Club Hotel Dante Hodnocení: 4/5
od 6 490 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 6 490 Kč za os.
od 3 325 Kč za os.
od 3 790 Kč za os.
od 5 122 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 37 hodnocení)
Patrik Háva
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme ubytovany kousek od pláže, přímo na promenádě, vše po ruce, pláž výborná, s tím mám celkovou spokojenost, hotel vřele doporučuji, nedaleko je aqua park, ruské kolo, aqarium a kamkoliv popojede, vždy se vrátíte skvělé zpatky..vřele doporučuji, akorát je to Itálie, takze spousty peněz s sebou
:)
Byli jsme ubytovany kousek od pláže, přímo na promenádě, vše po ruce, pláž výborná, s tím mám celkovou spokojenost, hotel vřele doporučuji, nedaleko je aqua park, ruské kolo, aqarium a kamkoliv popojede, vždy se vrátíte skvělé zpatky..vřele doporučuji, akorát je to Itálie, takze spousty peněz s sebou
:)
Přístup k pláži je fakt vynikající... Čistota skvělá, ráno a večer po ní procházky naprosto nejlepší a hlavně kousek od naší pláže dvě dětský hřiště a když se naše dítě nevyblblo tam, tak na promenádě k večeru je hafo míst kam s dítětem zajít, například golf a nebo malá pouť
StravaBylo pro mě uzasny jít ráno na pláž a vidět ty lidi jak si své město udržují, naproti hotelu pan se stánkem, co si tam každé ráno uklizel, po pláži chodili pánové se síťkou na rybičky v ruce a presivali písek u slunečníků, aby tam po návštěvnícich nebyl bordel typu vajgly a spousty dalšího... Jídlo bylo vynikající, ráno vynikající křupavé bagetky, sýr spousty salámu, croisanty, mcokolada, marmeláda a máslo na bagetky. K tomu kafíčko a nebo čokoláda z kávovarů. Mňam.a ke kávě spousty sušenek a šílený výběr džusu... Vše se doplňovalo.vecere o třech chodech..zeleninový salát formou bufetu, každý si nandal kolik chtěl. Druhý chod, Buď polívka a nebo těstoviny, třetí hlavní jídlo co jsme si zaskrtli že tři variant každý den jiné a třikrát jsme dostali i zákusek.. Ten co si stěžoval na stravu v hotelu, absolutně nechápu... Super
UbytováníKvalita ubytování senzační, při příjezdu autem nám bylo udělené parkovací místo po sedm dní, vrela domluva a hlavně vrela paní Iren co nás ubytovala a pan číšník co nám nosil jidlo,paráda.. Každý den vynesene koše, jiné ručníky, po zemi šetreny písek... Skvely
SlužbyWiFi skvělá, na pokoji jsme se mohli koukat v klidu na filmy... Trezor na pokoji fakt pecka věc... Akorát jediný ta televize tři programy a stejnak nerozumíte
:D
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Marcela Kostelná
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Blízkosť pláže, supermarketu , pláž upravená čistá, boli sme veľmi spokojný
Blízkosť pláže, supermarketu , pláž upravená čistá, boli sme veľmi spokojný
mali sme iba raňajky , každý deň sme boli spokojný , možno chýbala zelenina
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Mária Kohútovičová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka bola super som spokojný
Dovolenka bola super som spokojný
Bola perfektná ,či už vybavenie čistota všetko, dávam desať bodov z desať
UbytováníUbytovanie v pohode také ako som očakávala
SlužbyV živote som nevidela tak jednotvárne raňajky, posledné dni sa mi chcelo už aj plakať
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Daniel M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem byl kladný. Cena zájezdu odpovídala kvalitě.
Celkový dojem byl kladný. Cena zájezdu odpovídala kvalitě.
Pláž cca 50 metrů od hotelu, čistá. Lidí hodně, ale v Lido di Jesolo s tím musí člověk počítat. Lehátka + slunečník v ceně, vše OK. Možnost zapůjčení šlapadel, serfů, boardů. Na pláži beachvolejbalová hřiště (za poplatek). Možnost občerstvení na pláži nebo hned vedle hotelu market s dostatečnou zásobou chlazeného pití, pizzeria a pekárna.
StravaSnídaně formou bufetu - bez problému. K večeři výběr ze 4 předkrmů, čtyř hlavních jídel, dezert nebo ovoce. Džbánek vody k večeři 1Euro. Jídlo chutné, vydatné.
UbytováníPři ubytování chybí lednička na pokoji. Personál byl milý, ochotný, každý den úklid pokoje a čisté ručníky. Bohužel v termínu našeho pobytu bylo na hotelu ubytováno cca 80 mladých fotbalistů (8-15 let) AC Milán. O snídani to ještě šlo, ale u večeře se změnili v bandu naspeedovaných paviánů ve stejných tričkách, který po sobě házeli jídlem.
SlužbyKromě úklidu jsem jiné služby nevyužil.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Patrik Háva
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme ubytovany kousek od pláže, přímo na promenádě, vše po ruce, pláž výborná, s tím mám celkovou spokojenost, hotel vřele doporučuji, nedaleko je aqua park, ruské kolo, aqarium a kamkoliv popojede, vždy se vrátíte skvělé zpatky..vřele doporučuji, akorát je to Itálie, takze spousty peněz s sebou
:)
Byli jsme ubytovany kousek od pláže, přímo na promenádě, vše po ruce, pláž výborná, s tím mám celkovou spokojenost, hotel vřele doporučuji, nedaleko je aqua park, ruské kolo, aqarium a kamkoliv popojede, vždy se vrátíte skvělé zpatky..vřele doporučuji, akorát je to Itálie, takze spousty peněz s sebou
:)
Přístup k pláži je fakt vynikající... Čistota skvělá, ráno a večer po ní procházky naprosto nejlepší a hlavně kousek od naší pláže dvě dětský hřiště a když se naše dítě nevyblblo tam, tak na promenádě k večeru je hafo míst kam s dítětem zajít, například golf a nebo malá pouť
StravaBylo pro mě uzasny jít ráno na pláž a vidět ty lidi jak si své město udržují, naproti hotelu pan se stánkem, co si tam každé ráno uklizel, po pláži chodili pánové se síťkou na rybičky v ruce a presivali písek u slunečníků, aby tam po návštěvnícich nebyl bordel typu vajgly a spousty dalšího... Jídlo bylo vynikající, ráno vynikající křupavé bagetky, sýr spousty salámu, croisanty, mcokolada, marmeláda a máslo na bagetky. K tomu kafíčko a nebo čokoláda z kávovarů. Mňam.a ke kávě spousty sušenek a šílený výběr džusu... Vše se doplňovalo.vecere o třech chodech..zeleninový salát formou bufetu, každý si nandal kolik chtěl. Druhý chod, Buď polívka a nebo těstoviny, třetí hlavní jídlo co jsme si zaskrtli že tři variant každý den jiné a třikrát jsme dostali i zákusek.. Ten co si stěžoval na stravu v hotelu, absolutně nechápu... Super
UbytováníKvalita ubytování senzační, při příjezdu autem nám bylo udělené parkovací místo po sedm dní, vrela domluva a hlavně vrela paní Iren co nás ubytovala a pan číšník co nám nosil jidlo,paráda.. Každý den vynesene koše, jiné ručníky, po zemi šetreny písek... Skvely
SlužbyWiFi skvělá, na pokoji jsme se mohli koukat v klidu na filmy... Trezor na pokoji fakt pecka věc... Akorát jediný ta televize tři programy a stejnak nerozumíte
:D
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Gabriella Leics
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vhodné.
Vhodné.
Blízko u pobřeží, hodně lidí, ale čisté!
StravaVhodné.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...