Dorota O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025
Jedním slovem nikdy více. Cena zájezdu vypadala dobře, ale v ceně byli uvedené dvě velké zavazadla a malý batoh. Kdyz jsem dělala check in letenek zaskočilo mě, že mam nárok jen na malý batoh a musela jsem dokoupit zavazadla. Tudíž se jednalo o náklady navíc o 2 tisíce.. ubytování neodpovídalo kvalitě navíc neměli ani nás zaplaceny pokoj.. dostali jsme jiný a nebyli zde ani peřiny pouze stará deka. Jedním slovem opravdu zklamání
Jedním slovem nikdy více. Cena zájezdu vypadala dobře, ale v ceně byli uvedené dvě velké zavazadla a malý batoh. Kdyz jsem dělala check in letenek zaskočilo mě, že mam nárok jen na malý batoh a musela jsem dokoupit zavazadla. Tudíž se jednalo o náklady navíc o 2 tisíce.. ubytování neodpovídalo kvalitě navíc neměli ani nás zaplaceny pokoj.. dostali jsme jiný a nebyli zde ani peřiny pouze stará deka. Jedním slovem opravdu zklamání
Na snídani byl jeden croissant a malá bageta s marmeládou plus káva. Toto a nic jiného všechny tři rána stejné..
UbytováníStaré ubytování, bez peřin, studená kachlová zem, v koupelně táhlo přes okno a tenké stěny, kde šlo slyšet vše
SlužbyPři příjezdu jsme čekali 30 minut než někdo přijde az jsme museli volat aby někdo přišel..
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)





