Club Hotel Dante Hodnocení: 4/5
od 6 490 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 490 Kč za os.
od 3 325 Kč za os.
od 3 790 Kč za os.
od 5 122 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Jana U.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Boli sme po sezone, tomu zodpovedalo aj pocasie. Inak spokojnost.
Boli sme po sezone, tomu zodpovedalo aj pocasie. Inak spokojnost.
Plaz bola cista, more uz nie, Kedze bolo chladnejsie pocasie, moc sme sa nekupali
StravaBoli sme po sezone, takze ziadne svedske stoly a pokial sme neprisli nacas, hladni nemci pobrali co videli. Inak domaca strava, velmi chutna a zasytila.
UbytováníUbytovanie primerane cene. Boli sme s malym dietatom, zabezpecili nam postuelku, stolicku - takze v tomto smere spokojnost. Mily personal, nebol problem sa dohovorit po anglicky.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lucie R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila, měli jsme pěkné počasí až na pár věcí z kterých jsme byli celkem zklamaní.
Delegát nás málem vysadil u jiného hotelu, ubytovali nás jinde, plážový servis byl taky jiný, než jsme měli slíbené.
Dovolená se nám líbila, měli jsme pěkné počasí až na pár věcí z kterých jsme byli celkem zklamaní.
Delegát nás málem vysadil u jiného hotelu, ubytovali nás jinde, plážový servis byl taky jiný, než jsme měli slíbené.
Velká písčitá pláž, plážový servis celmi ochotný, dostali 2křesla a slunečník a to na stránkách agentury bylo že máme mít v ceně jedno lehátko a jedno křeslo, ale ten týden se na tom dal vydržet.
Moře bylo celkem čisté.
Strašně nás ale rozčilovali černoši a indové co chodili po pláži a pořád nabízeli nějaké věci z Číny.
Jídlo byla střední třída a myslím, že by mohli vařit lépe.
Na snídaně bylo pořád to stejné (šunka, sýr, bábovka, müsli, jogurt) káva, čaj a čokoláda byla zdarma. Chyběla mi tam čerstvá zelenina a ovoce.
Večeře byli na výběr, denně čerstvá zelenina, 2 hlavní chody a dezert byl kupovaný, ale dobrý
Každý druhý den čisté ručníky, uklizeno, ale koupelna byla strašně stísněná. V hotelu Cuba jsme měli mít Wifi na pokoji, ale v hotelu Colorado byla pouze na recepci.
SlužbyVázla komunikace v angličtině. Preferují němčinu a italštinu.
Jinak velmi ochotní. Polámala se nám roleta a hned volali opraváře, takže určitě dávám velké +.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Jana U.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Boli sme po sezone, tomu zodpovedalo aj pocasie. Inak spokojnost.
Boli sme po sezone, tomu zodpovedalo aj pocasie. Inak spokojnost.
Plaz bola cista, more uz nie, Kedze bolo chladnejsie pocasie, moc sme sa nekupali
StravaBoli sme po sezone, takze ziadne svedske stoly a pokial sme neprisli nacas, hladni nemci pobrali co videli. Inak domaca strava, velmi chutna a zasytila.
UbytováníUbytovanie primerane cene. Boli sme s malym dietatom, zabezpecili nam postuelku, stolicku - takze v tomto smere spokojnost. Mily personal, nebol problem sa dohovorit po anglicky.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lucie R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila, měli jsme pěkné počasí až na pár věcí z kterých jsme byli celkem zklamaní.
Delegát nás málem vysadil u jiného hotelu, ubytovali nás jinde, plážový servis byl taky jiný, než jsme měli slíbené.
Dovolená se nám líbila, měli jsme pěkné počasí až na pár věcí z kterých jsme byli celkem zklamaní.
Delegát nás málem vysadil u jiného hotelu, ubytovali nás jinde, plážový servis byl taky jiný, než jsme měli slíbené.
Velká písčitá pláž, plážový servis celmi ochotný, dostali 2křesla a slunečník a to na stránkách agentury bylo že máme mít v ceně jedno lehátko a jedno křeslo, ale ten týden se na tom dal vydržet.
Moře bylo celkem čisté.
Strašně nás ale rozčilovali černoši a indové co chodili po pláži a pořád nabízeli nějaké věci z Číny.
Jídlo byla střední třída a myslím, že by mohli vařit lépe.
Na snídaně bylo pořád to stejné (šunka, sýr, bábovka, müsli, jogurt) káva, čaj a čokoláda byla zdarma. Chyběla mi tam čerstvá zelenina a ovoce.
Večeře byli na výběr, denně čerstvá zelenina, 2 hlavní chody a dezert byl kupovaný, ale dobrý
Každý druhý den čisté ručníky, uklizeno, ale koupelna byla strašně stísněná. V hotelu Cuba jsme měli mít Wifi na pokoji, ale v hotelu Colorado byla pouze na recepci.
SlužbyVázla komunikace v angličtině. Preferují němčinu a italštinu.
Jinak velmi ochotní. Polámala se nám roleta a hned volali opraváře, takže určitě dávám velké +.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.