Andrea Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Z troch ubykácií, sme dostali ubytovanie v Lavínii. Bola to najstaršia ubikácia z týchto 3, ale aj napriek tomu čistá a dobre vybavená. Jediné mínus má parkovanie pre Slovákov. Parkovanie medzi stromami veľmi na tesno - nedá sa z auta vystúpiť, so stromov niečo odkvapkávalo a autá boli lepkavé. Ostatní cudzinci mali parkovacie miesta pod domom.
Z troch ubykácií, sme dostali ubytovanie v Lavínii. Bola to najstaršia ubikácia z týchto 3, ale aj napriek tomu čistá a dobre vybavená. Jediné mínus má parkovanie pre Slovákov. Parkovanie medzi stromami veľmi na tesno - nedá sa z auta vystúpiť, so stromov niečo odkvapkávalo a autá boli lepkavé. Ostatní cudzinci mali parkovacie miesta pod domom.
Pláž bola blízko, a mali sme svoje miesto. More čisté. Problém bol iba s medúzami, ktoré pŕhlili. Na šťastie ich bolo len zopár.
StravaVlastné stravovanie
UbytováníIzby boli dostatočne priestranné, kuchyňa dobre vybavená a čistá. obkladačky v kuchyni a v kúpelke staršie , ale čisté.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
