Eva K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování pěkné , jídlo výborné a bylo ho opravdu hodně , personál velice ochotný a vstřícný, vždy bylo uklizeno, pokud jsme něco potřebovali vždy nám vše vysvětlili. Trochu problém byla česká paní delegátka .
Ubytování pěkné , jídlo výborné a bylo ho opravdu hodně , personál velice ochotný a vstřícný, vždy bylo uklizeno, pokud jsme něco potřebovali vždy nám vše vysvětlili. Trochu problém byla česká paní delegátka .
Vše OK.
StravaLuxusní.
UbytováníVše OK.
SlužbyPerfektní.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







