Hotel Apartmány Natz

Itálie, Dolomity Superski

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od centra města Centrum 6 km
  • Vzdálenost od sjezdovky Sjezdovka 17 km
  • TV TV ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Štěpán V.

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Na dovolené se nám líbilo, až na počasí (ani Itálie a začátek března nezaručuje slunečno), trochu nás to mrzelo vzhledem k tomu, že tou dobou bylo v Rakousku krásně.

Na dovolené se nám líbilo, až na počasí (ani Itálie a začátek března nezaručuje slunečno), trochu nás to mrzelo vzhledem k tomu, že tou dobou bylo v Rakousku krásně.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Sport 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava

Nehodnotím. Měli jsme svoji zásobu. V aparmánu lednice a kuchyň.

Ubytování

Ubytování moc příjemné - apartmány nové, velké, vybavené. Bylo tam čisto a teplo (ohromné duchny způsobily, že jsme museli dokonce větrat). Kuchyně plně vybavená (pouze doporučuji, kdo má rád větší hrnky, at si vezme svoje, rychlovarná konvice a toustovač taky chyběly- ale to nijak zvlášť nevadí, voda se ohřeje v hrncích a byl tam přístroj na překapávanou kávu). Jinak tv i rádio fungovaly dobře. K apartmánu patřily dokonce dva balkóny. Sauna a odpočívárna byly rovněž skvělé. Místnost s ping-pongem a fotbálkem taky pobyt oživila (fotbálek tedy starší a v místnosti dost zima). Jediná vada na ubytování - péřové peřiny a polštáře, kdo má alergii, ať si vezme deky svoje.
Vesnici jsme neprozkoumávali, ale myslím, že tam byla pizzerie i obchod. Brixen je do 10 km- moc hezké město. Jen hodně Němců místo Italů.

Služby

Paní na recepci (asi i majitelka) milá, i když moc jsme toho s ní neprobrali (neuměla anglicky, jen německy a italsky). Provedla nás po hotelu. K dispozici sauna, lehátka na odpočívání, šlapací kolo (starší), společenská místnost (jídelna) a herní místnost (fotbálek, ping-pong, dětský koutek s hračkami). Lyžárna v přízemí, ale nezamykala se, asi se tam nekrade, opravdu malá vesnička obklopená vinicemi :) Bezplatné parkování u hotelu.

Sport

Navštívili jsme pouze Plose (20 km od apartmanu). Bohužel počasí nám nepřálo, takže jsme výhledy na velikány zahlédli trochu jen první den, pak už bylo zataženo nebo hrozná mlha (na sjezdovce jsme viděli třeba i jen dva metry před sebe). Moc si tam nepřipadáte jako v Itálii (na sjezdovce byli skoro samí Češi - několik autobusů dorazilo každý den - a také Němci - je to tam koncipované především pro ně- veškeré nápisy, hudba atd.). Na lanovce se nikde nečekalo, lidí ani málo ani moc. Jelikož jsme chtěli sjezdovky pro začátečníky, tedy modré, nebylo jich moc, některé úseky označené za modré se tak brát nedaly (nakonec jsme jezdili jen jednu dvě sjezdovky, ale délka to vanahrazovala - 2-3 km). Ceny v restauracích na sjezdovkách (6 euro polévka, 3 eura horká čokoláda, ..). Sjezdovky se upravují asi jednou denně, mohli by se strarat trochu více). Co nás opravdu nadchlo, byla sáňkařská dráha - 10 km dlouhá, nezapomenutelný zážitek - cena půjčení sáňek 6 euro), jeden den to bylo super, další den ale vzhledem k dešti místy louže, už to nebylo ono, a také už neupravené, některé výmoly pak nepříjemné, vemte si komplet nepromokavé oblečení - je to tak jednou- dvakrát si sjet a jít se převléci - nechávali jsme si to vždy po lyžování jako zakončení. Kdyby bylo slunce a viděli bychom výhledy kolem, líbilo by se nám tam asi o poznání více.

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Ivo H.

Hodnocení 4,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Zájezd byl úžasný, organizace, ubytování, stravování, doprava, a hlavně nádharné prostředí italských dolomit a lyžařské areály neměly chybu. Také bych chtěl velice poděkovat a pochválit paní delegátku, která byla nejlpší ze všech zájezdů na kterých jsem byl. Svoji práci dělala na jedničku, vždycky věděla, poradila či zařídila, bylo vidět, že jí to baví a podívala nám pravidelně užitečné informace a byla velice milá, fakt úžasná.

Zájezd byl úžasný, organizace, ubytování, stravování, doprava, a hlavně nádharné prostředí italských dolomit a lyžařské areály neměly chybu. Také bych chtěl velice poděkovat a pochválit paní delegátku, která byla nejlpší ze všech zájezdů na kterých jsem byl. Svoji práci dělala na jedničku, vždycky věděla, poradila či zařídila, bylo vidět, že jí to baví a podívala nám pravidelně užitečné informace a byla velice milá, fakt úžasná.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Strava

Strava byla v italském stylu, takže bezchybná, zdravá, chutná, dostatečná.

Ubytování

Ubytování bylo na 3 hvězdičky luxusní, krásné pokoje a poupelna, krásný hotel celkově, nemělo to chybu.

Sport

Areál Kronplatz jsme zažili za špatného počasí, ale je opravdu obrovský a musí si na něm vybrad každý, je opravdu luxusní a pro náročné.
Aleál Speikboden byl také nádherný, rozmanitý, členitý, zajímavý, romantický a s krásným výhledem. Až dolů se dá jet opravdu dlouhou a členitou sjezdovkou, ktrá nemá chybu.
Areál Ratchings byl krásnou třešničkou na dortu. Obrovské množství ideálních sjezdovek ve vysokých pololhách s úžasným výhledem a velké sjezdovky, dobře sjízdné až dolů, několik kilometrů dlouhé. Pro mě toto středisko bylo nejkepší ze všech i když nebylo největší, ale každé italské středisko má své osobité kouzlo a něco do sebe a nedá se říct, které je nejlepší, každý si najde to své.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Filtrovat recenze

Ivo H.

Hodnocení 4,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Zájezd byl úžasný, organizace, ubytování, stravování, doprava, a hlavně nádharné prostředí italských dolomit a lyžařské areály neměly chybu. Také bych chtěl velice poděkovat a pochválit paní delegátku, která byla nejlpší ze všech zájezdů na kterých jsem byl. Svoji práci dělala na jedničku, vždycky věděla, poradila či zařídila, bylo vidět, že jí to baví a podívala nám pravidelně užitečné informace a byla velice milá, fakt úžasná.

Zájezd byl úžasný, organizace, ubytování, stravování, doprava, a hlavně nádharné prostředí italských dolomit a lyžařské areály neměly chybu. Také bych chtěl velice poděkovat a pochválit paní delegátku, která byla nejlpší ze všech zájezdů na kterých jsem byl. Svoji práci dělala na jedničku, vždycky věděla, poradila či zařídila, bylo vidět, že jí to baví a podívala nám pravidelně užitečné informace a byla velice milá, fakt úžasná.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Sport 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Strava

Strava byla v italském stylu, takže bezchybná, zdravá, chutná, dostatečná.

Ubytování

Ubytování bylo na 3 hvězdičky luxusní, krásné pokoje a poupelna, krásný hotel celkově, nemělo to chybu.

Sport

Areál Kronplatz jsme zažili za špatného počasí, ale je opravdu obrovský a musí si na něm vybrad každý, je opravdu luxusní a pro náročné.
Aleál Speikboden byl také nádherný, rozmanitý, členitý, zajímavý, romantický a s krásným výhledem. Až dolů se dá jet opravdu dlouhou a členitou sjezdovkou, ktrá nemá chybu.
Areál Ratchings byl krásnou třešničkou na dortu. Obrovské množství ideálních sjezdovek ve vysokých pololhách s úžasným výhledem a velké sjezdovky, dobře sjízdné až dolů, několik kilometrů dlouhé. Pro mě toto středisko bylo nejkepší ze všech i když nebylo největší, ale každé italské středisko má své osobité kouzlo a něco do sebe a nedá se říct, které je nejlepší, každý si najde to své.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Štěpán V.

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Na dovolené se nám líbilo, až na počasí (ani Itálie a začátek března nezaručuje slunečno), trochu nás to mrzelo vzhledem k tomu, že tou dobou bylo v Rakousku krásně.

Na dovolené se nám líbilo, až na počasí (ani Itálie a začátek března nezaručuje slunečno), trochu nás to mrzelo vzhledem k tomu, že tou dobou bylo v Rakousku krásně.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Sport 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava

Nehodnotím. Měli jsme svoji zásobu. V aparmánu lednice a kuchyň.

Ubytování

Ubytování moc příjemné - apartmány nové, velké, vybavené. Bylo tam čisto a teplo (ohromné duchny způsobily, že jsme museli dokonce větrat). Kuchyně plně vybavená (pouze doporučuji, kdo má rád větší hrnky, at si vezme svoje, rychlovarná konvice a toustovač taky chyběly- ale to nijak zvlášť nevadí, voda se ohřeje v hrncích a byl tam přístroj na překapávanou kávu). Jinak tv i rádio fungovaly dobře. K apartmánu patřily dokonce dva balkóny. Sauna a odpočívárna byly rovněž skvělé. Místnost s ping-pongem a fotbálkem taky pobyt oživila (fotbálek tedy starší a v místnosti dost zima). Jediná vada na ubytování - péřové peřiny a polštáře, kdo má alergii, ať si vezme deky svoje.
Vesnici jsme neprozkoumávali, ale myslím, že tam byla pizzerie i obchod. Brixen je do 10 km- moc hezké město. Jen hodně Němců místo Italů.

Služby

Paní na recepci (asi i majitelka) milá, i když moc jsme toho s ní neprobrali (neuměla anglicky, jen německy a italsky). Provedla nás po hotelu. K dispozici sauna, lehátka na odpočívání, šlapací kolo (starší), společenská místnost (jídelna) a herní místnost (fotbálek, ping-pong, dětský koutek s hračkami). Lyžárna v přízemí, ale nezamykala se, asi se tam nekrade, opravdu malá vesnička obklopená vinicemi :) Bezplatné parkování u hotelu.

Sport

Navštívili jsme pouze Plose (20 km od apartmanu). Bohužel počasí nám nepřálo, takže jsme výhledy na velikány zahlédli trochu jen první den, pak už bylo zataženo nebo hrozná mlha (na sjezdovce jsme viděli třeba i jen dva metry před sebe). Moc si tam nepřipadáte jako v Itálii (na sjezdovce byli skoro samí Češi - několik autobusů dorazilo každý den - a také Němci - je to tam koncipované především pro ně- veškeré nápisy, hudba atd.). Na lanovce se nikde nečekalo, lidí ani málo ani moc. Jelikož jsme chtěli sjezdovky pro začátečníky, tedy modré, nebylo jich moc, některé úseky označené za modré se tak brát nedaly (nakonec jsme jezdili jen jednu dvě sjezdovky, ale délka to vanahrazovala - 2-3 km). Ceny v restauracích na sjezdovkách (6 euro polévka, 3 eura horká čokoláda, ..). Sjezdovky se upravují asi jednou denně, mohli by se strarat trochu více). Co nás opravdu nadchlo, byla sáňkařská dráha - 10 km dlouhá, nezapomenutelný zážitek - cena půjčení sáňek 6 euro), jeden den to bylo super, další den ale vzhledem k dešti místy louže, už to nebylo ono, a také už neupravené, některé výmoly pak nepříjemné, vemte si komplet nepromokavé oblečení - je to tak jednou- dvakrát si sjet a jít se převléci - nechávali jsme si to vždy po lyžování jako zakončení. Kdyby bylo slunce a viděli bychom výhledy kolem, líbilo by se nám tam asi o poznání více.

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250