Hotel The Belvedere

Irsko-Dublin

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 79 777

Poloha

Belvedere Hotel se nachází v centru Dublinu, 15 minut pěšky od nádraží Connolly, 5 minut pěšky od slavné ulice O'Connell a Dublinské jehly, odkud je také dobrý přístup ke skvělým nákupům v ulici Henry. Nabízí prostorné pokoje, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a tradiční irskou kuchyni.

Vybavení

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, Belvedere bar a restaurace, možnost připojení k internetu, konferenční prostory.

Ubytování

Všechny hotelové pokoje mají TV, trezor, příslušenství pro přípravu čaje a kávy i mramorovou koupelnu s vanou, sprchou a fénem.

Strava

Restaurace Belvedere podává každé ráno vařenou a kontinentální snídani formou bufetu a nabízí i večerní menu.

Služby

Hotel se nachází méně než 5 minut pěšky od zastávky letištního autobusu Aircoach. Dublin je plný zajímavých míst a v okruhu 10 minut pěšky od hotelu si můžete prohlédnout kampus Trinity College, stadion Croke Park nebo čtvrť Temple Bar. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Informace o hotelu

Destinace

Doprava letecky

02:30 h

Popis

Dublin je hlavní město Irské republiky, která má výjimečnou historii. Právě díky ní dodnes připomíná ráz gregoriánského města.

Velice působivá je magistrála O’Connell. Tato třída je jedna z nejpůsobivějších magistrál Evropy. The Mansion House je palác, v kterém byla v roce 1919 prohlášena nezávislost Irska. Navštivte také dublinský hrad Castle, kde oceníte hlavně interiéry. Nejstarší irskou budovou je Katedrála Kristova kostela původně z 11. století, která si zachovala novogotický vzhled. Oproti tomu bývalé sídlo irského parlamentu, Bank of Ireland, má klasicistní zevnějšek.

Největší irský kostel také leží v Dublinu. Nazývá se Katedrála sv. Patrika a působil zde známý irský spisovatel Jonathan Swift, autor románu Gulliverovy cesty.
Moderním prvkem je bezpochyby Dublinský stožár (The Spire of Dublin) měřící 120m, který je vyrobený z oceli.

Dalším místem vhodným k vidění je Hlavní pošta, třída Grafron street a mnoho dalších.

Pokud se do Dublinu dostanete 17. března, čeká vás nezapomenutelná podívaná. Je to Den sv. Patrika, což je typický irský svátek známý po celém světě. Irové jsou všichni oblečeni v zeleném a najdete je v irských hospůdkách po celém městě i státu. Pravděpodobně tam popíjejí typické černé irské pivo Guinness.
  • Doba letu Doba letu z Prahy 02:30

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 14 °C