Jaroslav V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Rozhodně nedoporučuji návštěvu tohoto hotelu z "kraje" sezóny jestli vůbec. Byli jsme zde 2.a 3.týden v červenci a hotel se teprve rozjížděl. Tzn. nefungují služby, které by již fungovat měly a které jsou slíbeny, jako například bazén, WI-FI, ostatní služby postupně nabíhají např. recepce. První týden jsme chodili na jídlo do vedlejší asi spřátelené restaurace, protože ta v hotelu nefugovala. Neustále na něco čekáte. Na odvoz na pláž na oběd, na večeři...Časové prodlevy jsou skutečně značné. Půl hodiny pro ně nic neznamená. Večeře od půl desáté večer žádný problém.....pro naše děti ano, usnuly. Večeře měla být od 19,30h, ale bežně jsme na jídlo čekali až do 9h. Čekat půl hodiny v poledne na bus z pláže na přímém slunku, také není nejpříjemnější. Stalo se nám, že nepřijel taky vůbec. Pokud neumíte italsky nedomluvíte se. Hotel má svá nejlepší léta asi již za sebou.....
Rozhodně nedoporučuji návštěvu tohoto hotelu z "kraje" sezóny jestli vůbec. Byli jsme zde 2.a 3.týden v červenci a hotel se teprve rozjížděl. Tzn. nefungují služby, které by již fungovat měly a které jsou slíbeny, jako například bazén, WI-FI, ostatní služby postupně nabíhají např. recepce. První týden jsme chodili na jídlo do vedlejší asi spřátelené restaurace, protože ta v hotelu nefugovala. Neustále na něco čekáte. Na odvoz na pláž na oběd, na večeři...Časové prodlevy jsou skutečně značné. Půl hodiny pro ně nic neznamená. Večeře od půl desáté večer žádný problém.....pro naše děti ano, usnuly. Večeře měla být od 19,30h, ale bežně jsme na jídlo čekali až do 9h. Čekat půl hodiny v poledne na bus z pláže na přímém slunku, také není nejpříjemnější. Stalo se nám, že nepřijel taky vůbec. Pokud neumíte italsky nedomluvíte se. Hotel má svá nejlepší léta asi již za sebou.....
Pláž nádherná jako ostatně většina pláží v této oblasti. Průzračné čisté moře.
StravaStrava byl asi největší problém. Snídaně naprosto strohé a neustále stejné. Po týdnu na kroasanu a našich stížnostech zavedli avizovaný "bufet". Který znamenal jeden druh sýra,šunky,housku,marmeládu a nutelu. Každý den to samé!!!!Večeře a obědy se postupně zlepšovaly, ale přesto je co zdokonalovat. Malý stále se opakující výběr jídel, první chod stále jen těstoviny a to z 80% s tomatovou omáčkou!!! Jako třetí chod broskev či meloun, jednou byla zmrzlina!!! Velký problém je nabídka jídel pouze v italštině. Pokud jí neumíte, nevíte co si objednáváte!!
UbytováníPokoje celkem prostorné a čisté, denní úklid s výměnou ručníků. Stroze zařízené. Klimatizované. Chyběla minilednička, která měla být součástí vybavení!!
SlužbyJak již psal spouta věcí nefungovala a ladila se za pochodu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







