussmann, v jedné z nejelegantnějších částí města. Elegantní budova je vzdálena pouhých 500 metrů od opery Garnier a v blízkosti mnoha památek a obchodu, kultury, umění a módní atrakcí, včetně Galeries Lafayette, Opery Garnier, Sacre Coeur, Musée d Orsay, Champs Elysées, Folies Bergeres, Casino de Paris, Opéra Comique, Mogador a Olympia. Od Louvru je hotel vzdálen cca 20 minut pěší chůzí. K dalším známým památkám je velmi snadné se dostat hromadnou dopravou. Stanice metra Richelieu-Drouet je vzdálena pouze 130 metrů od hotelu. Charles de Gaulle letiště je cca 23 km.

Vybavení

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, výtahem, připojení na internet, konferenční prostory, bezbariérový přístup, restauraci s francouzskou kuchyní a bar.  Brasserie Haussmann nabízí rozsáhlé menu a la carte.  Baru La Bibliothèque vybízí k posezení u krbu. 

Ubytování

K dispozici je celkem 163 pokojů. Všechny pokoje jsou nekuřácké, velmi elegantně zařízený starožitným nábytkem a lustry. Každý pokoj je odhlučněn, vybaven vlastní koupelnou (wc, sprcha či vana, fén, toaletní pantofle, župan), klimatizací, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, minibarem, sat tv, telefonem, připojením na internet a lisem na kalhoty. V nabídce jsou dvoulůžkové pokoje (manželské lůžko či dvě samostatná lůžka), club pokoje (možnost využiti navíc služeb club lounge včetně chutné kontinentální snídaně, ranní a večerní stlaní postelí), club suity (obývací pokoj, samostatná ložnice, velká koupelna, velké úložné prostory, možnost využití služeb club lounge), Executive Suite (obývací pokoj, rozkládací pohovka, samostatná ložnice, velká koupelna, velké úložné prostory, možnost využití služeb club lounge).

Strava

Snídaně formou bufetových stolů od 7:00 - 10:00.

Služby

Hostům jsou k dispozici následující služby: 24ti hodinové recepce (nabízí rezervaci vstupenek, výletů, transferů), praní a čistění prádla, trezoru, parkoviště, hlídání dětí, internetu, konferenční místnosti pro 110 osob, faxové a kopírovací služby.

Služby za poplatek

Prádelna, čistírna, internet,

Informace o hotelu

 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Fitness ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

02:10 h

Popis

Hlavní město Francie o rozloze 14 518 km2 je osídleno 12 miliony obyvatel. Název Paříž je odvozován z galského slova parios, znamenajícího "kotel". Pokud se chcete dozvědět kde sídlí nejkrásnější obraz světa, či seznámit se s největším pouličním sériovým vrahem, navštivte Paříž. Zde se naskýtá neuvěřitelné množství zajímavých míst z historického hlediska, ale i z moderního umění, které zde vzniká prakticky na ulici.

Při návštěvě Paříže se zdá, že všechna slavná jména i místa pocházejí odtud. Kdo by neznal kardinála de Richelieu, markýze de Sade, nebo snad slavného krále slunce Ludvíka XIV. Těm všem byla Paříž společná rodištěm, či působištěm. V tomto historicky romantickém městě se rozhodně nudit nebudete, spíše budete mít problém vybrat si objekt svého zájmu.

Chrám Norte Dame je samozřejmě krásný svou monumentálností, ale zvláštností je i doba stavby této katedrály, která činní 182 let. Světoznámý Louvr dokončený pod vedením Lefuelema Viscontiho patří mezi nejvýznamnější veřejnou budovu Paříže. Toto muzeum je svou nabídkou exponátů opravdu pestré, v dnešní době má 7 oddělení : Egyptské starožitnosti, Stará Antická a Orientální keramika, Řecké a Římské starožitnosti, malby, kresby, mědirytiny - XIII.-XIX. století, skulptury středověku, renesance a moderní doby, malé umělecké předměty světové historie, námořnictví a etnografie. Uprostřed náměstí Charlese de Gaulla stojí světoznámý Vítězný oblouk postavený na příkaz Napoleona Bonaparte. Už méně známý, přesto překrásný je komplex budov v 7. městském obvodu nazvaný Invalidovna. Zde se nachází hrobky všech známých maršálů a generálů Francie. Jako jeden z nejvyšších bodů Paříže vás ohromí Bazilika Sacré-Coeur. A samozřejmě nesmíme zapomenout na Eiffelovu věž, která je zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Vysoká železná dáma měří 324 metrů a ročně ji navštíví více jak 6 milionů návštěvníků.

Procházka po městě protkaných katakombami, plné slavným parků a míst kde byly tvořeny přední romány dnešní literatury je nezapomenutelným zážitkem.
 • Doba letu Doba letu z Prahy 02:10

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 28 °C v noci 15 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 31 °C v noci 18 °C

 • Čtvrtek 33 °C v noci 22 °C

 • Pátek 36 °C v noci 23 °C

 • Sobota 36 °C v noci 24 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec