Roman V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Skvělá
Skvělá
Spatny přístup
StravaSuper
UbytováníSkvěle
SlužbyVynikajici
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 14 566 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 4 hodnocení)
Tento hotel je 59. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 174 v Kalábrie.
Roman V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Skvělá
Skvělá
Spatny přístup
StravaSuper
UbytováníSkvěle
SlužbyVynikajici
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Hana Danielová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherná dovolená.
Nádherná dovolená.
Pláž klidná. Moře průzračné.Jen přistup není vhodný pro lidi se zhoršenou fyzickou kondicí. Všude schody. Na pláž i při pohybu po hotelu.
StravaStrava výborná. Jen bych přivítala jídelníček také v českém jazyce.
UbytováníKlidné a pohodové místo.
SlužbySlužby odpovídající čtyřhvězdičkovému hotelu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Hana J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Celkový dojem z naší dovolené mám dobrý. Vše, co jsme po cestovní kanceláři požadovali (hotel s minimálním počtem dětské klientely, kamenitá pláž) bylo splněno. Mělo to však svá úskalí a nejsem přesvědčená že cena této dovolené odpovídala tomu, co hotel doopravdy poskytoval.
Chválíme CK za bezproblémové odbavení a lety na čas.
Celkový dojem z naší dovolené mám dobrý. Vše, co jsme po cestovní kanceláři požadovali (hotel s minimálním počtem dětské klientely, kamenitá pláž) bylo splněno. Mělo to však svá úskalí a nejsem přesvědčená že cena této dovolené odpovídala tomu, co hotel doopravdy poskytoval.
Chválíme CK za bezproblémové odbavení a lety na čas.
Jediný přístup k pláži je trochu strmější skalní cestičkou s asi 150 schody. Po slunění vás čeká výšlap k bazénu a pak dalších 100 schodů k pokoji☺. Takže nevhodné pro malé děti a starší lidé.
Hotelová pláž bez jakékoliv služeb hotelu. Žádná možnost občerstvení, WC hledáte marně, sprchajedna jediná, zato velmi špatně přístupná. Jsou zde lehátka a slunečníky. Moře je krásné, čisté a není ani moc studené.
Přístup do moře hrozně špatný, téměř žádný. Jedná se o malou tůni z které musíte překonat obrovské balvany abyste se dostali na moře. My jsme to za pomocí lehátka zvládali s malými i většími odřeninami ale to krásné, azurové moře jsme si nechtěli nechat ujít.
Pokud by hotel měl chuť investovat, určitě by se zde vyplatilo nějaké molo s žebříkem.
Snídaně v hotelu, která byla v ceně zájezdu, byla skvělá. Nabízí zde opravdu rozmanitou stravu včetně místního pečiva, uzenin, sladkého ovoce, sladkého pečiva ale i jogurty s různými kombinacemi a nějakou tu zelenin (pečená i syrová). Navíc si můžete namíchat do sáčku svůj vlatní čaj, čehož jsem každý den využila. Obsluha milá a rádi vám na požádání připraví volská oka nebo omeletu a samozřejmě jejich výtečnou kávu. Počítat musíte s tím, že jejich espresso je opravdu jeden max dva loky.
Problém byl s pozdním obědem nebo brzkou večeří. Těšili jsme se jak okusíme lokální kuchyni a proto jsme nepožadovali od CK večeře. Od CK jsme obrželi informaci, že má tento hotel dvě restaurace. Tato informace je milná!! Tento hotel má pouze jednu restauraci u bazénu, kterou můžete využít. Na terase je k dispozici pouze bar s nápoji a i na ten musíte mít štěstí, že ho někdo přijde otevřít!!
Tato jediná restaurace má velmi omezený výběr jak k večeři tak ke svačině. Svačinu je možné zakoupit mezi snídaní a večeří a porce jsou opravdu svačinkové, i salátu dostanete opravdové minimum. Žádná gastonomie a výběr velmi limitovaný.
Večeře se tu podávají až tak od 19:00 až 19:30, a to je na nás opravdu pozdě. Opět velmi limitovaný a hlavně neměnný výběr, 4 předkrmy, 4 hlavní jídla a nějaký zákusek. Tiramisu si tam rozhodně nedávejte!!!! Bylo příšerné.
Takže jsme vyrazili na večeře do nedaleké vesnice. Od hotelu vede příjemná asi desetiminutová zkratka.
Bylo nám řečeno, že mají místní Italové siestu od 13:00 do 16:00 ale před 19:00 není nic otevřeno. Takže pokud se chcete najíst, tak opravdu až 19:30. Byli jsme ve třech restauracích a mohli jsme si vybrat zda sedět vevnitř bez jakékoliv klimatizace a nebo venku na rušné ulici plné projíždějících a troubících aut. Kromě pizzi, na které si pochutnáte, jsme neobjevili nic, co by nás nějak gastronomicky nadchlo. Říká se, že je Kalábrie chudá a po této zkušenostisi myslím, že jejich kuchyně obzvlášť.
K ubytování nemám žádné výtky. Dokonce po opuštění pokojového hotelu zůstala klimatizace zapnutá, takže jsme se vraceli od pláže a z výletů do vychlazeného pokoje.
Úklid pokojů byl každý den jiný. Asi záleželo, kdo úklid vykonal a podle toho to vypadalo. Jeden den jsme si museli říct o doplnění toaletního papíru, jindy o výměnu ručníků. Ale byly dny kdy jsme byli mile překvapeni☺.
Hotel neposkytuje žádné transfery, dají vám číslo na taxi, které je poměrně drahé a nebo vás pošlou pěšky do vedlejší vesnice na vlak.
Hotel navíc během našeho pobytu pořádal dvě svatby a pokaždé uzavřel bazén pro návštěvníky hotelu, což bylo opravdu zvláštní.
Přinejmenším bych čekala nějakou kompenzaci!!
Služby tohoto konkrétního hotelu nejsou téměř žádné.
Jak jsem již uváděla, transfer neposkytují, uklizečkám musíte připomenout nedostatek toaletného papíru atd.
BAZÉN BYL CELÝCH 10 DNÍ NAŠEHO POBYTU SE ZAVŘENÝMI TOALETAMI!!!! Prý dlouhodobý problém. K dispozici je tak jedna kabinka dámského a jedna kabinka pánského wc v restauraci, KTERÉ SI NAVÍC NEŮŽETE ZAMKNOUT.
Pokud chcete plážové ručníky, tak musíte mít buď velké štěstí a přijít zrovna v době kdy se tamní obsluha uráčí přijít k bazénu a nebo opět jít do restaurace, kde když máte štěstí vám ručníky dají a nebo zavolají onu obsluhu.
Co nás šokovalo, bylo, že tento hotel uspořádal dvě svatby (jedna byla v pátek, druhá v pondělí) a pokaždéOKOLÍ BAZÉNU VČETNĚ BAZÉNU UZAVŘŽELI PRO NÁVŠTĚVNÍKY HOTELU !!!! bez jakékoliv kompenzace pro ubytované!!! To bylo na nás trochu silné kafe. Dokonce večeře byla možná pouze na terase ale ještě více omezený sortiment než v restauraci. Toto opravdu kazilo dojem celého pobytu.
Hotelová pláž opět bez jakékoliv služby hotelu. WC hledáte marně, sprchajedna jediná, zato velmi špatně přístupná.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Roman V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Skvělá
Skvělá
Spatny přístup
StravaSuper
UbytováníSkvěle
SlužbyVynikajici
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Josef P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Celkový dojem dobrý, krásné místo, výborné Italské jídlo
Celkový dojem dobrý, krásné místo, výborné Italské jídlo
Personál se velice dobře staral o čistotu, lehátka , výměnu ručníků ap. Lehátka byla nejen u bazénu, ale i na "pláži" u moře, kam vedou schody a cestička. Ovšem vstup do moře mezi balvany je jen pro velmi zdatné jedince.
StravaVelmi chutná Italská strava, ochotný personál, ale špatně mluvící anglicky.
UbytováníHezký hotel, počítejte s mnoha schody. Pohodlné ubytování, čisto, klimatizace byla hlučná i při vypnutí. Nepomohla ani stížnost na recepci. V pokoji superior nebyla varná konvice, což považuji v dnešní době ve 4* hotelu za normální.
SlužbyNa recepci byli vždy ochotní, nebyl problém se domluvit anglicky.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Hana Danielová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherná dovolená.
Nádherná dovolená.
Pláž klidná. Moře průzračné.Jen přistup není vhodný pro lidi se zhoršenou fyzickou kondicí. Všude schody. Na pláž i při pohybu po hotelu.
StravaStrava výborná. Jen bych přivítala jídelníček také v českém jazyce.
UbytováníKlidné a pohodové místo.
SlužbySlužby odpovídající čtyřhvězdičkovému hotelu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...