Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Z hotelu Európa jsme byli přesměrováni do hotelu Rialto, který může být téměř stejný hotel. Pravděpodobně kvůli malému počtu hostů došlo ke sloučení, což pro nás nebyl problém.
Přikrývka byla pouze prostěradlo, na které se dala položit ne zrovna nejlepší kvality chlupatá deka, a tak jsme se přikrývali. Jinými slovy, na chladnější noci nejsou připraveni s tenkou přikrývkou s povlakem.
V hotelovém pokoji mi chybělo, že nebyla skleněná sklenice na tácu (byla plastová), ale v restauraci rádi dali sklenici, kterou jsme si mohli vzít do pokoje. Možná by dali i něco jiného, ale nepožádali jsme.
Není k dispozici ohřívač vody na kávu nebo čaj. Jinými slovy, žádné zařízení, které by usnadnilo konzumaci jídla a pití, není v pokoji k dispozici.
Jablka však byla neustále vystavena na recepci.
Doporučuje se pro rodiny s malými dětmi, protože je zde několik kilometrů dlouhá písečná pláž. Hladina vody je poměrně nízká po dlouhou dobu. Nemohl jsem to přesně posoudit, protože jsme vstoupili jen do 30-60 cm hluboké vody na okraji. Voda byla na okraji asi 20 stupňů, vzduch asi 22 stupňů. Někteří lidé to udělali v plavkách a příjemně se opalovali při chůzi.
Z hotelu Európa jsme byli přesměrováni do hotelu Rialto, který může být téměř stejný hotel. Pravděpodobně kvůli malému počtu hostů došlo ke sloučení, což pro nás nebyl problém.
Přikrývka byla pouze prostěradlo, na které se dala položit ne zrovna nejlepší kvality chlupatá deka, a tak jsme se přikrývali. Jinými slovy, na chladnější noci nejsou připraveni s tenkou přikrývkou s povlakem.
V hotelovém pokoji mi chybělo, že nebyla skleněná sklenice na tácu (byla plastová), ale v restauraci rádi dali sklenici, kterou jsme si mohli vzít do pokoje. Možná by dali i něco jiného, ale nepožádali jsme.
Není k dispozici ohřívač vody na kávu nebo čaj. Jinými slovy, žádné zařízení, které by usnadnilo konzumaci jídla a pití, není v pokoji k dispozici.
Jablka však byla neustále vystavena na recepci.
Doporučuje se pro rodiny s malými dětmi, protože je zde několik kilometrů dlouhá písečná pláž. Hladina vody je poměrně nízká po dlouhou dobu. Nemohl jsem to přesně posoudit, protože jsme vstoupili jen do 30-60 cm hluboké vody na okraji. Voda byla na okraji asi 20 stupňů, vzduch asi 22 stupňů. Někteří lidé to udělali v plavkách a příjemně se opalovali při chůzi.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)



