Club Hotel Dante Hodnocení: 4/5
od 6 490 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 490 Kč za os.
od 3 325 Kč za os.
od 3 790 Kč za os.
od 5 122 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 10 hodnocení)
Hana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám moc líbila.
Dovolená se nám moc líbila.
Pláž byla hned u hotelu, vzorně udržovaná, takže také spokojenost.
StravaStrava byla vynikající, výběr dostačující.
UbytováníPokoj byl zařízený dle našich potřeb, sice malá koupelna, ale stačilaa.
SlužbyZaměstnanci hotelu byli vstřícní a přátelští, snažili se vyplnit vše k naší spokojenosti.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Dana Dražanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jídlo skvělé. Personal milý. Čistota hotelu super.
Pokoje malinko horší - daly by se rozhodne vylepšit.
Rekonstrukci koupelen a výtahu by mělo být co nejdříve
Jídlo skvělé. Personal milý. Čistota hotelu super.
Pokoje malinko horší - daly by se rozhodne vylepšit.
Rekonstrukci koupelen a výtahu by mělo být co nejdříve
Čistá. Skvělý přístup do moře.
Bohužel set slunečníku a lehátek předražený
Skvělá
UbytováníČisté
SlužbyJsem spokojena
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Hana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám moc líbila.
Dovolená se nám moc líbila.
Pláž byla hned u hotelu, vzorně udržovaná, takže také spokojenost.
StravaStrava byla vynikající, výběr dostačující.
UbytováníPokoj byl zařízený dle našich potřeb, sice malá koupelna, ale stačilaa.
SlužbyZaměstnanci hotelu byli vstřícní a přátelští, snažili se vyplnit vše k naší spokojenosti.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
...
...
Pláž byla super, pro děti idealní.
Na týden lehátka 115Euro není teda zrovna nic levného ale jinak dobré.
co zde dodat, snidaně byla každý den stejná,jen občas byla jiná buchta jinak nic! K večeři zvlášť doobjednávka vody (1Euro) po dvou dnech došla perlivá a už nebyla!
Ubytováníto co si objednáte z fotek CK- tak na to zapomeňte!! Z celkem pěkného pokoje dle fotek dostanete něco (dle mého strašného) Po dohodě s delegátkou nam byl pokoj vyměněn pouze za větší! Ano nejel jsem si užít dovolenou do pokoje,ale po ujetých 1200KM když jsem to viděl byl jsem ochoten cestovat hned zpět.
Službyse službamy hotelu jsem byly celkem spokojení
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vendula Ř.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velké zklamání
Velké zklamání
Pláž byla velmy blízko, ale voda nebyla zrovna čistá navíc pláž byla spíše pro rodiny s detmi, voda víceméně po pas maximálně... kamenné záterasy cca 50m od kraje.
StravaJídlo nebylo špatné, ale snídaně víceméně každý den stejná a chléb, který nám davali byl tvrdý.
UbytováníHotel zvenčí vypadal celkem slušně, za to pokoj byl opravdu příšerný. Po příjezdu jsme byly zklamané Za dveřmi díra ve zdi s elektrikou, která byla(nebyla),,zadělána" nějakou asi polystyrenovou deskou. Na přehozu a v koupelně černé dlouhé vlasy(obě máme vlasy světlé).Chápeme, že vlasy lidem padají, ale když už čekají na hotelu hosty, mělo by být podle našeho aspoň dobře uklizeno. Ještě bychom překousli to, že jsme se sprchovali skoro nad toaletou, ale, že po každé sprše jsme měli částečně vytopený pokoj, což vyřešili tím způsobem, že si mezi dveře máme dávat ručníky, ovšem ani to nepomohlo a to že postele byly kovové rozvrzané a opravdu staré a navíc jedna matrace hodně tvrdá a druhá naopak dost měkká, pružiny nás tlačili do zad a poslední den nám ještě začala ze syfonu pod umyvadlem kapat voda, tak to opravdu na nás bylo už moc.Vše máme nafocené!
SlužbyPan majitel se aspoň malinko snažil problémy řešit, ale i přesto to nebylo nic platné. Paní pokojská nás asi třikrát vzbudila. Neměli jsme žádné cedulky na dveře.I přes to, že viděla, že na pokoji někdo je, tak mi vlezla do ,,koupelničky". Jediné koho můžeme opravdu pochválit, byla obsluha restaurace.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...