Village Club Santa Caterina Hodnocení: 4/5
od 8 849 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 849 Kč za os.
od 14 190 Kč za os.
od 9 238 Kč za os.
od 6 949 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 35 hodnocení)
Omar Teriaki
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Michaela C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Villagio je v nádherné zahradě, apartmánky sice již něco pamatují, ale bohatě stačí, nemohu posoudit vybavenost a funkčnost kuchyňského koutu, protože jsme si nevařili. Bazén moc hezký, čistý, moře a pláž nádhera. Služby CK moc hodnotit nemohu, protože jsme měli zaplacené jen ubytování, cestovali jsme vlastní dopravou a delegát v místě nebyl, takže nevím. Personál hotelu i animátoři super, moc příjemní. Jídlo jsme k dovolené objednané neměli, z loňska jsme byli zvyklí chodit do restaurací v okolí nebo si vybrat z menu ve villagiu, což tady ale tedy možné nebylo, byla nám nabídnuta jen možnost stravování za 18 EUR na dospělého a 15 EUR na dítě na den, což jsme si neplatili, protože v místních restauracích si člověk může dát dobroty v cenovém rozmezí 4,5 - 7 EUR za pizzu, 5 - 10 EUR za těstoviny apod., takže jsme to řešili návštěvami restaurací v okolních městečcích. Moc se nám zde líbilo, takže za rok nejspíš vyrazíme znovu. Pokud někdo jede autobusem a nemá placenou stravu, bude mít možná trochu problém, protože k nejbližší restauraci je to asi 5 km, což v odpoledním vedru ne všichni snesou a obchod je na tom podobně. Bar ve villagiu nabízí pouze nápoje, ale za celkem běžné barové ceny, večer se dělaly palačinky, přes den jinak nic.
Villagio je v nádherné zahradě, apartmánky sice již něco pamatují, ale bohatě stačí, nemohu posoudit vybavenost a funkčnost kuchyňského koutu, protože jsme si nevařili. Bazén moc hezký, čistý, moře a pláž nádhera. Služby CK moc hodnotit nemohu, protože jsme měli zaplacené jen ubytování, cestovali jsme vlastní dopravou a delegát v místě nebyl, takže nevím. Personál hotelu i animátoři super, moc příjemní. Jídlo jsme k dovolené objednané neměli, z loňska jsme byli zvyklí chodit do restaurací v okolí nebo si vybrat z menu ve villagiu, což tady ale tedy možné nebylo, byla nám nabídnuta jen možnost stravování za 18 EUR na dospělého a 15 EUR na dítě na den, což jsme si neplatili, protože v místních restauracích si člověk může dát dobroty v cenovém rozmezí 4,5 - 7 EUR za pizzu, 5 - 10 EUR za těstoviny apod., takže jsme to řešili návštěvami restaurací v okolních městečcích. Moc se nám zde líbilo, takže za rok nejspíš vyrazíme znovu. Pokud někdo jede autobusem a nemá placenou stravu, bude mít možná trochu problém, protože k nejbližší restauraci je to asi 5 km, což v odpoledním vedru ne všichni snesou a obchod je na tom podobně. Bar ve villagiu nabízí pouze nápoje, ale za celkem běžné barové ceny, večer se dělaly palačinky, přes den jinak nic.
Nádherná bílá pláž, moře průzračné a tyrkysové, krása.
StravaStravovali jsme se v restauracích ve městech v okolí a byla to naprostá dokonalost. Doporučuji černé rizoto ze sépií v restauraci Pergola v Tropee, kde mají i výborný ricottový dortík s hruškami:-)
UbytováníApartmány jsou staršího data, ale když se tam člověk chodí jen vyspat, tak to bohatě stačí a zahrada kolem je nádherná.
Byla tato recenze užitečná? (19) (1)
Filtrovat recenze
Miloslava T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Radek H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Romana Horáková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme sehnali na posledni chvili, kdy uz nebylo z ceho vybirat, diky vyprodanym letenkam z Brna. Ale i tak musim rict, ze jsme meli stesti, dovolena se povedla, Kalabrie je nadherna.
Dovolenou jsme sehnali na posledni chvili, kdy uz nebylo z ceho vybirat, diky vyprodanym letenkam z Brna. Ale i tak musim rict, ze jsme meli stesti, dovolena se povedla, Kalabrie je nadherna.
Pisecna s oblazky. Uklid plaze by mel byt sveren nekomu zodpovednejsimu - nedopalky a plasty vsude. More ciste, teple, prijemne. Male vlny. Lehatka pro hosty zdarma. Po plazi jde dojit k rychlemu obcerstveni a pizzerii mimo hotel. areal.
StravaSnidane jednotvarne, vecere bohate. Ocenila jsem napoje zdarma.
UbytováníPro nasi 4clennou rodinu s 2 malymi detmi bylo ubytovani luxusni, tim myslim prostorne 2 loznice, dvorek, posezeni pred bungalovem. V koupelne byla citit kanalizace. Umisteni bungalovu v zahradnim labyrintu si uzily zejmena deti pri cestach k mori a na snidane a vecere.
SlužbyVhodne pro rodinnou dovolenou, bezdetni a starsi mozna nebudou mit pochopeni pro hlucny animacni program. Hotel je na odloucenem miste, vyhodu maji ti, co prijedou vlastnim vozem, ostatni jsou odkazani na hotelove taxi, ktere jim zprostredkuje navstevu Tropea.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Lenka Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...