Itálie - Kampánie Itálie

 • Popis

  Kampánie je skvělým místem pro dovolenou, protože snad každý si zde najde něco pro sebe. Pro milovníky historie je zde připravena přehlídka architektury a umění od antických amfiteátrů, přes románské, gotické a barokní kostely či paláce až po moderní prosklené pasáže. Chcete-li poznávat přírodní skvosty, můžete navštívit spoustu přírodních parků nebo největší lákadlo oblasti – Vesuv. Máte-li silný žaludek (čeká vás spousta zatáček), můžete absolvovat jízdu podél krásného Amalfinského pobřeží. Po všech těchto výletech pak můžete odpočívat na krásných písečných plážích s mnoha bary a restauracemi. K návštěvě dále doporučujeme Neapol, Pozzuoli, Benevento, Pompeje, Sorrento, Amalfi, Paestum, ostrovy Capri a Ischia.

Nejnovější recenze Itálie - Kampánie

Celkem: 9,8 Dovolenou jsem si, tak jako již po řadu let, zajišťoval i Ing. Karla Šimka. Jeho přístup ke mně jako zákazníkovi byl, tak jako i v...

 • 9,5 Ubytování
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolenou jsem si, tak jako již po řadu let, zajišťoval i Ing. Karla Šimka. Jeho přístup ke mně jako zákazníkovi byl, tak jako i v předchozích letech, naprosto perfektní. Dokázal doporučit vhodnou lokalitu a poradit s výběrem výhodného termínu a řešit i nestandardní požadavky, např. možnost dodatečného navýšení počtu osob v apartmánové vile (do výše kapacity), i když smlouva již byla delší dobu uzavřena. Jeho ochota a přístup k zákazníkovi jsou příkladné.

Celkový dojem z dovolené v tomto turistickém komplexu byl tak vynikající, že i přes naši zásadu, trávit dovolenou vždy na jiném místě a v jiné lokalitě, jsme se již při odjezdu v autě shodli, že to byla fantastická dovolená a příští rok sem pojedeme znovu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Kvalita ubytování byla přímo špičková, s takovou jsme se, přestože jsme za dlouhá léta našich dovolených navštívili velkou řadu hotelů i apartmánů, ještě nesetkali. Byli jsme ubytováni v dvoupodlažní vile pro 8 osob a jak její umístění, okolí tak i interiér byly luxusní a vlastní vybavení lze ve srovnání s jinými apartmány označit až za nadstandardní.

Strava
Stravu nemohu posoudit, měli jsme zájezd s vlastním stravováním.

Služby hotelu
Služby hotelu hodnotím na velmi dobré úrovni, sice jsme je vzhledem k povaze našeho ubytování a stravování využili pouze v minimálním rozsahu, prakticky jsme přišli do styku pouze s pracovníky recepce, ale kdykoliv jsme se na ně obrátili s s dotazem nebo požadavkem, setkali jsme se s velmi ochotným přístupem.

Pláž
Pláž byla velmi blízko všem apartmánům, prakticky bezprostředně u našeho turistického komplexu. Cestou k ní jsme vlastně procházeli z větší části areálem komplexu, který byl celkově velmi upravený, příjemně stinný se spoustou květin a zeleně. Pláž byla vždy naprosto čistá, evidentně denně uklízená a upravovaná. Plážový servis, který byl v ceně, byl na vysoké úrovni, obsahoval ke slunečníku 3 lehátka a byl zánovní, minimálně opotřebený. Přesto, že prostor pláže byl do jisté míry vymezen rozmístěním plážových servisů, bylo to, na rozdíl od většiny jiných pláží, pouze v několika málo řadách a pláž vůbec nepůsobila dojmem "přelidněnosti".

Jaroslav Meliš, 02.11.2018, Datum pobytu: 25.8. - 1.9.2018
Oblast: Itálie Itálie, Kampánie, Hotel: Giulivo

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7,6 Za skvělé peníze odpovídající ubytování. Milí majitelé, apartmán velký, čistý, sem tam nějaký nedostatek a na začátku týdne velké...

 • 7,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 6 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Za skvělé peníze odpovídající ubytování. Milí majitelé, apartmán velký, čistý, sem tam nějaký nedostatek a na začátku týdne velké množství odpadků u recepce u popelnic (silnější zápach), pak byl odvezeny. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Celý apartmán byl hezký, čistý, dobře vybavený - hlavně kuchyň, měli jsme jednu terasu a jeden balkon s výhledem na moře. Vše v pořádku, jen upadlo madlo u sprchy, ale dalo se nasadit.

Strava
Měli jsme bez stravy, ale nanuky a nápoje na recepci, kde byl bar, byly dobré.

Služby hotelu
Všichni, koho jsme potkali, byli příjemní.

Pláž
Pláž super, čistá, lidí v září už méně. Měli jsme svoje lehátko a slunečník. Moře čisté, někdy vlny, někdy ne, krásné mušličky. Pár rybek, šnorchl jsem měla, ale podmořský život není moc pestrý.

Petra N., 27.09.2018, Datum pobytu: 15.9. - 22.9.2018
Oblast: Itálie Itálie, Kampánie, Hotel: Villaggio Cerullo's

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7,8 Celkový dojem z dovolené je výborný, pouze ranní vstávání na odlet ve 3.00 byla hrůza.

 • 8,5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 9 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem z dovolené je výborný, pouze ranní vstávání na odlet ve 3.00 byla hrůza. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
ubytování skvělé, já jsem měla nevýhodu, že jsem měla pokoj v 1. patře přímo nad hudební produkcí.

Strava
Na skvělou italskou kuchyni opravdu nic moc. Nebylo to tak strašné, jak někteří účastníci deklarovali, ale moc dobré také ne. Jako v jídelně v práci......

Služby hotelu
Patrně dobré, mně všechno fungovalo, takže těžko říct.

Pláž
Naprosto úžasná, krásná, písečná. Deštníky pro každý pokoj - super.

Václava Machová, 18.09.2018, Datum pobytu: 8.9. - 15.9.2018
Oblast: Itálie Itálie, Kampánie, Hotel: Giulivo

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,4 Krásná dovolená v krásné oblasti. Velká nabídka možných zájezdů a výletů (za týdenní pobyt - 5 výletů). Naprostá spokojenost a skvělá...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 7 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Krásná dovolená v krásné oblasti. Velká nabídka možných zájezdů a výletů (za týdenní pobyt - 5 výletů).

Naprostá spokojenost a skvělá paní delegátka, ještě jednou děkujeme za krásný pobyt. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Čisté, hezké, stejné jako na fotografiích.

Strava
Jedním slovem výborná :-)

Služby hotelu
Milý a ochotný personál a naprosto skvělá paní delegátka, ještě jednou děkujeme za krásný pobyt.

Pláž
Krásná, stejně jako moře, k tomu nemáme výhrady. Ale okolí - městečko (velmi malé) už bylo skoro uzavřené, zdálo se, že v září už mají po sezóně, a to nás překvapilo. Hotel ale nabízí veškeré zázemí a služby, co je potřeba.

Andrea S., 18.09.2018, Datum pobytu: 8.9. - 15.9.2018
Oblast: Itálie Itálie, Kampánie, Hotel: Giulivo

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 4,4 Mimosezónní zájezd 55+. To znamená fixní čas na kolektivní servírovanou večeři. Vyžadují dodržovat !! Nevhodné!! Neslušné !!Hosté jsou...

 • 5 Ubytování
 • 3 Strava
 • 5 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Mimosezónní zájezd 55+. To znamená fixní čas na kolektivní servírovanou večeři. Vyžadují dodržovat !! Nevhodné!! Neslušné !!Hosté jsou pro ně něco jako školní výlet puberťáků.

Celkový dojem, že s e na Vás pan hotelier dobře živí. Hosti stojí minimum a ještě nemusím zavřít. Jink by byl konec sezóny. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje čisté, úklid poctivý. V pokojích chybí základní složka s informacemi o provozu hotelu a okolí a cedule s info pro personál. např. "nerušit" atd. Prostě standard.

Zákaz šňůry na balkóně, ale sušák ván nedají.

Strava
Rozhodně neodpovídá 4*. Ssídaně stále stejné jak přes kopírák - sýr, nekvalitní šunka, levný salám, míchaná vejce , žádné čerstvé ovoce ani zelenina !! Na celou velkou jídelnu pouze 2 kávovary. Neustále fronta na cokoliv i na vodu na čaj.

Jídelna je velká, takže má velmi nepříjemnou akustiku.

Služby hotelu
Jediné služby jsou obtěžující animační programy. Hrají i pro 5 posluchačů a trdlují i s malými dětmi. I v září mimo sezónu. 3 animátoři Vám vnucují hudbu i pohyb. Není kam se schovat. Leda do noci courat po městečku. Asi si myslí, že to je něco extra :). Kdyby raději vylepšily kulturu stravování !!

Pláž
Celkem čistá, písek tmavý, mělký přístup. Při vlnách moře působí kalně, ale je to jen ten písek.

Anonym, 12.09.2018, Datum pobytu: 1.9. - 8.9.2018
Oblast: Itálie Itálie, Kampánie, Hotel: Giulivo

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Všechny recenze Itálie - Kampánie