Relais Delle Picchiaie
od 10 620 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 620 Kč za os.
od 11 007 Kč za os.
od 23 097 Kč za os.
od 12 088 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
10.7.2015
Klidné místo, jen pár sousedů o kterých jsme ani nevěděli. Na parkování místa dost. Dobré místo vhodné pro nějakého spisovatele. Apartmán má vlastní terásku, ale je také možné posedět u stolku s výhledem na moře. Řidiči zde moc blinkry nepoužívají a přednost se dává stylem šlápnout na plyn a někam se zasunout :-) Cena benzínu není znatelně vyšší než na pevnině. (Určitě je dobré natankovat co nejvíc v Rakousku, kde jsou ceny lepší). Silničky úzké a klikaté, kolikrát s hezkým stoupáním. Sem tam namakanej cyklista, více motajících se skůtříků. Bez auta by to nebylo ono, rád jsem obhlídnul i jiná místa. Turisticky se mě líbil výšlap na nejvyšší horu, kde je celá Elba krásně vidět. Jezdí tam i lanovka, ale to pak není ono. Druhý můj výšlap byl nad Porto Azuro, kde je vrcholek s křížem a od něj krásný rozhled po této části ostrova.
10.7.2015
Klidné místo, jen pár sousedů o kterých jsme ani nevěděli. Na parkování místa dost. Dobré místo vhodné pro nějakého spisovatele. Apartmán má vlastní terásku, ale je také možné posedět u stolku s výhledem na moře. Řidiči zde moc blinkry nepoužívají a přednost se dává stylem šlápnout na plyn a někam se zasunout :-) Cena benzínu není znatelně vyšší než na pevnině. (Určitě je dobré natankovat co nejvíc v Rakousku, kde jsou ceny lepší). Silničky úzké a klikaté, kolikrát s hezkým stoupáním. Sem tam namakanej cyklista, více motajících se skůtříků. Bez auta by to nebylo ono, rád jsem obhlídnul i jiná místa. Turisticky se mě líbil výšlap na nejvyšší horu, kde je celá Elba krásně vidět. Jezdí tam i lanovka, ale to pak není ono. Druhý můj výšlap byl nad Porto Azuro, kde je vrcholek s křížem a od něj krásný rozhled po této části ostrova.
Dvojpláž 300m z kopce, malinká kamenitá, ale zase nás tam bylo maximálně 15lidí. Je tam jeden kout se stínem. Víc nic. Na plavání dobré, jeden den s polední přestávkou OK, ale další dny je lepší omrknout jiná místa a sem si skočit třeba ráno a nebo po návratu z druhé strany ostrova. Další pláže dostupné autem, možná by šlo využít místní autobus. Na chození to není, nebo jednou se dá přežít asfaltová procházka do sousedního Morcone. Parkování je u pláží všude placené a parkoviště docela plné. Oproti Chorvatsku je na plážích méně atrakcí, pláže jsou prostě menší a lidí tam bylo dost.
StravaVlastní
UbytováníApartmány jsou na souřadnicích N42 44.139 E10 22.221, to by mohlo být v instrukcích uvedeno.
Je nutné si připlatit za klimatizaci. Otevřená okna vpustí hejna komárů! Určitě je třeba koupit nějaký odpuzující přípravek. Voda z kohoutku sice zdravotně nezávadná, ale totálně nechutná! Ani šťáva to nepřetloukla. Pít kafe, to bylo spíše za trest :D Balená voda je v Coopu v blízkém Capoliveri, kde se ale k večeru nedá zaparkovat.
Wi-Fi občas pomalé, ale na Skype použitelné.
Chyběla tam varná konvice nebo alespoň obyčejná, vodu na kafe jsme vařili v kastrůlku na plynovém sporáku.
Pronajímatelka je starostlivá, bydlí hned vedle, tedy není problém přijet i déle než v 19:00. Mluví Italsky a německy. S angličtinou nepochodíte.
Nemám problém se sem vrátit.
-----
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
10.7.2015
Klidné místo, jen pár sousedů o kterých jsme ani nevěděli. Na parkování místa dost. Dobré místo vhodné pro nějakého spisovatele. Apartmán má vlastní terásku, ale je také možné posedět u stolku s výhledem na moře. Řidiči zde moc blinkry nepoužívají a přednost se dává stylem šlápnout na plyn a někam se zasunout :-) Cena benzínu není znatelně vyšší než na pevnině. (Určitě je dobré natankovat co nejvíc v Rakousku, kde jsou ceny lepší). Silničky úzké a klikaté, kolikrát s hezkým stoupáním. Sem tam namakanej cyklista, více motajících se skůtříků. Bez auta by to nebylo ono, rád jsem obhlídnul i jiná místa. Turisticky se mě líbil výšlap na nejvyšší horu, kde je celá Elba krásně vidět. Jezdí tam i lanovka, ale to pak není ono. Druhý můj výšlap byl nad Porto Azuro, kde je vrcholek s křížem a od něj krásný rozhled po této části ostrova.
10.7.2015
Klidné místo, jen pár sousedů o kterých jsme ani nevěděli. Na parkování místa dost. Dobré místo vhodné pro nějakého spisovatele. Apartmán má vlastní terásku, ale je také možné posedět u stolku s výhledem na moře. Řidiči zde moc blinkry nepoužívají a přednost se dává stylem šlápnout na plyn a někam se zasunout :-) Cena benzínu není znatelně vyšší než na pevnině. (Určitě je dobré natankovat co nejvíc v Rakousku, kde jsou ceny lepší). Silničky úzké a klikaté, kolikrát s hezkým stoupáním. Sem tam namakanej cyklista, více motajících se skůtříků. Bez auta by to nebylo ono, rád jsem obhlídnul i jiná místa. Turisticky se mě líbil výšlap na nejvyšší horu, kde je celá Elba krásně vidět. Jezdí tam i lanovka, ale to pak není ono. Druhý můj výšlap byl nad Porto Azuro, kde je vrcholek s křížem a od něj krásný rozhled po této části ostrova.
Dvojpláž 300m z kopce, malinká kamenitá, ale zase nás tam bylo maximálně 15lidí. Je tam jeden kout se stínem. Víc nic. Na plavání dobré, jeden den s polední přestávkou OK, ale další dny je lepší omrknout jiná místa a sem si skočit třeba ráno a nebo po návratu z druhé strany ostrova. Další pláže dostupné autem, možná by šlo využít místní autobus. Na chození to není, nebo jednou se dá přežít asfaltová procházka do sousedního Morcone. Parkování je u pláží všude placené a parkoviště docela plné. Oproti Chorvatsku je na plážích méně atrakcí, pláže jsou prostě menší a lidí tam bylo dost.
StravaVlastní
UbytováníApartmány jsou na souřadnicích N42 44.139 E10 22.221, to by mohlo být v instrukcích uvedeno.
Je nutné si připlatit za klimatizaci. Otevřená okna vpustí hejna komárů! Určitě je třeba koupit nějaký odpuzující přípravek. Voda z kohoutku sice zdravotně nezávadná, ale totálně nechutná! Ani šťáva to nepřetloukla. Pít kafe, to bylo spíše za trest :D Balená voda je v Coopu v blízkém Capoliveri, kde se ale k večeru nedá zaparkovat.
Wi-Fi občas pomalé, ale na Skype použitelné.
Chyběla tam varná konvice nebo alespoň obyčejná, vodu na kafe jsme vařili v kastrůlku na plynovém sporáku.
Pronajímatelka je starostlivá, bydlí hned vedle, tedy není problém přijet i déle než v 19:00. Mluví Italsky a německy. S angličtinou nepochodíte.
Nemám problém se sem vrátit.
-----
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...