Lucie H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jeli jsme do stejného residence jako v loňském roce, proto jsme vše již znali a naše očekávání byla opět splněna. Jen při uzavírání cestovního pojištění nebylo pamatováno na den odjezdu a příjezdu (jeli jsme vlastní dopravou) a museli jsme se proto ještě dopojišťovat na tyto dva dny.
Jeli jsme do stejného residence jako v loňském roce, proto jsme vše již znali a naše očekávání byla opět splněna. Jen při uzavírání cestovního pojištění nebylo pamatováno na den odjezdu a příjezdu (jeli jsme vlastní dopravou) a museli jsme se proto ještě dopojišťovat na tyto dva dny.
Rezidence hned vedle pláže (jen projít cca 100 m piniových hájem). Obsazenost pláže - tak akorát (lido del sole) ve srovnání s plážemi ve Spaggii. Po noční bouřce pobřeží zaneseno řasami (i mělčina). Moře kalné, ale to je normální, pokud je v moři písek. Pláže se každé ráno uklízely a oproti loňsku fungoval plážový servis - neustále se kontrolovala obsazená místa, zda jsou zaplacená atd...
StravaVařili jsme si sami. V místních potravinách dostatečný výběr skvělých surovin.
UbytováníJednoduché, ale kuchyn. kout dostatečně vybaven. Jen jsme jeli s miminkem a měli jsme to štěstí, že v rezidenci naproti zrovna byla ubytována italská rodina s většími dětmi a ty si neustále mezi 22 a 23 h hráli hlučně na schovávanou pod našimi okny. Ale to jsme prostě "neměli štěstí na sousedy".
SlužbyRezidence - bez služeb.
Byla tato recenze užitečná? (11) (0)


