Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Hotel dobrý, prakticky v centru památek. Velmi čistý. Personál ochotný, příjemný (komunikace v angličtině).
Hotel dobrý, prakticky v centru památek. Velmi čistý. Personál ochotný, příjemný (komunikace v angličtině).
Nejeli jsme se koupat.
StravaJen snídaně- formou bufetu. Dobré, odpovídající ceně. Jídelna příjemná.
UbytováníPokoj malý, ale stačil. Vždy perfektně uklizeno.
Ale velmi malá koupelna (jen pro štíhlé!) - zejména sprchový kout!.
Nábytek velmi starý- jako " retro", ale jen "jako". Postele pohodlné. Na přespání to bylo vyhovující.
Využili jsme jen uložení zavazadel při příjezdu a odjezdu - bez problémů (neomezená doba).
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







