Club Hotel Dante Hodnocení: 4/5
od 6 490 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 490 Kč za os.
od 3 325 Kč za os.
od 3 790 Kč za os.
od 5 122 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Petra J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Strávili jsme naprosto pohodovou a skvělou dovolenou. Během našeho pobytu se neobjevil žádný problém. Skvěle jsme si odpočinuli. Uchvátila nás naprosto přátelská atmosféra, vstřícný a milý přístup všech zaměstnanců jak v hotelu, tak i na pláži.
Strávili jsme naprosto pohodovou a skvělou dovolenou. Během našeho pobytu se neobjevil žádný problém. Skvěle jsme si odpočinuli. Uchvátila nás naprosto přátelská atmosféra, vstřícný a milý přístup všech zaměstnanců jak v hotelu, tak i na pláži.
Čistá, uklizená, přátelský personál - při příjezdu o nás od pracovníků hotelu věděli, očekávali nás, dali nám na výběr, kde chceme po celou dobu pobytu mít svoje místo - nebyli jsme proto nikde daleko od moře. Každý den nás při příchodu a odchodu pozdravili - bylo to velmi milé.
Na pláži bylo málo lidí - zvláště během pracovních dní - nejednalo se tedy o pláž typu "hlava na hlavě".
Moře bylo čisté a teplé.
I zázemí na pláži bylo na skvělé úrovni - koutek pro děti, restaurace, neskutečně čisté toalety, převlékací kabiny.
Velmi jsme také ocenili klid a pohodu - ani jednou nás neobtěžovali žádní prodejci různých zaručeně skvělých a zaručeně značkových výrobků, popř. různých masáží (tak, jak jsme to zažívali v jiných letoviscích).
Velmi pestrá, připravená z kvalitních surovin. Všeho bylo vždy dostatek - velmi bohaté snídaně (mozzarella, vejce na několik způsobů, slané pečivo, nepřeberné množství sladkého pečiva, zelenina, ovoce, jogurty, salámy, sýr........).
Zvláštní pozornost věnoval personál způsobu servírování - velmi vkusné ve stylu "jíme také očima".
Večeře - zeleninový bufet - různě upravená zelenina, předkrm, hlavní chod, dezert - pravidelně se střídalo ovoce a sorbet. Možnost výběru vždy ze dvou chodů - velké množství pokrmů z mořských plodů.
Trochu menší pokoj, který však naprosto dostačoval tomu, že jsme na něm trávili minimum času. Dennodenní vzorný úklid, čistá a voňavá koupelna, velký balkon, klimatizace v ceně.
Celý hotel byl vždy vzorně uklizen, v jakoukoliv denní dobu byl naprosto čistý.
Personál vždy milý, ochotný a vstřícný, pracovníci recepce ovládají anglický jazyk na dobré úrovni - nebyl problém se na čemkoliv domluvit.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Petra J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Strávili jsme naprosto pohodovou a skvělou dovolenou. Během našeho pobytu se neobjevil žádný problém. Skvěle jsme si odpočinuli. Uchvátila nás naprosto přátelská atmosféra, vstřícný a milý přístup všech zaměstnanců jak v hotelu, tak i na pláži.
Strávili jsme naprosto pohodovou a skvělou dovolenou. Během našeho pobytu se neobjevil žádný problém. Skvěle jsme si odpočinuli. Uchvátila nás naprosto přátelská atmosféra, vstřícný a milý přístup všech zaměstnanců jak v hotelu, tak i na pláži.
Čistá, uklizená, přátelský personál - při příjezdu o nás od pracovníků hotelu věděli, očekávali nás, dali nám na výběr, kde chceme po celou dobu pobytu mít svoje místo - nebyli jsme proto nikde daleko od moře. Každý den nás při příchodu a odchodu pozdravili - bylo to velmi milé.
Na pláži bylo málo lidí - zvláště během pracovních dní - nejednalo se tedy o pláž typu "hlava na hlavě".
Moře bylo čisté a teplé.
I zázemí na pláži bylo na skvělé úrovni - koutek pro děti, restaurace, neskutečně čisté toalety, převlékací kabiny.
Velmi jsme také ocenili klid a pohodu - ani jednou nás neobtěžovali žádní prodejci různých zaručeně skvělých a zaručeně značkových výrobků, popř. různých masáží (tak, jak jsme to zažívali v jiných letoviscích).
Velmi pestrá, připravená z kvalitních surovin. Všeho bylo vždy dostatek - velmi bohaté snídaně (mozzarella, vejce na několik způsobů, slané pečivo, nepřeberné množství sladkého pečiva, zelenina, ovoce, jogurty, salámy, sýr........).
Zvláštní pozornost věnoval personál způsobu servírování - velmi vkusné ve stylu "jíme také očima".
Večeře - zeleninový bufet - různě upravená zelenina, předkrm, hlavní chod, dezert - pravidelně se střídalo ovoce a sorbet. Možnost výběru vždy ze dvou chodů - velké množství pokrmů z mořských plodů.
Trochu menší pokoj, který však naprosto dostačoval tomu, že jsme na něm trávili minimum času. Dennodenní vzorný úklid, čistá a voňavá koupelna, velký balkon, klimatizace v ceně.
Celý hotel byl vždy vzorně uklizen, v jakoukoliv denní dobu byl naprosto čistý.
Personál vždy milý, ochotný a vstřícný, pracovníci recepce ovládají anglický jazyk na dobré úrovni - nebyl problém se na čemkoliv domluvit.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...