Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 17 665 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Podprůměrné (na základě 38 hodnocení)
Tento hotel je 72. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 174 v Kalábrie.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Milena Odstrčilová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jednoznačně pozitivní dojem. Žádné zpoždění letu do destinace tam a zpět. Autobusem jsem cestu z letiště do hotelu taky zvládl. V hotelu o nás už věděly, delegátka jim včas zatelefonovala. Pokoj byl čistý po celý pobyt, ručníky a osušky se měnily včas. Jídlo bylo výborný a pití v dostačujícím sortimentu.
Jednoznačně pozitivní dojem. Žádné zpoždění letu do destinace tam a zpět. Autobusem jsem cestu z letiště do hotelu taky zvládl. V hotelu o nás už věděly, delegátka jim včas zatelefonovala. Pokoj byl čistý po celý pobyt, ručníky a osušky se měnily včas. Jídlo bylo výborný a pití v dostačujícím sortimentu.
Hotelová pláž je písčitá, ale do vody jděte raději v botech, na břehu moře jsou oblasky. Pro nás určená pláž se jmenuje Alex.
StravaStrava výborná, měli jsme all inclusive a tak i obědy se v platily.
Celkový dojem z ubytování jsme měli dobrý.
SlužbyNa pláž nás vozili a zpět na hotel mikrobusem který jezdil každou hodinu.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Mária K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Pekná dovolenka, ľudia, more, mesto užasné...
Pekná dovolenka, ľudia, more, mesto užasné...
Krásna čistá, more a teplota úžasná
StravaStrava oničom... Raňajky prevažne všetko sladké, (polotovary, keksíky, kroasanty...) 1 druh syra a šunky... Každý deň,, žiadne čerstvé ovocie ani zelenina, ďzus zo stroja...
Káva zo stroja,, vecere už o niečo lepsie
Ubytovanie jednoduché, trochu cítiť vlhko v izbe...upratovanie a, servis ok
SlužbyPersonál ochotní... Pomôcť vo vsetkom
Raz nás zabudla prísť zobrať kyvadlová doprava z plaze....
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jan P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Zájezd se nám líbil, prvotní obavy ze vzdálenosti od moře a městečka se ukázaly pak spíše jako výhoda díky spolehlivé, časté a operativní dopravě hostů na pláž a městečka. Mimo výlety organizované cestovní kanceláří je cestování po okolí poměrně obtížné, doprava místními autobusy prakticky asi neexistuje, stanice vlaku je poměrně daleko v Tropei i jinde. Okolí hotelu je velmi pěkné, v přírodě, blízké městečko Tropea je prostě nádherné.
Zájezd se nám líbil, prvotní obavy ze vzdálenosti od moře a městečka se ukázaly pak spíše jako výhoda díky spolehlivé, časté a operativní dopravě hostů na pláž a městečka. Mimo výlety organizované cestovní kanceláří je cestování po okolí poměrně obtížné, doprava místními autobusy prakticky asi neexistuje, stanice vlaku je poměrně daleko v Tropei i jinde. Okolí hotelu je velmi pěkné, v přírodě, blízké městečko Tropea je prostě nádherné.
Pláž, na které jsme měli zabezpečeny slunečníky s pohodlnými křesly či omezeně s lehátky, byla zdarma.(pro informaci cena za dvě lehátka a slunečník cca 20 - 30 euro denně). Pláž byla čistá a pěkná, nebyla v ( druhý týden v září) ani moc frekvetovaná. Moře čisté, velmi teplé - při větších vlnách vzhledem k převážně písčitému dnu lehce zkalené. Písek téměř bílý, okolní příroda nádherná.
StravaStrava byla opravdu velmi kvalitní a velmi rozmanitá, často byly k večeři i poměrně drahé ryby (platýs, mečoun aj). Se stravou - měli jsme polopenzi - i jsme byli velmi spokojeni..
UbytováníUbytování vesměs odpovídá 3 hvězdičkám, my jsme byli spokojeni - náš pokoj byl čistý, denně se uklízel, byl s balkonem a s fantastickým výhledem na moře a ostrov Stromboli.Ostatní byli ubytování v pokojích různé kvality a je tudíž asi nutné, aby cestovní kancelář přidělení ubytování kontrolovala.
SlužbySlužby hotelu byly vcelku dobré, oceňovali jsme ochotu a spolehlivost dopravy na pláž i do města. Odvoz každou hodinu, bez čekání. Mnohdy i operativně dvěma mikrobusy. Tato služba byla velmi důležitá, vzhledem k ubytování vysoko nad mořem a cca 2 km vzdušnou čarou od pláže. Ubytování mělo i výhodu jednak čistého a chladnějšího vzduchu i klidu - prakticky v přírodě s nádherným výhledem na moře, na mohutnou sopku Stromboli a pohledem na náherné město Tropea.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Vladimír Kolín
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování dobře,ale celkový dojem zkazil neuvěřitelný smrad z odpadu,který byl cítit i přes zavřené dveře.Nepomohly ani vonavky.Dale nikdo za celou dobu nevymenil ručníky.Kdyz jsme je tedy v polovině týdne záměrně hodili jako špinavé na zem,aby jsme upozornili na jejich výměnu,jen je sebrali a znovu pověsili.Na pláži jsme měli mít v ceně lehátka a slunečníky.Lehatka pro nás neměli,pouze křesla.Navic jeden den jsme nedostali ani ty křesla,vůbec se s námi nikdo nebavil,přestože na pláži byly volna místa,ale údajně rezervovana pro Italy.Misto u moře podle katalogu bylo v ceně! Takže spokojenost maximálně 60%. Naopak naprostá spokojenost 100% za velmi milou delegátki.Velmi šikovná pani.
Ubytování dobře,ale celkový dojem zkazil neuvěřitelný smrad z odpadu,který byl cítit i přes zavřené dveře.Nepomohly ani vonavky.Dale nikdo za celou dobu nevymenil ručníky.Kdyz jsme je tedy v polovině týdne záměrně hodili jako špinavé na zem,aby jsme upozornili na jejich výměnu,jen je sebrali a znovu pověsili.Na pláži jsme měli mít v ceně lehátka a slunečníky.Lehatka pro nás neměli,pouze křesla.Navic jeden den jsme nedostali ani ty křesla,vůbec se s námi nikdo nebavil,přestože na pláži byly volna místa,ale údajně rezervovana pro Italy.Misto u moře podle katalogu bylo v ceně! Takže spokojenost maximálně 60%. Naopak naprostá spokojenost 100% za velmi milou delegátki.Velmi šikovná pani.
Místo lehatek jen křesla,jeden den jsme ráno nedostali žádné a museli jsme jít na jinou pláž,lehátka byla v ceně zájezdu
StravaStrava vynikajici
UbytováníSmrad z odpadu,špinavé ručníky nebyly vyměněny za celý tyden
SlužbyNa úrovni,ikdyž kyvadlová doprava na pláž nic moc
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jana M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
KRÁSNÁ KRAJINA,KRÁSNÝ VÝHLED Z HOTELU.
KRÁSNÁ KRAJINA,KRÁSNÝ VÝHLED Z HOTELU.
NA PLÁŽI DVĚ KŘESLA A SLUNEČNÍK ZDARMA,ALE AŽ OD PÁTÉ ŘADY,DALŠÍ ZKLAMÁNÍ.MOŘE KRÁSNÉ,TEPLÉ,ČISTÉ,MY BOHUŽEL MĚLI TŘI DNY ČERVENÝ PRAPOR,ALE ZA TO NIKDO NEMŮŽE.CELKOVÉ SHRNUTÍ,I KDYŽ PERSONÁL BYL MILÝ,AŽ NA NA RECEPČNÍ,TAK MY UŽ ORIZZONTE BLUE NIKDY A NEDOPORUČUJEME NIKOMU.
StravaSTRAVA BYLA VŽDY ČERSTVÁ,MYSLÍM,ŽE KAŽDÝ MĚL U OBĚDŮ A VEČEŘÍ VÝBĚR,SNÍDANĚ SLABŠÍ,STÁLE STEJNÉ,ŽÁDNÁ OBMĚNA,ŽÁDNÉ OVOCE ANI ZELENINA,ČEKALI JSME VÍC,ZA TY PENÍZE.
UbytováníVZHLEDEM K DOST VYSOKÉ CENĚ ZÁJEZDU,UBYTOVÁNÍ SLABŠÍ,POKOJE JIŽ POTŘEBUJÍ REKONSTRUKCI.KRÁSNÉ A NOVÉ POKOJE PŘIDĚLOVÁNY ITALŮM A NĚMCŮM,TO JE OPRAVDU VELMI DISKRIMINUJÍCÍ !RODINNÝ POKOJ S PŘÍPLATKEM !!!!MĚL 15 M ČTVEREČNÍCH,PRÝ JE TO PODLE NICH V NORMĚ !
SlužbySLUŽBY HOTELU,ODVOZY NA PLÁŽ A DO TROPEY BEZ PROBLÉMU,ÚKLID TAKÉ.BYLI JSME ASI JEDINÍ V TERMÍNU,KDO MĚLI ALL INKLUSIVE A VADILO NÁM,ŽE V DOBĚ OD 11.30 DO 12.30 A OD 18.30 DO 19.30 JSME NEMNĚLI ANI MY ANI DĚTI MOŽNOST SI DÁT JAKÝKOLIV NÁPOJ,PROTOŽE OBSLUHA BARU MUSELA JÍT CHYSTAT OBĚDY A VEČEŘE. NEMAJÍ TO JEŠTĚ DOMYŠLENÉ.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Milena Odstrčilová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jednoznačně pozitivní dojem. Žádné zpoždění letu do destinace tam a zpět. Autobusem jsem cestu z letiště do hotelu taky zvládl. V hotelu o nás už věděly, delegátka jim včas zatelefonovala. Pokoj byl čistý po celý pobyt, ručníky a osušky se měnily včas. Jídlo bylo výborný a pití v dostačujícím sortimentu.
Jednoznačně pozitivní dojem. Žádné zpoždění letu do destinace tam a zpět. Autobusem jsem cestu z letiště do hotelu taky zvládl. V hotelu o nás už věděly, delegátka jim včas zatelefonovala. Pokoj byl čistý po celý pobyt, ručníky a osušky se měnily včas. Jídlo bylo výborný a pití v dostačujícím sortimentu.
Hotelová pláž je písčitá, ale do vody jděte raději v botech, na břehu moře jsou oblasky. Pro nás určená pláž se jmenuje Alex.
StravaStrava výborná, měli jsme all inclusive a tak i obědy se v platily.
Celkový dojem z ubytování jsme měli dobrý.
SlužbyNa pláž nás vozili a zpět na hotel mikrobusem který jezdil každou hodinu.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...