Martin S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Benátky jsou překrásné místo, určitě se sem budeme vracet.
Benátky jsou překrásné místo, určitě se sem budeme vracet.
Italskou kuchyni miluju a opět se potvrdila její kvalita.
UbytováníHotel splnil naše očekávání. Když jste v Benátkách, stejně nebudete trávit čas na pokoji. Snídaně perfektní. Vedle hotelu je hned restaurace. skvělá kuchyně, víno, obsluha příjemná, 5 metrů vedle.
SlužbyPerfektní. Hned druhý den ráno po příjezdu jsme obdrželi přesné instrukce k odjezdu, takže jsme se nemuseli ani dotazovat jak to bude. Přeci jen tam nejsou silnice :-)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)






















