Jana J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Pobyt bol super až na posledné dva dni keď trocha zlyhala elektrina a poslednú noc sme ostali bez teplej vody.
Pobyt bol super až na posledné dva dni keď trocha zlyhala elektrina a poslednú noc sme ostali bez teplej vody.
Pláž piesočnatá super a aj čistota na 1*
StravaStravu sme mali vlastnú ,ale ak by sme chceli reštaurácie,pekáreň a aj potraviny boli 50m od nás takže by sme nemali problém so stravovaním.
UbytováníIzba bola čistá útulná,kuchynka super zariadená nič tam nechýbalo aj kúpeľňa ok.
SlužbyVýborné
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







