Residence Casa Martinelli Hodnocení: 3/5
od 7 090 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 090 Kč za os.
od 6 460 Kč za os.
od 11 490 Kč za os.
od 5 490 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)
Antonín Skřivan
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená splnila očekávání, která mohla být cestovní kanceláří a ubytovacím zařízení splněna a která byla deklarována v katalogu cestovní kanceláře.
Dovolená splnila očekávání, která mohla být cestovní kanceláří a ubytovacím zařízení splněna a která byla deklarována v katalogu cestovní kanceláře.
Zájezd bez stravy.
UbytováníUbytování bylo připraveno, čisto, dostatek teplé vody, na zvyklosti v Itálii dobře vytápěné pokoje.
SlužbyTak jak ubytovací zařízení dobře funguje slušela by existence bezplatné WIFI. Pravděpodobné neřešitelný problém je nedostatek parkovacích míst u ubytovacího zařízení.
SportPříprava sjezdovek, provoz lanovek a vleků odpovídající dobrému italskému standartu. Problém bylo jen ne zcela vydařené počasí a množství sněhu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Jana Malásková MUDr.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V apartmánu jsme měly dvoulůžka s jednou dekou a jedním prostěradlem na přikrytí. Byla nám zima. Poslední lyžovací den jsme využily , majitelka nám umožnila uskladnění zavazadel a mohly jsme se převléknout. Cestu zpět jsme volily přes Tirano a Švýcarsko , protože tunel byl průjezdný od 19 hod. Přejezd přes passo byl bez problémů.
V apartmánu jsme měly dvoulůžka s jednou dekou a jedním prostěradlem na přikrytí. Byla nám zima. Poslední lyžovací den jsme využily , majitelka nám umožnila uskladnění zavazadel a mohly jsme se převléknout. Cestu zpět jsme volily přes Tirano a Švýcarsko , protože tunel byl průjezdný od 19 hod. Přejezd přes passo byl bez problémů.
Až na slabý signál wifi , zimu v pokoji , spokojenost. Prima byl výtah.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Filtrovat recenze
Jana Malásková MUDr.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V apartmánu jsme měly dvoulůžka s jednou dekou a jedním prostěradlem na přikrytí. Byla nám zima. Poslední lyžovací den jsme využily , majitelka nám umožnila uskladnění zavazadel a mohly jsme se převléknout. Cestu zpět jsme volily přes Tirano a Švýcarsko , protože tunel byl průjezdný od 19 hod. Přejezd přes passo byl bez problémů.
V apartmánu jsme měly dvoulůžka s jednou dekou a jedním prostěradlem na přikrytí. Byla nám zima. Poslední lyžovací den jsme využily , majitelka nám umožnila uskladnění zavazadel a mohly jsme se převléknout. Cestu zpět jsme volily přes Tirano a Švýcarsko , protože tunel byl průjezdný od 19 hod. Přejezd přes passo byl bez problémů.
Až na slabý signál wifi , zimu v pokoji , spokojenost. Prima byl výtah.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zdeněk Janeš
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lyzovani super. Skodajen ze nabyly otevrene vsechny sjezdovky
Lyzovani super. Skodajen ze nabyly otevrene vsechny sjezdovky
Ubytovani kde se v noci teplota pohybovala kolem desetistupnu jsme jeste nezazili. Toto bylo odstraneno az po dusledne reklamaci a hrozbe okamziteho ukonceni pobytu! Nasledkem nasi stiznosti na teplo bylo, ze nam personal odmitali vratit 100 eur kauci, prestoze nebylo nic poskozeno ani zniceno.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Boris Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dobrá lyžařská dovolená, průměrný apartmánový hotel
dobrá lyžařská dovolená, průměrný apartmánový hotel
stravovací kapacitu jsme nepoužili
Ubytováníapartmány byly prostorné a kuchyňský kout slušně vybavený. Nejvíce bych si ale dovolil postěžovat na postele a přikrývky. Byla nám v noci zima !!! , protože staré obyčejné vlněné deky s prostěradlem byly nedostatečné,zde by bylo lepší prošívané deky s mikrovláknem! A také matrace by potřebovaly výměnu (proleželé) . Ale co bysme chtěli za ty prachy. Koupelna a záchod s bidetem byly OK.
Službyvše OK
Sportkvalita sjezdovek je zde na slušné úrovni, jediným stínem zde v Bormiu bylo množství "Rusáků", kteří vysloveně ohrožovali naši bezpečnost, protože neznali 10 pravidel FIS. Máme vlastní zkušenosti!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Antonín Skřivan
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená splnila očekávání, která mohla být cestovní kanceláří a ubytovacím zařízení splněna a která byla deklarována v katalogu cestovní kanceláře.
Dovolená splnila očekávání, která mohla být cestovní kanceláří a ubytovacím zařízení splněna a která byla deklarována v katalogu cestovní kanceláře.
Zájezd bez stravy.
UbytováníUbytování bylo připraveno, čisto, dostatek teplé vody, na zvyklosti v Itálii dobře vytápěné pokoje.
SlužbyTak jak ubytovací zařízení dobře funguje slušela by existence bezplatné WIFI. Pravděpodobné neřešitelný problém je nedostatek parkovacích míst u ubytovacího zařízení.
SportPříprava sjezdovek, provoz lanovek a vleků odpovídající dobrému italskému standartu. Problém bylo jen ne zcela vydařené počasí a množství sněhu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.