Katarina R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
po prvy krat za historiu chodenia na dovolenky som sa oficialne stazovala agenture. Ubytovanie bola uplna katastrofa, spinave, zatuchnute, hnile, derave skrine. v kupelni mi nad hlavou visel pavuci palac aj s obyvatelmi, co tam boli urcite niekolko rokov.
Pani z agentury bola v podstate napomocna a niekolko krat sme si volali. ale v podstate mi odporucila ze to mam riesit sama s agenturou priamo na mieste. co sme aj urobili a bez reci na ubytko vymenili za mierne lepsi standard. S agenturou som komunikovala, ze som zhrozena, a odporucila, aby aj niekedy osobne skontrolovali ake ubytovanie ich agentura ponuka a zastupuje.
po prvy krat za historiu chodenia na dovolenky som sa oficialne stazovala agenture. Ubytovanie bola uplna katastrofa, spinave, zatuchnute, hnile, derave skrine. v kupelni mi nad hlavou visel pavuci palac aj s obyvatelmi, co tam boli urcite niekolko rokov.
Pani z agentury bola v podstate napomocna a niekolko krat sme si volali. ale v podstate mi odporucila ze to mam riesit sama s agenturou priamo na mieste. co sme aj urobili a bez reci na ubytko vymenili za mierne lepsi standard. S agenturou som komunikovala, ze som zhrozena, a odporucila, aby aj niekedy osobne skontrolovali ake ubytovanie ich agentura ponuka a zastupuje.
vyznavaci fastfoodu si pridu na svoje.
Ubytovánívelke sklamanie
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)







