Club Hotel Dante Hodnocení: 4/5
od 6 490 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 490 Kč za os.
od 3 325 Kč za os.
od 3 790 Kč za os.
od 5 122 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Kristýna Randusová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše bylo dle našich očekávání, příjemný hotel s dobrým jídlem a velkými pokoji...nádherná pláž.
Vše bylo dle našich očekávání, příjemný hotel s dobrým jídlem a velkými pokoji...nádherná pláž.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kristýna R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla úžasná, dopadla skvěle, podle našich představ.
Dovolená byla úžasná, dopadla skvěle, podle našich představ.
Nejlepší na celé dovolené!!! Pláž úžasná, čistá, dosti precizně uklizená a každý den zábava pro děti (malování na obličej, hry ve vodě, vyrábění), jednou byl i melounový den a každý si mohl dát kolik chtěl :-) super!!!
StravaObědy a večeře byli vynikající, výběr ze třech předkrmů a třech hlavních jídel. Snídaně standart, ale hodně kupovaných sladkých rolád, bábovek atd. a málo slaného pečiva (pouze krajíce chleba). Ale zbytek byl jako obvyklý standart.
UbytováníUbytovaní jsme byli v pokoji s výhledem do ulice, ale s tímto jsme byli spokojeni....pokoj byl dost velký a prostorný, což nás potěšilo, s novým nábytkem. Klimatizace fungovala, ale v největších horkách byla trochu slabší.
SlužbyKaždý den uklizený pokoj a čisté ručníky. Pan recepční byl ochotný a každý den u večeře se všech ptal, zda jsou spokojeni. Parkování bylo na odlehlém parkovišti (asi 15 min chůze).
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Kristýna Randusová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše bylo dle našich očekávání, příjemný hotel s dobrým jídlem a velkými pokoji...nádherná pláž.
Vše bylo dle našich očekávání, příjemný hotel s dobrým jídlem a velkými pokoji...nádherná pláž.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kristýna R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla úžasná, dopadla skvěle, podle našich představ.
Dovolená byla úžasná, dopadla skvěle, podle našich představ.
Nejlepší na celé dovolené!!! Pláž úžasná, čistá, dosti precizně uklizená a každý den zábava pro děti (malování na obličej, hry ve vodě, vyrábění), jednou byl i melounový den a každý si mohl dát kolik chtěl :-) super!!!
StravaObědy a večeře byli vynikající, výběr ze třech předkrmů a třech hlavních jídel. Snídaně standart, ale hodně kupovaných sladkých rolád, bábovek atd. a málo slaného pečiva (pouze krajíce chleba). Ale zbytek byl jako obvyklý standart.
UbytováníUbytovaní jsme byli v pokoji s výhledem do ulice, ale s tímto jsme byli spokojeni....pokoj byl dost velký a prostorný, což nás potěšilo, s novým nábytkem. Klimatizace fungovala, ale v největších horkách byla trochu slabší.
SlužbyKaždý den uklizený pokoj a čisté ručníky. Pan recepční byl ochotný a každý den u večeře se všech ptal, zda jsou spokojeni. Parkování bylo na odlehlém parkovišti (asi 15 min chůze).
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kateřina Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
václav kroupa
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
velká spokojenost
velká spokojenost
pláž čistá,po příchodu na pláž jsme odevzdali kartičku z hotelu vybrali si slunečník s dvěma lehátky a ten byl celý pobyt náš,každý den se pláž uklízela.moře bylo ráno čisté,pozvolný vstup do vody-vhodné spíše pro malé děti
Stravastrava výborná,plná penze,snídaně švédské stoly,automat na 6 druhů kávy,čaj,automaty na pití,obědy servírované -ráno jsme si obědnali co budeme chtít k obědu a večeři,salátový bufet,velký výběr zeleniny,grilovaná zelenina,předkrm,hlavní jídlo,dezert,točená zmrzlina,víno,minerální voda,ovoce -množství kdo co chtěl.majitel sám chodil a ptal se jestli je vše v pořádku.opět velká spokojenost.
Ubytovánív 10,30 hod jsme přijeli do hotelu,majitel nás přivítal,udělal zadarmo výbornou kávu,pak došel zkontrolovat jestli je pokoj připraven a hned jsme se ubytovali.pokoje jednoduše zařízené-výhodou je že jsou klimatizované,čistota,každý den ůklid,nové ručníky,spokojenost.
Službyslužby hotelu jsme nevyužívali-nemohu posoudit
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.