Ivana C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Krásný hotel, úžasný personál a vynikající jídlo.
Krásný hotel, úžasný personál a vynikající jídlo.
Na pláž jsme mohli bohužel jen autobusem, nešlo dojít pěšky. Ale jinak čisté, k dispozici lehátka zdarma.
StravaVýběr ze tří jídel, vždy vynikající
UbytováníPokoj příjemný, čistý.
SlužbyVšichni byli moc milí a ochotni hlavně personal v restauraci
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)






