Itálie - Lido di Jesolo Itálie

 • Popis

  Lido di Jesolo patří spolu s dalšímu živoucími letovisky (například s městem Lignano) k takzvané Benátské riviéře. Jako všechna ostatní letoviska v tomto okolí nabízí i Lido di Jesolo vše od sportovního a kulturního vyžití, přes rušný noční život až po odpočinek na pláži či možnost zajímavých výletů.

  Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Ve večerních a nočních hodinách se promenáda stává rušným místem, kde to žije. Toto centrum města je vyhlášeno spoustou zábavy, v okrajových částech vás naopak čeká příjemně klidné ubytování. To vše dělá z letoviska ideální dovolenkovou destinaci pro všechny cílové skupiny, a to od mladých přes rodiny s dětmi až po seniory.

  Znudí-li vás po několika dnech povalování na pláži či sportování, pak vězte, že máte široký výběr aktivit a výletů, kterými se zajisté zabavíte. Jednou z nich může být vodní park přímo v Lido di Jesolo. Vstupné dovnitř platí po celý den a činí v průměru 10 až 15 ?na osobu. Do úchvatných Benátek se dostanete mimojité i lodí, a to za 20 Euro na osobu. Lodní výlet můžou zájemci podniknout také do nedalekého městečka Caorle. Jízda po říční laguně je zakončena návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou rybích specialit. Loď vyjíždí z přístavu dvakrát denně a za výlet zaplatíte okolo 10 ? na jednu osobu. Navštívit také lze typické severoitalské město Portogruaro pyšnící se středověkým centrem. Při vjezdu do města z dálnice najdete velký obchodní dům. Významný jadranský přístav Terst jistě nemůže být při výletech po okolí opomenut. Jeho dominantou je mimojité zámek Miramare tyčící se na sklaním výběžku přímo nad mořskou hladinou.
  Každý pátek bývají v Lido di Jesolo pořádány tradiční trhy, které se v sobotu přesouvají do nedalekého Caorle.

Nejnovější recenze Itálie - Lido di Jesolo

Celkem: 9.6 Super dovolená.

 • 10 Ubytování
 • 8 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Super dovolená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování v pohodě.Čisté pokoje i zázemí hotelu.

Strava
Strava dobrá,jen by to chtělo více ovoce.

Služby hotelu
Služby hotelu bez námitek.Ochotný personál.

Pláž
Pláž blízko hotelu.Pozvolný,písčitý vstup do moře.Voda v moři čistá.

Anonym, 22.09.2022, Datum pobytu: 8.9. - 17.9.2022
Oblast: Itálie Itálie, Lido di Jesolo, Hotel: Bolivar

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7.8 Jo dobry.

 • 7 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Jo dobry. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Chyběla chladnička na pokoji.

Strava
Výborná

Služby hotelu
Dobré

Pláž
Paráda

Jan Zezula, 22.09.2022, Datum pobytu: 10.9. - 17.9.2022
Oblast: Itálie Itálie, Lido di Jesolo, Hotel: Verdi

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 8.2 Celková spokojenost se vším.

 • 8 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Celková spokojenost se vším. Zobrazit celou recenzi

Martin Pulpán, 21.09.2022, Datum pobytu: 8.9. - 17.9.2022
Oblast: Itálie Itálie, Lido di Jesolo, Hotel: Bolivar

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 7.8 Hezký hotel, jak zvenku, tak zevnitř, čisto, uklízeno, ochotný personál, jen bazen není moc k využití, jelikož ráno je voda ješte studená...

 • 8 Ubytování
 • 7 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Hezký hotel, jak zvenku, tak zevnitř, čisto, uklízeno, ochotný personál, jen bazen není moc k využití, jelikož ráno je voda ješte studená a pozdější odpoledne tam již nesvítí sluníčko, jinak je pěkný, jen voda byla studenejší Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj pro 3 lidi malinký, ale na vyspání postačující, hodně místa ve skříni, ručníky měněné každý den (což nemusí být, nebot je potřeba šetřit přírodu), a chybí tam skleničky na pití vody nebo jiných nápojů, jsou tam jenom plastové pohárky, co kazí chut a dojem. Na balkone jsou i šnury na mokré plavky či ručníky, ale chybí štipce, takže nám jeden ručník spadl dolu.

Strava
Strava nebo-li jídlo chutné a dostačující množství, jen mám velkou připomínku k tomu, že ani jednou za týden nebyla v nabídce pizza, kterou miluji a v Itálii ji dělají nejlepší, tak proč chybí v jídelním lístku, měli by ji tam zařadit, vždyť to je to pravé italské jídlo, a chybělo mi více jejich těstovinových a bezmasých jídel, byla tam velká snaha o cizí "kuchyně" jídla jako telecí řízek, ossobucco atd., , personál opět milý, usměvavý, vstřícný, což člověku zlepší náladu.

Služby hotelu
Jak už jsem uvedla, služby vynikající, čistota, vstřícnost, s jednou připomínkou, že v den odjezdu, když opustíte pokoj do 10 hod., a odjezd busu je až večer, nemá hotel nějakou malou místnost, kde by uschovala batožinu a hosté mohli užívat atmosféru města, batožina je jenom ve vstupní hale, což není to nejlepší.

Pláž
Pláž dobrá, blízko hotelu, čistá, jen ty záchodky (turecké) mi nevyhovuji, voda v moři teplá, ale moc dlouhý pozvolný vstup do vody, oceňuji opět ochotu personálu i na pláži, kdy vás doprovodí k vašemu lehátku a slunečníku, který se dá naklánět, no prostě pohoda.

Helena Urbanová, 21.09.2022, Datum pobytu: 8.9. - 17.9.2022
Oblast: Itálie Itálie, Lido di Jesolo, Hotel: Miami

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Všechny recenze Itálie - Lido di Jesolo