Markéta Svobodová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytováni jsme byli v la Fenice.
Pokoje čisté, úklid každý den.
Klidné místo, k mori na vybehnuti rovnou v plavkách.
Obsluha milá, usměvavá.
Jídlo výborné. Snídaně formou bufetu. Večeře o dvou chodech + bohatý výběr zeleniny formou bufetu + desert. Jídelní lístek v češtině. Po celou dobu jsme měli vyhrazen svůj stůl.
Ideální koupání pro děti, písečná pláž, malá hloubka, mušličky.
Vyhrazené parkoviště s dostatkem míst.
Ubytováni jsme byli během pár minut.
Klimatizace na pokoji.
Byli jsme moc spokojeni
Ubytováni jsme byli v la Fenice.
Pokoje čisté, úklid každý den.
Klidné místo, k mori na vybehnuti rovnou v plavkách.
Obsluha milá, usměvavá.
Jídlo výborné. Snídaně formou bufetu. Večeře o dvou chodech + bohatý výběr zeleniny formou bufetu + desert. Jídelní lístek v češtině. Po celou dobu jsme měli vyhrazen svůj stůl.
Ideální koupání pro děti, písečná pláž, malá hloubka, mušličky.
Vyhrazené parkoviště s dostatkem míst.
Ubytováni jsme byli během pár minut.
Klimatizace na pokoji.
Byli jsme moc spokojeni
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)







