Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná dovolená
Krásná dovolená
Hotelovou pláž jsme nevyužívali
StravaPředkrmy výborné,hlavní chody průměrné až podprůměrné,deserty podprůměrné
UbytováníZařízení hotelu odpovídá spíše 3 hvězdám
SlužbyNedostatečné pokrytí wi-fi na hotelu,neschopnost recepčních domluvit se alespoň základní němčinou
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
