Pavel P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolený byl super, že se nám ani nechtělo domu.
Celkový dojem z dovolený byl super, že se nám ani nechtělo domu.
K pláži jsme to měli 10 metrů, udržovaná písečná pláž se slunečníky a lehátky, hřiště na volejbal, dětské prolézačky, půjčovna šlapadel, kajaků, atd. Jedinou závadou bylo moře s malou hloubkou - prorostlé trávou a se spoustou malých krabů - šnorchlování nemožné. Koupání v kempu bylo možné jen v bazénech, které byly suprové, anebo v jiných destinacích vzdálených do cca 20 km od kempu - doporučili by jsme Sistianu, kde to nemělo chybu.
StravaStravu jsme měli vlastní, nebo v restauracích - takže výborná.
UbytováníUbytování v mobilhomu nás příjemně překvapilo (vybavení, čistota, atd.) - prostě super :-))
Jediné co tam chybělo k dokonalosti byla mikrovlnka a rychlovarná konvice, ale to nic na našem dojmu nemění.
K části kempu s mobilhomy patřila dvojice správců, kteří byli ochotní a vstřícní.
Byla tato recenze užitečná? (12) (0)







