Itálie - Lido di Jesolo Itálie

 • Popis

  Lido di Jesolo patří spolu s dalšímu živoucími letovisky (například s městem Lignano) k takzvané Benátské riviéře. Jako všechna ostatní letoviska v tomto okolí nabízí i Lido di Jesolo vše od sportovního a kulturního vyžití, přes rušný noční život až po odpočinek na pláži či možnost zajímavých výletů.

  Místo je známé svou téměř patnáctikilometrovou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Podél celého letoviska se line dlouhá promenáda lemovaná obchůdky, stánky, restauracemi s typickou kuchyní, bary a kavárnami. Ve večerních a nočních hodinách se promenáda stává rušným místem, kde to žije. Toto centrum města je vyhlášeno spoustou zábavy, v okrajových částech vás naopak čeká příjemně klidné ubytování. To vše dělá z letoviska ideální dovolenkovou destinaci pro všechny cílové skupiny, a to od mladých přes rodiny s dětmi až po seniory.

  Znudí-li vás po několika dnech povalování na pláži či sportování, pak vězte, že máte široký výběr aktivit a výletů, kterými se zajisté zabavíte. Jednou z nich může být vodní park přímo v Lido di Jesolo. Vstupné dovnitř platí po celý den a činí v průměru 10 až 15 ?na osobu. Do úchvatných Benátek se dostanete mimojité i lodí, a to za 20 Euro na osobu. Lodní výlet můžou zájemci podniknout také do nedalekého městečka Caorle. Jízda po říční laguně je zakončena návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou rybích specialit. Loď vyjíždí z přístavu dvakrát denně a za výlet zaplatíte okolo 10 ? na jednu osobu. Navštívit také lze typické severoitalské město Portogruaro pyšnící se středověkým centrem. Při vjezdu do města z dálnice najdete velký obchodní dům. Významný jadranský přístav Terst jistě nemůže být při výletech po okolí opomenut. Jeho dominantou je mimojité zámek Miramare tyčící se na sklaním výběžku přímo nad mořskou hladinou.
  Každý pátek bývají v Lido di Jesolo pořádány tradiční trhy, které se v sobotu přesouvají do nedalekého Caorle.

Nejnovější recenze Itálie - Lido di Jesolo

Celkem: 9 Rodinný hotel s tradicí již od roku 1961. Kdo očekává super luxusní hotel bude jistě zklamaný.400 metrů na plaz kde jsou hotelové...

 • 9 Ubytování
 • 8 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Rodinný hotel s tradicí již od roku 1961. Kdo očekává super luxusní hotel bude jistě zklamaný.400 metrů na plaz kde jsou hotelové slunečníky a lehatka-vse v ceně,díky problémům s Covidem jídlo omezené ale vyborne,maximální vstřícnost personálu,čistota,denně úklid a ciste ručníky. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj velký,klimatizace,televize,lednice-vse v ceně.Cisto,balkon či terasa.Naprosto dostatečně.

Strava
Výběr omezen díky Covidu,ale i tak pestrost a dostatek.Komu by to nestačilo tak 200 metrů od hotelu je ulice plná restaurací a obchůdků.Stoji za to ochutnat,ceny přijatelné.

Služby hotelu
Starší udržovaný rodinný hotel s příjemnou atmosférou a perfektním personálem. Cistota na prvním místě.

Pláž
Na pláži hotelové slunečníky a lehatka-v ceně. Čistá pláž i more,jemný písek a velmi pozvolný vstup do moře. Všude pravidelně vyprazdnovane koše,nikde špína,odpadky.

Miroslav Radosta, 15.09.2020, Datum pobytu: 5.9. - 12.9.2020
Oblast: Itálie Itálie, Lido di Jesolo, Hotel: New Tiffany´s Park

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 10 Nad naše očekávání. Všechno v top kvalitě. Příští rok jedem znovu sem.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Nad naše očekávání. Všechno v top kvalitě. Příští rok jedem znovu sem. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje sice menší,s pravidelným úklidem a výměnou ručníků(každý den),ale na přespání ideální

Strava
Výborná,něco jiného než jíme doma,ale výborná chuť,skvělí výběr,velké porce.(večeře)

snídaně stejné,každý si vybral na co měl chuť.

Služby hotelu
Velice milí a vstřícný personál.

Pláž
Super.Pláž upravená písčitá.

Vladimír Matoušek, 09.09.2020, Datum pobytu: 3.9. - 6.9.2020
Oblast: Itálie Itálie, Lido di Jesolo, Hotel: Santiago

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 9,8 Vše kromě parkování bylo fantastické.

 • 10 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Vše kromě parkování bylo fantastické. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Měli jsme sice nejlevnější pokoj, ale stejně jsme byli většinou buď u moře nebo na výletech. Pokoj čistý, matrace možná až trochu moc měkké, ale přítelkyně to zas vidí jinak :-) Je to vkus každého. Úklid je každý den, pokud si nepřejete opak. Překvapila mě cedulka na dveře - z jedné strany nerušit a z druhé ukliďte. Jediné, co chybělo, byla ta mísa ovoce na přivítanou, která je na fotkách pokojů. :-)

Strava
Strava perfektní. Každý den k dispozici ryba nebo mořské plody. Předkrmy co hrdlo ráčí, dezerty vynikající, u hlavních chodů výběr z několika možností - samostatně pro první i druhý chod. Jediným zklamáním byly špagety s humrem. Veškerou chuť přebila ústřicová omáčka, což je zrovna u humra dost škoda. Navíc ta omáčka nebyla nic moc - stejná, jaká se dá koupit u nás.

Služby hotelu
Personál mluví španělsky, anglicky i německy a když na ně trochu promluvíte italsky, jsou celí šťastní. Všichni trpěliví a usměvaví. Jen to parkoviště je pro takový hotel malé. Auta parkují tak, že jedno nemůže vyjet, aniž by se pohlo s jiným. Vyřešili to tak, že při každém příchodu odevzdáte klíče od vozidla na recepci, aby Vám nemuseli pořád volat, abyste s autem udělali prostor.

Pláž
Vzhledem ke koronaviru byla pláž téměř úplně prázdná. Byla čistá, slunečníky a lehátka patřící hotelu jsou zdarma. Stejně tak, když si jen plácnete deku k vodě. Někdy byly vlny, jindy klidné moře. Každý si přijde na své. Mělčina je dlouhá, vhodné pro děti. Pláž písčitá.

Jaroslav K., 08.09.2020, Datum pobytu: 29.8. - 5.9.2020
Oblast: Itálie Itálie, Lido di Jesolo, Hotel: Cesare Augustus

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Celkem: 3,4 Do Apolla už bych se nevrátila. Fotografie neodpovídají skutečnosti, neodpovídá ceně.

 • 1 Ubytování
 • 7 Strava
 • 7 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
Do Apolla už bych se nevrátila. Fotografie neodpovídají skutečnosti, neodpovídá ceně. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Apartman zastaralý, nevybaveny

Strava
Strava v restauraci výborná ale omezená otevírací doba.

Služby hotelu
Žádné služby nebyly

Pláž
Pláž pěkná ale lehatka příliš daleko od moře.

Vlasta Lebedová, 23.08.2020, Datum pobytu: 15.8. - 22.8.2020
Oblast: Itálie Itálie, Lido di Jesolo, Hotel: Apartmány Apollo

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

4 fotografie

Celkem: 10 Super dovolená,parkování na vlastním dvoře ,100 m na pláž,označené slunečníky čísly,samozřejmostí dodržování rezestupu,cyklostezky i do...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Super dovolená,parkování na vlastním dvoře ,100 m na pláž,označené slunečníky čísly,samozřejmostí dodržování rezestupu,cyklostezky i do okolí,do lagun,prostě dopoledně kolo,odpoledne pláž,večer uzavřená hlavní ulice a večerní pohoda v kavárničkách,spousta obchůdků a hlavně pohoda....... Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Denně uklízené pokoje s bezva lidma.

Strava
Servírovaná snídaně a večeře v nedaleké restauraci-bezva jídlo-ryby,grilovaná zelenina ....

Pláž
100 metrů od hotelu denně čištěná písková pláž ,vhodná i pro malé caparty a jejich stavby z písku,u každého vstupu sprchy,WC-zdarma.Pláž je 15 km dlouhá.

Anonym, 01.07.2020, Datum pobytu: 20.6. - 27.6.2020
Oblast: Itálie Itálie, Lido di Jesolo, Hotel: Roby

Byla tato recenze užitečná? Ano (5) Ne (0)

JESOLO 4 fotografie

Všechny recenze Itálie - Lido di Jesolo