Scoglio Della Galea Resort & Spa Hodnocení: 4/5
od 12 390 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 12 390 Kč za os.
od 8 849 Kč za os.
od 14 190 Kč za os.
od 9 238 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 61 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Libuše Mikešová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování uspokojivé, pro nenáročnou klientelu, které očekává slušné zázemí pro přespání. Klimatizace je potřeba zabukovat hned při rezervaci, jinak není. Přístup do moře super, obchod v kempu velmi solidní ceny, pozor na snídaně zásadně sladký suchý chlebík, croasan a marmeláda s máslem.
Ubytování uspokojivé, pro nenáročnou klientelu, které očekává slušné zázemí pro přespání. Klimatizace je potřeba zabukovat hned při rezervaci, jinak není. Přístup do moře super, obchod v kempu velmi solidní ceny, pozor na snídaně zásadně sladký suchý chlebík, croasan a marmeláda s máslem.
Oblázky
StravaDomácí strava.
UbytováníV pohodě.
SlužbySlušný resort. V oblasti nejsou žádné možnosti fakultativních výletů, ale v okolí je dost památek, které stojí za to vidět.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Adam M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tím, že jsme jeli po sezoně tak v areálu byl opravdu klid a člověk nebyl ničím rušen. Kvalita odpovídá ceně a cokoliv bylo špatně tak byli ochotní to opravit nebo vyměnit. Když něco nefunguje tak je třeba zajít se připomenout a oni to udělají.
Tím, že jsme jeli po sezoně tak v areálu byl opravdu klid a člověk nebyl ničím rušen. Kvalita odpovídá ceně a cokoliv bylo špatně tak byli ochotní to opravit nebo vyměnit. Když něco nefunguje tak je třeba zajít se připomenout a oni to udělají.
prostorná, perfektní na procházky, po sezoně se asi už neuklízí takže sem tam odpadky ale dalo se, nepřekáželo to v odpočinku.
Stravastravu jsem měli vlastní
UbytováníUbytování jednoduché. rozhodně doporučuji si vzít základní pomůcky z domu ( ostrý nůž rozhodně, várnou konvici, příbory ( v jednom apartmánu jsme měli asi 15 příboru a v druhém nic,škrabku a vše potřebné do kuchyně - hnrce a nádobí není potřeba), matrace starší. Jinak vše bylo funkční. A taky nezapomeňte redukci do zásuvek, italové mají jiné zásuvky.
Službyžádné jelikož bylo po sezoně,akorád nabídnou plážový servis.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Vlastimil Reiter
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hezké prostředí, bezproblémový personál, vzdálenost na pláž výborná (do 200 metrů).
Hezké prostředí, bezproblémový personál, vzdálenost na pláž výborná (do 200 metrů).
Perfektní.
StravaNestravovali jsme se.
UbytováníToaleta byla přímo ve sprchovém koutu, nefunkční digestoř, v kuchyni pouze studená voda.
SlužbyOk.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Stanislava Knížková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moře je čisté, velmi příjemné, teplá voda, písečná pláž v kombinaci s oblázky, doporučuji bota do vody. Počasí nám vyhovovalo, slunečno a teplo.
Dost nepříjemný příchod do ubytovacího zařízení a další výlohy za telefonování ať do CK, nebo delegátce.
Byli jsme hosty tohoto kempu asi před osmi lety a služby i ubytování byly perfektní. Velmi tam vše upadlo. Je vidět, že nejen že neinvestují, ale ani neudržují, všude pavučiny a špína.
Možná by bylo dobré, kdyby delegátka v den ubytování hostů byla v kempu, aby se dalo vše řešit ihned a na místě.
Moře je čisté, velmi příjemné, teplá voda, písečná pláž v kombinaci s oblázky, doporučuji bota do vody. Počasí nám vyhovovalo, slunečno a teplo.
Dost nepříjemný příchod do ubytovacího zařízení a další výlohy za telefonování ať do CK, nebo delegátce.
Byli jsme hosty tohoto kempu asi před osmi lety a služby i ubytování byly perfektní. Velmi tam vše upadlo. Je vidět, že nejen že neinvestují, ale ani neudržují, všude pavučiny a špína.
Možná by bylo dobré, kdyby delegátka v den ubytování hostů byla v kempu, aby se dalo vše řešit ihned a na místě.
Pláž je velmi špinavá, hlavně všude nedopalky cigaret, kelímky od pití ...... .Stejné je to v kempu. 3x nás stěhovali
z pobytu pod slunečníkem. Chápu, že pro ně je v podstatě konec sezony a postupně musí všechno zařízení uklidit, ale je přece možné přidělit hostu slunečník a lehátko na celou dobu pobytu, aby nemusel každý třetí den hledat, kde si vlastně může odložit osušku a trávit ostatní čas
Stavovali jsme se sami a to nám velmi vyhovovalo, Trochu nám vadilo. že pokud si chcete koupit zmrzlinu nebo kávu v kempovém baru, nejsou schopni přijmout hotovostní úhradu, vyžadují jejich kempovou klubovou kartu, což ne každý si chce pořizovat. restauraci jsme nevyužili. Market má základní potraviny jak jsme očekávali.
UbytováníUbytování vcelku vyhovující, odpovídá ceně. Dle katalogu nabídky je vybavená kuchyňka, což NENÍ PRAVDA. Pro dva lidi 2 šestilitrové kastroly jsou docela přehnaná dimenze nádoby.
Chybí: kávovar, vařečka, prkénko, cedník na těstoviny, naběračka, ostrý nůž, zásadní hygienická potřeba jako kartáč na WC........ . Zde je opravdu hodně nedostatků i pro velmi jednoduché vaření a skromného hosta.
Řešila jsem stížnost přes CK ČK v Brně a prostřednictvím delegátky. Vedení kempu ale zřejmě vůbec nerespektuje e-mailové zprávy od delegátky. Až po další urgenci u delegátky poslali pracovníka, aby nám doplnil vybavení kuchyňky a on tedy obešel okolní neosazené apartmány, nádobí tam vzal a přinesl jej nám.
Nechápu jeden jediný důvod, proč bych měla platit za každý týden 10 eur za úklid, když podle jejich daných pravidel uklidí jen jednou. Další, a to VELMI DŮRAZNOU stížností je, že při našem příchodu byla plná lednice a i v kuchyňské skříňce zbylých potravina v koupelně taktéž zbytky po předchozích obyvatelích, příbytek NEUKLIZEN, přestože si úklid účtují.
Byla tato recenze užitečná? (2) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...