Světlana Smolíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel čistý, ubytování dobré. Velké rezervy vidím v okolí hotelu. Povalují se zde odpadky
před hotelem v parku polehávají plážoví prodejci na kartonových krabicích.
Hotel čistý, ubytování dobré. Velké rezervy vidím v okolí hotelu. Povalují se zde odpadky
před hotelem v parku polehávají plážoví prodejci na kartonových krabicích.
Písečná, krásná, ale opět místy přeplněné odpadkové koše a nepořádek.
StravaJídlo občas spálené. Uvítla bych větší výběr. Dost jednotvárná.
UbytováníČistota, úklid každý den. Nemám připomínky.
SlužbyUvítala bych, kdyby poskytovali více informací o možných výletech, odkud lodě odplouvají
a kdy přímo na recepci. Nebo bych uvítala zájem nějakého českého delegáta. Toho jsme
se neddočkali.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







