Itálie - Bibione Itálie

 • Popis

  Město Bibione, jenž se nachází asi 80 kilometrů od Benátek při ústí řeky Tagliamento, je jednou z chloub Benátské riviéry. Benátskou riviérou označujeme oblast v pobřežní oblasti Benátského kraje, která skýtá obrovské množství turistických letovisek. Bibione je jedním z nejproslulejších severoitalských přímořských oblastí. Jeho pobřeží je zhruba osm kilometrů dlouhé a je poseto rozlehlými písčitými plážemi s mírným vstupem do moře. Tyto pláže jsou lemovány restauracemi a bary s rychlým občerstvením či stánky s ledovým osvěžením.

  Poklidná půlka letoviska skýtá části jako Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda s rodinnými vilkami, domky a rekreační atmosférou. Naopak v Bibione Spiaggia se můžete zabavit co hrdlo ráčí. V nabídce turistického centra jsou mimo jiné restaurace, bary, diskotéky a nákupní promenáda. Každé úterý zde najdeme velké trhy s širokou nabídkou prodávaných předmětů. Jinak si můžete v letovisku Bibione vybrat z celé řady zábavy. Kromě nočního života zde stojí lunapark pro děti a minigolfové hřiště.

  Vyzkoušet můžete paragliding, windsurfing, šlapací loďky, vodní skútry, tenis či jízdu na koni. K dispozici je zde pro turisty také půjčovny kol, skútrů a in-line bruslí. Vyznavači aktivního opalování jistě rádi využijí plážové sporty nebo cvičení ve vodě. Kromě diskoték můžete navštívit hudební večery nebo se třeba jen vydat na procházku během půlnočního ohňostroje.

  Ubytovat se lze v jednom z mnoha hotelů, vil, bungalovů, residencí, obytných domů, objektů přímo na pláži, objektů s bazény či se zahrádkou. Rezidenční zónou jsou především oblasti Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda.

  Z letoviska můžete podnikat výlety do blízkého i vzdáleného okolí dle libosti. V sousedním Lignanu stojí za to navštívit vodní park Aquasplash či zoologickou zahradu. Kouzelná Verona či charismatické Benátky jsou již trochu dál, avšak jejich návštěvy zajisté nebudete litovat. K dalším výletům můžete využít města Trieste, Padovu a další.

Nejnovější recenze Itálie - Bibione

Celkem: 10 Skvela dovolena,prijemne misto,klid a zaroven hned vse poblíž

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Skvela dovolena,prijemne misto,klid a zaroven hned vse poblíž Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Nízke domky nam vyhovují,vse po ruce a i prostorna terase s posezením

Strava
Vlastní

David Jelínek, 02.10.2020, Datum pobytu: 12.9. - 19.9.2020
Oblast: Itálie Itálie, Bibione, Hotel: Villaggio Tivoli

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Spokojenost

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Spokojenost Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hezka vilka s velkou zahradou.

Strava
Vlastni

Pláž
Mame dva psy a tak jsme byli na psi plazi, kde se nam libi a zname to tam.

Milan Šicner, 22.09.2020, Datum pobytu: 12.9. - 19.9.2020
Oblast: Itálie Itálie, Bibione, Hotel: Vila Alfa Mare (Via Urano)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Nádherný čistý bazén. Ale v sezóně by zde bylo hodně lidí a to zrovna nevyhledávám. V tomto termínu dokonalé.

 • 10 Ubytování
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Nádherný čistý bazén. Ale v sezóně by zde bylo hodně lidí a to zrovna nevyhledávám. V tomto termínu dokonalé. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování pro Bibione klasické.

Simona P., 17.09.2020, Datum pobytu: 29.8. - 5.9.2020
Oblast: Itálie Itálie, Bibione, Hotel: Residence Valbella

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,6 Organizace ze strany CK byla poměrně špatná, 2x změna informací o odjezdu, při příjezdu žádně informace o svozu, nevěděli jsme odkud...

 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Organizace ze strany CK byla poměrně špatná, 2x změna informací o odjezdu, při příjezdu žádně informace o svozu, nevěděli jsme odkud pojedeme, v kolik... Nic. Díky panu řidiči, který se dovolal na centrálu a vše nám v Praze sdělil. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo přesně takové, jako na fotografiích. Cena vs kvalita byla odpovídající. Klíče jsme dostali ihned po příjezdu na místo (cca 8:30 ráno) a odevzdávali jsme je až v minutu odjezdu do schránky díky skvělé domluvě s agenturou, která residenci pronajímá.

Strava
Vlastní.

Služby hotelu
Hotel jako takový služby neposkytuje, ale agentura, která pronajímá apartmánový komplex ano. Služby v podobě "animačních programů", sporty na pláži (petanque, plážový volejbal...) .

Pláž
Pláž čistá, lehátka skvělá. Jako bonus bezpečnostní schránky u každého slunečníku.

Kateřina, 16.09.2020, Datum pobytu: 4.9. - 13.9.2020
Oblast: Itálie Itálie, Bibione, Hotel: Residence Giudecca

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,5 Dovolená byla vydaření, díky počasí, ale i výbornému ubytování, které splňovalo naše požadavky. Na místě jsem od agentury dostali i...

 • 9,5 Ubytování
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla vydaření, díky počasí, ale i výbornému ubytování, které splňovalo naše požadavky. Na místě jsem od agentury dostali i poukaz na konkrétní slunečník. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Apartmán splňoval všechny požadavky - výtah, výhodná poloha vzhledem k přístupu k moři, přírodě, centru, nákupům.

Vybavenost apartmánu byla dostatečná, převzali jsme ho skvěle uklizený.

Pláž
Pláž v Bibione je vysoce nadstandarně vybavená, s mnoha přístupy z dlouhé příjemné kolonády, sprchami na každém kroku, WC, která se nepřetržitě uklízí, převlékárnami, občerstvením, koši na tříděný odpad, WIFI, hřišti a především spoustou slunečníků a lehátek. A vše je volně přístupné, slunečníky se dají snadno koupit.

Dana Valouchová, 15.09.2020, Datum pobytu: 5.9. - 12.9.2020
Oblast: Itálie Itálie, Bibione, Hotel: Condominio Sequoia

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Všechny recenze Itálie - Bibione