Hotel Lorenzini (Selva di Cadore)

Itálie, Arabba/Marmolada

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Jitka T.

Hodnocení 3,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Jelikož jsme vyjížděli 28.2.20, byl celý náš zájezd ovlivněn "akcí koronavirus". Rozhodovali jsme se, zda vůbec jet, info od CK že naše oblast (Civetta) není v oblasti karantény (i když se jednalo o region Benátsko), tudíž zrušení zájezdu se 100%ním stornem. Chápu postoj CK, ale my jsme měli hlavu také zamotanou.Nepočítáme se mezi ty, kterým by to bylo jedno, ale na druhou stranu to pro nás bylo dost peněz, o které jsme nechtěli přijít. I když jsme si celý zájezd užili relativně bez stresů z koronaviru, tak po návratu do ČR nás čekaly nepříjemné reakce. A to jme přesto, že nám to hygiena nenařídila, dobrovolně zůstali doma.
K dopravě - autobus tam i zpět - luxusní, pohodlné, hlavně s ohledem na místo mezi sedadly, ale to jsme s CK již zažili v loňském roce. Řidiči pohodoví, bezpečná jízda, k zakoupení nápoje.. Paní delegátka nám předala skipasy, pak jsme ji moc neviděli, o odjezdu informovala telefonicky - ale to není nic proti ničemu - neměli jsme pocit, že bychom potřebovali něco víc.

Jelikož jsme vyjížděli 28.2.20, byl celý náš zájezd ovlivněn "akcí koronavirus". Rozhodovali jsme se, zda vůbec jet, info od CK že naše oblast (Civetta) není v oblasti karantény (i když se jednalo o region Benátsko), tudíž zrušení zájezdu se 100%ním stornem. Chápu postoj CK, ale my jsme měli hlavu také zamotanou.Nepočítáme se mezi ty, kterým by to bylo jedno, ale na druhou stranu to pro nás bylo dost peněz, o které jsme nechtěli přijít. I když jsme si celý zájezd užili relativně bez stresů z koronaviru, tak po návratu do ČR nás čekaly nepříjemné reakce. A to jme přesto, že nám to hygiena nenařídila, dobrovolně zůstali doma.
K dopravě - autobus tam i zpět - luxusní, pohodlné, hlavně s ohledem na místo mezi sedadly, ale to jsme s CK již zažili v loňském roce. Řidiči pohodoví, bezpečná jízda, k zakoupení nápoje.. Paní delegátka nám předala skipasy, pak jsme ji moc neviděli, o odjezdu informovala telefonicky - ale to není nic proti ničemu - neměli jsme pocit, že bychom potřebovali něco víc.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Strava

Po několika letech italských polopenzí na lyžařských pobytech, toto bylo asi největší zklamání. S ohledem na cenu zájezdu jsme očekávali mnohem větší výběr studeného bufetu jak u snídaní, tak u večeří. Teplé večeře - skoro nic italského a úplně jsme si nepochutnali. Hlady jsme určitě netrpěli, ale těšili jsme se na lepší gastronomii.

Ubytování

V hotelu čisto, ale pokoje velmi malé, i když tam člověk netráví moc času, působí dost stísněně. Není moc kde rozvěsit a usušit mokré věci.

Služby

V hotelu čisto, každý den vynesené koše, základní úklid - bez připomínek. Velmi milá paní v restauraci, ochotná, vstřícná, s našimi požadavky neměla problém.

Sport

I když nám nedopadlo typické italské azzurro, tak jsme si skvěle zalyžovali, sjezdovky poloprázdné, dobře upravené, velký výběr sjezdových tratí. Protože nám docela dost chumelilo, ocenili bychom více lanovek, nebo sedaček zakrytých "bublinou".

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Jitka T.

Hodnocení 3,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Jelikož jsme vyjížděli 28.2.20, byl celý náš zájezd ovlivněn "akcí koronavirus". Rozhodovali jsme se, zda vůbec jet, info od CK že naše oblast (Civetta) není v oblasti karantény (i když se jednalo o region Benátsko), tudíž zrušení zájezdu se 100%ním stornem. Chápu postoj CK, ale my jsme měli hlavu také zamotanou.Nepočítáme se mezi ty, kterým by to bylo jedno, ale na druhou stranu to pro nás bylo dost peněz, o které jsme nechtěli přijít. I když jsme si celý zájezd užili relativně bez stresů z koronaviru, tak po návratu do ČR nás čekaly nepříjemné reakce. A to jme přesto, že nám to hygiena nenařídila, dobrovolně zůstali doma.
K dopravě - autobus tam i zpět - luxusní, pohodlné, hlavně s ohledem na místo mezi sedadly, ale to jsme s CK již zažili v loňském roce. Řidiči pohodoví, bezpečná jízda, k zakoupení nápoje.. Paní delegátka nám předala skipasy, pak jsme ji moc neviděli, o odjezdu informovala telefonicky - ale to není nic proti ničemu - neměli jsme pocit, že bychom potřebovali něco víc.

Jelikož jsme vyjížděli 28.2.20, byl celý náš zájezd ovlivněn "akcí koronavirus". Rozhodovali jsme se, zda vůbec jet, info od CK že naše oblast (Civetta) není v oblasti karantény (i když se jednalo o region Benátsko), tudíž zrušení zájezdu se 100%ním stornem. Chápu postoj CK, ale my jsme měli hlavu také zamotanou.Nepočítáme se mezi ty, kterým by to bylo jedno, ale na druhou stranu to pro nás bylo dost peněz, o které jsme nechtěli přijít. I když jsme si celý zájezd užili relativně bez stresů z koronaviru, tak po návratu do ČR nás čekaly nepříjemné reakce. A to jme přesto, že nám to hygiena nenařídila, dobrovolně zůstali doma.
K dopravě - autobus tam i zpět - luxusní, pohodlné, hlavně s ohledem na místo mezi sedadly, ale to jsme s CK již zažili v loňském roce. Řidiči pohodoví, bezpečná jízda, k zakoupení nápoje.. Paní delegátka nám předala skipasy, pak jsme ji moc neviděli, o odjezdu informovala telefonicky - ale to není nic proti ničemu - neměli jsme pocit, že bychom potřebovali něco víc.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Sport 5,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Strava

Po několika letech italských polopenzí na lyžařských pobytech, toto bylo asi největší zklamání. S ohledem na cenu zájezdu jsme očekávali mnohem větší výběr studeného bufetu jak u snídaní, tak u večeří. Teplé večeře - skoro nic italského a úplně jsme si nepochutnali. Hlady jsme určitě netrpěli, ale těšili jsme se na lepší gastronomii.

Ubytování

V hotelu čisto, ale pokoje velmi malé, i když tam člověk netráví moc času, působí dost stísněně. Není moc kde rozvěsit a usušit mokré věci.

Služby

V hotelu čisto, každý den vynesené koše, základní úklid - bez připomínek. Velmi milá paní v restauraci, ochotná, vstřícná, s našimi požadavky neměla problém.

Sport

I když nám nedopadlo typické italské azzurro, tak jsme si skvěle zalyžovali, sjezdovky poloprázdné, dobře upravené, velký výběr sjezdových tratí. Protože nám docela dost chumelilo, ocenili bychom více lanovek, nebo sedaček zakrytých "bublinou".

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250