Hotel Calabrisella

Hodnocení: 3/5

Itálie, Kalábrie, Ricadi

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

od 6 390 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Obklopen bujnou středomořskou vegetací as výhledem na Stromboli, hotel Calabrisella*** leží jen pár kroků od výběžku Capo Vaticano a pláže Grotticelle, jejíž tři zátoky jsou nejoblíbenější a nejkrásnější koupalištěm města Ricadi. Soukromá pláž je jen 800 metrů od hotelu a bazén 100 metrů. Vlakové nádraží Ricadi je 1 km od hotelu, autobusová zastávka je vzdálena pouhých 100 metrů.

Stravování

Snídaně: Obohacený bufet - Večeře: 3 chody s možností výběru (pouze pro ‚Sommer 2025 HB‘) - Poloviční srpnová večeře:zahrnuta, (pouze pro &
39;Sommer 2025 HB&
39;) - Pobyt začíná s: večeře a končí snídaní (pouze pro ‚Sommer 2025 HB‘) - Info: večeře v polovině srpna v ceně pouze pro HB (pouze pro &
39;Sommer 2025 HB&
39;)

Zvířata

Zvířata povolena na vyžádání malý/střední psi 50 € za pobyt,k zaplacení na místě -

Charakteristika

V hotelu je recepce,bar,restaurace, venkovní bazén (sezónní),zahrada,sluneční terasa,soukromá pláž,Půjčovna kol,hřiště,bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách,parkování zdarma v závislosti na dostupnosti.Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou/WC,LCD satelitní TV, minibar a telefon s přímou volbou a klimatizace. Pokoje s balkonem jsou k dispozici na vyžádání a podle dostupnosti.

Pobytová taxa

Městská daň cca.2 € na osobu a noc,od 14 let,k zaplacení na místě,kromě vládních změn

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 800 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Vnější bazén Vnější bazén ano
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
  • TV TV ano
  • Minibar, Bar Minibar ano
  • Dětské hřiště, Dětský bazén Dětské hřiště ano
  • Tenis Tenis ano
  • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
  • Fitness Fitness ano
  • Animační programy Animační programy ano
  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Jaroslav V.

Hodnocení 3,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Rozhodně nedoporučuji návštěvu tohoto hotelu z "kraje" sezóny jestli vůbec. Byli jsme zde 2.a 3.týden v červenci a hotel se teprve rozjížděl. Tzn. nefungují služby, které by již fungovat měly a které jsou slíbeny, jako například bazén, WI-FI, ostatní služby postupně nabíhají např. recepce. První týden jsme chodili na jídlo do vedlejší asi spřátelené restaurace, protože ta v hotelu nefugovala. Neustále na něco čekáte. Na odvoz na pláž na oběd, na večeři...Časové prodlevy jsou skutečně značné. Půl hodiny pro ně nic neznamená. Večeře od půl desáté večer žádný problém.....pro naše děti ano, usnuly. Večeře měla být od 19,30h, ale bežně jsme na jídlo čekali až do 9h. Čekat půl hodiny v poledne na bus z pláže na přímém slunku, také není nejpříjemnější. Stalo se nám, že nepřijel taky vůbec. Pokud neumíte italsky nedomluvíte se. Hotel má svá nejlepší léta asi již za sebou.....

Rozhodně nedoporučuji návštěvu tohoto hotelu z "kraje" sezóny jestli vůbec. Byli jsme zde 2.a 3.týden v červenci a hotel se teprve rozjížděl. Tzn. nefungují služby, které by již fungovat měly a které jsou slíbeny, jako například bazén, WI-FI, ostatní služby postupně nabíhají např. recepce. První týden jsme chodili na jídlo do vedlejší asi spřátelené restaurace, protože ta v hotelu nefugovala. Neustále na něco čekáte. Na odvoz na pláž na oběd, na večeři...Časové prodlevy jsou skutečně značné. Půl hodiny pro ně nic neznamená. Večeře od půl desáté večer žádný problém.....pro naše děti ano, usnuly. Večeře měla být od 19,30h, ale bežně jsme na jídlo čekali až do 9h. Čekat půl hodiny v poledne na bus z pláže na přímém slunku, také není nejpříjemnější. Stalo se nám, že nepřijel taky vůbec. Pokud neumíte italsky nedomluvíte se. Hotel má svá nejlepší léta asi již za sebou.....

Strava 1,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž nádherná jako ostatně většina pláží v této oblasti. Průzračné čisté moře.

Strava

Strava byl asi největší problém. Snídaně naprosto strohé a neustále stejné. Po týdnu na kroasanu a našich stížnostech zavedli avizovaný "bufet". Který znamenal jeden druh sýra,šunky,housku,marmeládu a nutelu. Každý den to samé!!!!Večeře a obědy se postupně zlepšovaly, ale přesto je co zdokonalovat. Malý stále se opakující výběr jídel, první chod stále jen těstoviny a to z 80% s tomatovou omáčkou!!! Jako třetí chod broskev či meloun, jednou byla zmrzlina!!! Velký problém je nabídka jídel pouze v italštině. Pokud jí neumíte, nevíte co si objednáváte!!

Ubytování

Pokoje celkem prostorné a čisté, denní úklid s výměnou ručníků. Stroze zařízené. Klimatizované. Chyběla minilednička, která měla být součástí vybavení!!

Služby

Jak již psal spouta věcí nefungovala a ladila se za pochodu.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Jaroslav V.

Hodnocení 3,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Rozhodně nedoporučuji návštěvu tohoto hotelu z "kraje" sezóny jestli vůbec. Byli jsme zde 2.a 3.týden v červenci a hotel se teprve rozjížděl. Tzn. nefungují služby, které by již fungovat měly a které jsou slíbeny, jako například bazén, WI-FI, ostatní služby postupně nabíhají např. recepce. První týden jsme chodili na jídlo do vedlejší asi spřátelené restaurace, protože ta v hotelu nefugovala. Neustále na něco čekáte. Na odvoz na pláž na oběd, na večeři...Časové prodlevy jsou skutečně značné. Půl hodiny pro ně nic neznamená. Večeře od půl desáté večer žádný problém.....pro naše děti ano, usnuly. Večeře měla být od 19,30h, ale bežně jsme na jídlo čekali až do 9h. Čekat půl hodiny v poledne na bus z pláže na přímém slunku, také není nejpříjemnější. Stalo se nám, že nepřijel taky vůbec. Pokud neumíte italsky nedomluvíte se. Hotel má svá nejlepší léta asi již za sebou.....

Rozhodně nedoporučuji návštěvu tohoto hotelu z "kraje" sezóny jestli vůbec. Byli jsme zde 2.a 3.týden v červenci a hotel se teprve rozjížděl. Tzn. nefungují služby, které by již fungovat měly a které jsou slíbeny, jako například bazén, WI-FI, ostatní služby postupně nabíhají např. recepce. První týden jsme chodili na jídlo do vedlejší asi spřátelené restaurace, protože ta v hotelu nefugovala. Neustále na něco čekáte. Na odvoz na pláž na oběd, na večeři...Časové prodlevy jsou skutečně značné. Půl hodiny pro ně nic neznamená. Večeře od půl desáté večer žádný problém.....pro naše děti ano, usnuly. Večeře měla být od 19,30h, ale bežně jsme na jídlo čekali až do 9h. Čekat půl hodiny v poledne na bus z pláže na přímém slunku, také není nejpříjemnější. Stalo se nám, že nepřijel taky vůbec. Pokud neumíte italsky nedomluvíte se. Hotel má svá nejlepší léta asi již za sebou.....

Strava 1,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláž nádherná jako ostatně většina pláží v této oblasti. Průzračné čisté moře.

Strava

Strava byl asi největší problém. Snídaně naprosto strohé a neustále stejné. Po týdnu na kroasanu a našich stížnostech zavedli avizovaný "bufet". Který znamenal jeden druh sýra,šunky,housku,marmeládu a nutelu. Každý den to samé!!!!Večeře a obědy se postupně zlepšovaly, ale přesto je co zdokonalovat. Malý stále se opakující výběr jídel, první chod stále jen těstoviny a to z 80% s tomatovou omáčkou!!! Jako třetí chod broskev či meloun, jednou byla zmrzlina!!! Velký problém je nabídka jídel pouze v italštině. Pokud jí neumíte, nevíte co si objednáváte!!

Ubytování

Pokoje celkem prostorné a čisté, denní úklid s výměnou ručníků. Stroze zařízené. Klimatizované. Chyběla minilednička, která měla být součástí vybavení!!

Služby

Jak již psal spouta věcí nefungovala a ladila se za pochodu.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Další hotely, které by vás mohly zaujmout